افتتاح هتل جدید در کاختی شهر شراب ها.

خرداد ۲۲, ۱۳۹۸
افتتاح هتل در کاختی شهر شراب ها

هتل جدید با نام تجاری جدید در منطقه شرق کوهستانی گرجستان افتتاح شده است. سرمایه تامین‌ شده از سوی وزارت اقتصاد بخش اقتصادی گرجستان، بانک گرجستان و برنامه‌های مالیات اتحادیه اروپا، ۳٫۰۸ میلیون دلار شده است و در این مهمانی با شراب آخالشینی از مهمان ها پذیرایی شد.

جورجی کرویکاشویلی، نخست وزیر گرجستان امروز اعلام کرد که این هتل جدید، با ابعاد گوناگون و زیرساخت های جدید در  کاختی حرکت می کند. جورجی کرویکاشویلی گفت که با افزایش تعداد توریست‌ها در گرجستان، هیچ تعجبی ندارد که شمار گردشگرانی که به گرجستان می‌آیند تا سال ۲۰۲۵ به ۱۰ میلیون نفر برسد.

جهت سرمایه گذاری در ساخت هتل در گرجستان از این لینک دیدن کنید. 

استرسینگ بر این باور است که زمان آن رسیده‌ است که کاختی یک فرودگاه جداگانه داشته باشد جورجی کرویکاشویلی معتقد است که از طریق مذاکره با بخش خصوصی، پروازهای چارتر به زودی برای منطقه به فروش خواهد رسید.

از این رو نخست وزیر گرجستان، ماموکا بختادزه، سخنرانی در ( انجمن سرمایه گذاری بین المللی ) را ایراد کرد که در آن وی از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در منطقه آبگیری کاختی گرجستان درخواست کرد. ماموکا بختادزه گفت: کوختی به عنوان یکی از موفق ترین مناطق در گرجستان در نظر گرفته شده است که از سیاست های انکشافی دولت گرجستان استفاده کند.

ما تأکید ویژه ای بر توسعه منطقه ای داریم. ما معتقدیم که مناطق قوی گرجستان  به معنای واقعی قوی هستند. در سیاست اقتصادی ما، اولویت خاصی را به رشد فراگیر اختصاص می دهیم، جایی که هر شهروند گرجستان مزایای آن را احساس می کند. ماموکا بختادزه اشاره کرد که سالهاست که سیاست های اشتباه اقتصادی، ساختار اقتصادی «پر از مشکلات خاصی» را رها کرده است و برای تغییر آن ضرورت دارد و اقتصاد گرجستان را رقابتی تر می کند.

معرفی شهر کاختی توسط ماموکا بختادزه

ماموکا بختادزه  اعلام کرد اگر ما تنها منطقه کاختی را به تنهایی مورد بحث قرار دهیم، می‌توانیم بگوییم که تنها ۲۵ درصد از پتانسیل اقتصادی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد .” ماموکا بختادزه در حالی که صحبت از پتانسیل اقتصادی کاختی میکند  از سنت های تولید شیرین نیز صحبت میکند، پتانسیل توسعه محصولات مختلف سبزیجات مانند گردو و زیتون و پتانسیل گردشگری مانند شهر کاختی که “پر از بناهای تاریخی” است.

بازسازی شهرک های مهم تا تابستان سال ۲۰۲۰ تکمیل خواهد شد و آنها به شکل تاریخی خود داده خواهند شد. نقطه شروع برای ما رشد فراگیر و رشد اقتصادی است که به نفع هر شهروندی خواهد بود. من مطمئن هستم که منطقه کوتیتی موفقترین نتیجه این سیاست خواهد بود. ” ماموکا بختادزه  اعلام کرد که انجمن های مشابه در هر منطقه از گرجستان برگزار خواهد شد.

منبع : اجندا

 

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 2 =

تماس با پل جورجیا