آغاز تعطیلات تابستانه در گرجستان.

تیر ۹, ۱۳۹۸
آغاز تفریحات تابستانه در گرجستان

سرزمین های زمستانی گرجستان به یک مقصد گرم تابستانی تبدیل شده و از بازدیدکنندگان دعوت می شود تا روزهای تابستان را در هوای تازه و محیط سبز سرد کنند. درآغاز فصل تابستان اسکی محبوب تابستانی به تدریج در همه مناطق کوهستانی گرجستان  افتتاح خواهد شد.

گودااوری فردا به طور رسمی فصل تابستان را آغاز خواهد کرد، جایی که تمام غواصی ها، از جمله کابین اتومبیل Kobi-Gudauri، که تازه باز شده است، هر روز از ساعت 10:00 تا 18:00 به مسافران خدمت می کنند.

یک مقصد معروف دیگر در زمستان امسال از مردم دعوت می‌کند که روزهای تابستان را در تاریخ 1 ژوئیه درآنجا بگذرانند. همچنین در باکوریانی خودروهای کابلی هر روز از ساعت 11 الی 18 کار می کند. اولین راهپیمایی کوهستانی در قفقاز جنوبی، در سال 2016 آغاز شده است که در شیب دیدویلی واقع شده است در این سال نیز در میان جاذبه های مهم گرجستان قرار دارد.

تفریحات تابستانه و تیر اندازی در گرجستان

همچنین بازدیدکنندگان در باکوریانی می‌توانند از سینمایی دیدن کنند که هر هفته اکران فیلم خواهد داشت. هر دو استراحتگاه حدود 6000 متر طول مسیر دوچرخه برای کسانی که علاقه مند هستند، دارند. به منظور پیدا کردن وضعیت فعلی در استراحتگاه های کوهستانی گوادوری، بوقوریان، گودرجی و سوانتی، مردم می توانند برنامه های کاربردی موبایل کوهستانی گرجستان را که سال گذشته راه اندازی شده اند دانلود کنند.

استراحتگاه های کوهستانی گرجستان، مدیریت توسعه استراحتگاه های اسکی گرجستان را متقاعد کرده است که به مهمانان محیطی امن در مناطق کوهستانی گرجستان  را بدهند و به آنها احترام بگذارند. پس از هشدارهای مقامات روسیه مبنی بر اینکه سفر به گرجستان دیگر برای آنها امن نیست، مقامات گرجستان  ادعا کردنند که کل کشور مقصد امنی برای مسافران از هر کشور از جمله روسیها است.

در حمایت از یک کمپین اجتماعی تحت هشتگ #VisitGeorgia و #SpendYourSummerinGeorgia  که در گرجستان آغاز شد در آن ،مردم گرجستان و همچنین بازدید کنندگان خارجی تجربه شخصی خود را در سفر به کشور و دعوت از همه برای حمایت از صنعت گردشگری با سفر به گرجستان در سال جاری بیان کردند.

سفارتخانه های خارجی در گرجستان نیز به این کمپین ملحق شده اند و کشور را به عنوان مقصد گردشگری تبلیغ کردند و تجربه شخصی خود را در مورد مسافرت در گرجستان در حساب های توییتر خود به اشتراک می گذارند.

بازیها و تفریحات تابستانه در گرجستان

وزارت امور خارجه گرجستان ویدئو هایی را در حساب توییتر نشان می دهد که جاذبه های گردشگری گرجستان را نشان می دهد و ادعا می کند که دولت حداکثر تلاش خود را برای این امر انجام می دهد که گرجستان یکی از امن ترین مکان های اروپا خواهد بود. ویدئوی دیگری که توسط وزارت امور خارجه گرجستان منتشر شده، شهر تفریحی دریای سیاه باتومی را تبلیغ می کند. در همین حال، وزارت اقتصاد کمپین بازاریابی دیجیتالی را در بلومبرگ راه اندازی کرد که در آن یک صفحه ویژه درباره گرجستان ایجاد شد که حاوی ویدئو، مقاله و گالری عکس درباره گرجستان بود.

منبع : آجندا

 

 

 

 

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =

تماس با پل جورجیا