اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت
اخذ اقامت

ثبت شرکت در گرجستان.

اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت.

مهر ۱۳, ۱۳۹۷
اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

یکی از روش های محبوب برای مهاجرت به کشور گرجستان و اخذ اقامت گرجستان، اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار می باشد. با مهاجرت به گرجستان از طریق ثبت شرکت علاوه بر اینکه صاحب کسب و کار در کشور مورد نظر خواهید شد می توانید اقامت دائم این کشور را نیز کسب کنید. قبل از هر گونه اقدامی بهتر است با شرایط و مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در گرجستان آشنا شوید.

اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت تنها برای افرادی امکان پذیر است که قادر به راه اندازی شرکتی فعال در این کشور باشند، اما اگر شرکت شما فعالیتی نداشته باشد و در اداره مالیات ثبت نشده باشد، نمی توانید جهت اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت اقدام کنید زیرا شرکت شما غیرفعال به حساب می آید. در این مقاله سعی کرده ایم برای متقاضیان مهاجرت به گرجستان از طریق ثبت شرکت تمامی اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کنیم پس اگر شما نیز قصد مهاجرت و اخذ اقامت گرجستان از این طریق را دارید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

ثبت شرکت در گرجستان

شرایط اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت این کشور تنها به افرادی توصیه می شود که قصد فعالیت اقتصادی را در این کشور داشته باشند. قبل از اقدام جهت ثبت شرکت در گرجستان بهتر است ابتدا نوع ساختار شرکت خود را با توجه به فعالیت تجاری مورد نظر مشخص کنید. اغلب شرکت با مسئولیت محدود مورد نظر افرادی که قصد دارند کسب و کار کوچک در گرجستان راه اندازی کنند می باشد. پس از آن می توانید از بین تجارت ها و مشاغل یکی را انتخاب کرده و سپس در مسیر موفقیت گام بردارید. جهت راه اندازی کسب و کاری در رابطه با پخش، تولید یا توزیع دارو در گرجستان ابتدا باید از اداره کار مجوزهای لازم را دریافت کنید. و اگر قصد دارید در گرجستان رستوران یا کافی شاپ دایر کنید به اخذ پروانه جنرال تردینگ نیاز خواهید داشت.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

جهت ثبت شرکت در گرجستان باید چندین مرحله را پشت سر بگذارید و یکی از مهمترین مراحل تکمیل مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت می باشد. اگر قصد ثبت شرکت در این کشور را دارید مدارک مورد نیاز خود را کامل کنید تا در طول مسیر خود با مشکلی جدی مواجه نشوید.

اولین مدرک مورد نیاز میزان سرمایه اولیه شما می باشد که به نوع فعالیت انتخابی شما وابسته می باشد. همچنین باید سند ملک یا اجاره نامه خود را ارائه دهید تا مشخص شود در چه مکانی قصد دارید فعالیت خود را آغاز کنید.

ارائه اساسنامه برای مشخص کردن تعداد سرمایه گذاران و سهامداران و تعیین میزان سرمایه اولیه یکی دیگر از مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در گرجستان می باشد. در نهایت باید مدیری برای شرکت خود انتخاب نمایید.

پس از گذشت دو تا سه ماه از فعال کردن شرکت خود در گرجستان می توانید جهت اخذ اقامت این کشور درخواست خود را ارائه دهید. از طریق ثبت شرکت و تمدید کارت اقامت به مدت شش سال می توانید اقامت دائم گرجستان را دریافت کنید. بر اساس تراکنش های مالی و پرداخت مالیات شرکت و مبتنی بر نظر اداره اقامت گرجستان کارت اقامت ۶ ماهه و یا یک ساله برای شما صادر خواهد شد. اگر در گرجستان وکیل باتجربه داشته باشید پس از گذشت دوره کوتاه مدت اولیه قادر خواهید بود کارت اقامت پنج ساله دریافت کنید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا