شرایط اخذ اقامت کاری در گرجستان.

اخذ اقامت کاری در گرجستان و شرایط آن.

مهر ۱۰, ۱۳۹۷

اخذ اقامت کاری در گرجستان و شرایط آن از طریق مراکز کاریابی بین المللی

شمایی که به دنبال اخذ اقامت کاری در گرجستان هستید، باید چه حرفه و مشاغلی داشته باشید تا بتوانید در گرجستان کار کنید، دولت گرجستان و بخش خصوصی در گرجستان به دنبال چه افراد متخصصی هستند تا آن ها را به کارگرفته و از حرفه و تخصص آن ها بهره مند شوند. اقامت کاری در گرجستان یکی از بهترین روش ها برای گرفتن اقامت گرجستان است که شما می توانید نسبت به آن اقدام کنید.

اخذ اقامت کاری در گرجستان  و شرایط آن از طریق ویزای کار

دریافت مجوز کار بهترین روش برای خارجیانی است که دوست دارند تا در گرجستان کار کنند. زمانی که ویزای کاری صادر می شود، شخص می تواند براحتی در گرجستان به کار مشغول شود. پس از این که درخواست خود را به دولت گرجستان تقدیم کردید، این ویزا صادر می شود، حتی براساس توافقق بین دولت ها، یکسری از ساکنان کشورها می توانند براحتی و بدون ویزا به گرجستان سفر کنند و در آن جا مشغول به کار شوند.

دولت گرجستان در سال ۲۰۱۴ ، قانونی را تصویب کرد مبنی بر این که درخواست ویزای بلندمدت شایسته کسانی است که می خواهند در این کشور کار کنند و اگر می خواهند که در این کشور باقی بمانند، باید مجوز اقامت دائمی را درخواست بدهند. این نوع ویزا در صورت بلندمدت بودن موثر واقع خواهد شد و البته برخی از مناصب دولتی، هرگز نمی توانند از ویزای توریستی استفاده کنند و شخص خارجی را به کار بگیرند.

برخی از مهاجران کشورهای خاص از اخذ ویزای کاری معاف هستند ولی شهروندان خارجی می توانند به مدت یکسال در این کشور اقامت داشته باشند. ساکنان اتحادیه اروپا و ۶۴ کشور می توانند بدون ویزا وارد این کشور شده و کار کنند. این روند برای ساکنان کشورهایی مانند مصر، اروگوئه، پرو و چین که می خواهند در کشور گرجستان پناهنده شوند و پاسپورت دیپلماتیک دارند مناسب است.

اقامت کاری در گرجستان

مدارک لازم برای صدور ویزای کار اخذ اقامت کاری در گرجستان  و شرایط آن

  • عکس شخص متقاضی
  • فرم درخواست ویزا
  • پاسپورت
  • رسید پرداخت هزینه رسیدگی به ویزا و پاسپورت، البته ممکن است یکسری از اسناد دیگر هم لازم باشد، اسناد مربوط به احراز گردش مالی و هدف از اقامت فرد در گرجستان نیز به طور یقین لازم خواهد بود. لازم است که فرم درخواست در کنسولگری گرجستان به زبان گرجی یا انگلیسی تکمیل شود. صدور ویزای کار از زمان درخواست تا زمان صدور، هفت روز به طول می کشد.

هزینه اقامت کاری در گرجستان را اینجا بخوانید.

یافتن شغل در گرجستان جهت اخذ اقامت کاری در گرجستان و شرایط آن

خارجیان می توانند از طریق اینترنت یا از طریق دوستان و آشنایان خود، در کشور گرجستان شغل مورد علاقه خود را بیابند. خارجیان آموزش دیده براحتی می توانند شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و مشغول به کار شوند ولی این قضیه برای خارجیانی که قبلا” هیچ آموزشی ندیده اند قدری دشوار است و احتمال اخراج شدن از کار بسیار زیاد خواهد بود.

شرکت های کاریابی بین المللی می توانند براحتی برای شما در کشور گرجستان شغل مورد نظر را پیدا کنند. این گونه شرکت ها در زمینه جذب نیروهای خارجی فعالیت می کنند و شما نیز بهتر است که با آن ها در همه زمینه ها هماهنگ شوید تا بتوانید بهتر و آسان تر کارهای اداری خود را به انجام برسانید و به مقصود خود نائل شوید.

کار و زندگی در هر کشور خارجی مسائل و هیجانات خود را دارد. کشورگرجستان سرشار از ثروت است و به همین دلیل در مقایسه با خیلی از کشورها ، جایگاه برتری دارد. زندگی در این کشور نسبت به برخی از کشورها ، بهتر است و بنابراین خارجیان می توانند با اتکاء به توانایی های خود، زندگی بهتری را در این کشور تجربه کنند.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا