خرید آپارتمان گرین در گرجستان - قیمت آپارتمان گرجستان

خرید آپارتمان گرین در گرجستان.

آپارتمان گرین در گرجستان.

آبان ۲۴, ۱۳۹۷
خرید آپارتمان گرین در گرجستان - قیمت آپارتمان گرجستان

در گرجستان ساختمان ها اکثراً بر اساس اسکلت بسیار قوی و محکم بتنی بنا می شوند، به همین دلیل است که در این کشور اکثراً افراد حرفه ای و ماهر به کار ساخت و ساز مشغول هستند. در گرجستان انواع آپارتمان های گرین، وایت و بلک وجود دارد و ما در این مقاله قصد داریم تا شرایط خرید و قیمت آپارتمان گرین را به طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما نیز قصد دارید تا از طریق خر‌ید آپارتمان اقامت گرجستان را اخذ کنید، توصیه می کنیم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

آپارتمان گرین در گرجستان چگونه است؟

در آپارتمان گرین در گرجستان تمامی کارهای ساختمان به طور کامل به اتمام رسیده است و در این نوع آپارتمان ها کابینت، کولر گازی و پکیج نصب شده اند و تنها شما باید به فکر تهیه ظروف آشپزخانه، یخچال، وسایل صوتی و تصویری و چیدمان تخت خواب باشید. در هر سه نوع آپارتمان در گرجستان، سند هیچ گونه مشکل قانونی ثبت نداشته و به راحتی به اسم خریدار سند داده می شود. شما می توانید با رعایت شرایط خرید آپارتمان گرین در گرجستان، اقامت در گرجستان را کسب نمایید.

قیمت آپارتمان گرین در گرجستان

در این بخش از مقاله قصد داریم تا قیمت آپارتمان گرین در گرجستان در نقاط مختلف را به شما ارائه دهیم. تا راحت تر بتوانید در رابطه با خرید آن تصمیم گرفته و سرمایه مورد نیاز خود را جمع آوری کنید.

قیمت آپارتمان های گرین آماده تحویل در تفلیس به صورت زیر می باشد:

  • در منطقه دیدی دیقومی: ۴۰۰۰۰ دلار
  • منطقه ارتاچالا: ۵۰۰۰۰ دلار
  • منطقه ساپورتالو: ۶۰۰۰۰ دلار
  • منطقه واکه: ۷۰۰۰۰ دلار

خرید آپارتمان گرین در گرجستان

نکات مهم در رابطه با خرید آپارتمان گرین در گرجستان

هر چند ممکن است خرید آپارتمان گرین در گرجستان به این دلیل که آماده است، برای اکثر افراد راحت تر باشد، اما ما توصیه می کنیم که در این کشور به جای خرید آپارتمان گرین، آپارتمان وایت بخرید و سپس خودتان آن را تکمیل کنید و یا طرح مورد نظر خود را به پروژه ارائه دهید تا ظرف یک ماه آن را برای شما کامل کنند.

نکته دیگری که در رابطه با خرید آپارتمان گرین در گرجستان باید مد نظر خود قرار دهید این است که تبدیل آپارتمان وایت به گرین برای شما حدوداً ۸۰۰۰ دلار هزینه در بر خواهد داشت. اکثر پروژه های آپارتمانی در این کشور برای تکمیل آپارتمان وایت به گرین از شما برای هر متر مربع ۱۵۰ دلار هزینه خواهند گرفت اما اگر آپارتمان گرین بخرید باید برای هر متر مربع حدود ۴۰۰ دلار هزینه بیشتری پرداخت کنید.

نکته دیگر در رابطه با خرید آپارتمان گرین در گرجستان این است که از آنجا که جریان دلالان در این کشور مرسوم است آن ها می توانند به راحتی قیمت مالک را عوض کرده و آپارتمان مورد نظر شما را با قیمتی معادل ۵۰۰۰ دلار گران تر بفروشند، اما اگر بخواهید آپارتمان وایت را پروژه های در حال احداث خریداری کنید قیمت اصلی پروژه را پرداخت خواهید کرد و دلالان نمی توانند هزینه اضافه از شما دریافت کنند.

نویسنده

PolGeorgia.

jamshidian.eng@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 15 =