اخذ اقامت خویشاوندی گرجستان

از سیر تا پیاز اخذ اقامت خویشاوندی گرجستان.

از سیر تا پیاز اخذ اقامت خویشاوندی گرجستان.

آذر ۱۷, ۱۳۹۷
اخذ اقامت خویشاوندی گرجستان

نحوه اخذ اقامت خویشاوندی گرجستان، اقامت نسبیت گرجستان

از آنجا که اقتصاد گرجستان در سال های اخیر دارای شرایط مناسب می باشد و این کشور به عنوان یکی از کشورهای امن جهان با سطح زندگی بالا شناخته می شود تعداد متقاضیان اخذ اقامت گرجستان هر ساله در حال افزایش است. روش های مختلفی برای دریافت اقامت گرجستان وجود دارد و یکی از این روش ها اقامت خویشاوندی گرجستان می باشد. اگر یکی از خویشاوندان شما اقامت گرجستان را داشته باشد می توانید از طریق او و اثبات نسبیت فامیلی با او اقامت این کشور را کسب کنید. اگر یکی از اقوام شما تابعیت این کشور را دارد و از طریق او می خواهید اقامت گرجستان را به دست آورید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

آیا اخذ اقامت خویشاوندی گرجستان امکان پذیر است؟

اگر یکی از فامیل های نزدیک یا خویشاوندان شما که مجوز اقامت کشور گرجستان را دارد امام از نظر دولت وضعیت او نامشخص باشد باید اقامت گرجستان را دریافت کند، در این شرایط می توان از طریق نسبت فامیلی اقامت این کشور را دریافت کنید. البته نکته مهم و قابل توجه در این جا این است که افرادی که سن آن ها پایین تر از سن قانونی است و ناتوان هستند شامل این قانون هستند.

در صورتی که فردی دارای اقامت یا تابعیت گرجستان باشد پس از گذشت مدتی می تواند برای اقامت خانواده خود نیز اقدام کند. پس از دریافت اقامت دائم گرجستان می توانید درخواست خود مبنی بر دریافت اقامت گرجستان برای اعضای خانواده تان را به دولت گرجستان ارائه دهید. از طریق دریافت اقامت خویشاوندی گرجستان، اعضای خانواده یا فامیل شما قادر به دریافت شهروندی گرجستان نخواهند بود اما از تمامی مزایای اقامت دائم این کشور بهره مند خواهند شد. در اقامت خویشاوندی گرجستان افراد قادر به شرکت در رأی گیری ها یا دریافت پاسپورت گرجستان نخواهند بود. یکی دیگر از روش های اقامت خویشاوندی گرجستان ازدواج می باشد.

اقامت خویشاوندی گرجستان

همسر و فرزندان افرادی که کارت اقامت گرجستان را دارند می توانند مدارک رسمی خود در رابطه با ازدواج شان را به دولت این کشور ارائه دهند و اقامت خویشاوندی گرجستان را دریافت کنند.

از طریق گواهی نسبت میتوانید نسبت به اخذ اقامت خویشاوندی در گرجستان اقدام نمایید. باید یکی از افراد کارت اقامت داشته باشد و پس از آن از طریق این گواهی نسبت به اخذ اقامت برای سایر افراد خانواده درخواست خود را به دولت اعلام نماید.

یکی از روش های دریافت اقامت گرجستان، دریافت اقامت خویشاوندی گرجستان می باشد، در این روش اگر یکی از افراد خانواده مثل پدر، مادر یا دیگر اعضای خانواده که فرزند این خانواده ها محسوب می شوند می توانند از طریق گواهی نسبت اقامت این کشور را دریافت کنند. اگر پدر خانواده اقامت گرجستان را داشته باشد به همسر او یا مادر خانواده نیز اقامت گرجستان از طریق خویشاوندی اعطا می شود، البته می توان گفت دریافت اقامت گرجستان در شرایط معکوس این شرایط نیز امکان پذیر است. اگر یکی از فرزندان خانواده دارای کارت اقامت گرجستان باشد می تواند از طریق گواهی نسبت برای والدین خود درخواست مبنی بر دریافت اقامت گرجستان را به دولت کشور ارائه دهد.

امیدواریم راهنمایی های ارائه شده در این مقاله در رابطه با اخذ اقامت خویشاوندی گرجستان برای شما مفید بوده باشد و راهنمایی های لازم در رابطه با دریافت این نوع اقامت را به شما ارائه داده باشد. همانطور که مشاهده کردید اخذ اقامت خویشاوندی یا نسبیت تنها برای اعضای یک خانواده یعنی والدین و فرزندان امکان پذیر است. پس چنانچه شما هم قصد دارید نسبت به اخذ اقامت خویشاوندی گرجستان اقدام کنید با مشاوران پل جورجیا در ارتباط باشید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

تماس با پل جورجیا