ورود و خروج ایرانیان به گرجستان 2019.

اطلاعیه جدید ورود و خروج ایرانیان به گرجستان ۲۰۱۹.

اسفند ۶, ۱۳۹۷

اطلاعیه مهم پل جورجیا در خصوص نگرانی های ایرانیان در زمینه ورود و خروج به کشور گرجستان

به اطلاع همه همراهان عزیز پل جورجیا می رسانیم؛ طی اخباری که از  سفارت جمهوری اسلامی ایران در گرجستان به دست ما رسیده است؛ قوانین جدید جهت ورود و خروج به کشور گرجستان به شرح زیر می باشد :

۱- از این پس مقررات ورود و خروج مشابه قبل به مدت ۴۵ روز پا برجاست با این تفاوت که ایرانیان و مسافرین عزیز میتوانند فقط ظرف مدت ۳ ماه، مدت زمان مجاز را سپری کنند.

۲- پس از اتمام ۴۵ روز از هیچ مرزی قادر به بازگشت نخواهید بود.

۳- در صورت دیده شدن هرگونه تخلفی و ماندن بیش از ۴۵ روز تا ۳ ماه از ورود به خاک این کشور محروم میشوید.

۴- مسافرین محترم همانند قبل باید دارای بلیط رفت و برگشت، بیمه و وچر هتل باشند.

۵- در صورت دیده نشدن هیچ گونه تخلفی پس از پایان ۴۵ روز با صرف مدت یک ماه در خاک هر کشور دیگری قادر به بازگشت خواهند بود.

 

پیرو مشکلات قبلی که ایرانیان در خصوص ورود و خروج به گرجستان را داشتند و شاهد بازگشت مسافران ایرانی و عدم اجازه ورود آنها به گرجستان بودیم. لطفا چنانچه قصد سفر به گرجستان را دارید و یا قبلا اقامت گرجستان را اخذ نموده اید نسبت به رعایت موارد فوق اقدام کرده و در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص با ما در تماس باشید.

از آنچایی که این کشور روابط صمیمانه ای با آمریکا دارد و ایالات متحده اخیرا بودجه بالایی برای کمک به گرجستان تصویب نموده که قبلا در مقاله افزایش بودجه ایالت متحده جهت کمک به گرجستان ، به آن پرداختیم. علت بروز این مشکلات میتواند ناشی از تحریم های آمریکا بر علیه ایران باشد. با این وجود جای هیچ گونه نگرانی در حال حاضر وجود ندارد و شما میتوانید با رعایت موارد فوق نسبت به ورود و خروج به گرجستان اقدام نمایید.

 

 

 

 

 

 

نویسنده

PolGeorgia.

jamshidian.eng@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =