افتتاح کارخانه جدید کوکا کولا در گرجستان.

خرداد ۲۶, ۱۳۹۸
کارخانه جدید کوکا کولا در گرجستان

کوکا کولا یک شرکت تولید نوشیدنی غیرالکلی است که در ۸ می سال ۱۸۸۶ در شهر کوچکی از شهر آتلانتا تاسیس شد. تمور چکنیا، رئیس Coca-Cola بولتزر گرجستان، مدیر یکی از کارخانجات لیموناد در آن دوره بود.

کاپیتان سابق آمریکا  پس از شکست ارتش کنفدراسیون بی‌کار ماند و مجبور شد به طریقی زندگی کند . او بارها برای انجام آزمایش‌ها شیمیایی استفاده می‌کرد و تصمیم گرفت یک شرکت داروسازی کوچک در آتلانتا افتتاح کند. از آن زمان به بعد، کوکاکولا به موفقیت زیادی در گرجستان دست یافته‌است . این شرکت سالانه ده میلیون لاری به بودجه دولتی انتقال می دهد.

شرکت کوکاکولا در ماه دسامبر کارخانه جدیدی را در گرجستان باز می کند. تمور چکنیا، بنیانگذار شرکت کوکا کولا می گوید که کارخانه با تکنولوژی های مدرن مجهز خواهد بود و در گرجستان افتتاح میشود.

تمور چکنیا، بنیانگذار شرکت کوکا کولا

کوکاکولا به نام کوکا کولا، ساخت این کارخانه جدید را در پاییز سال ۲۰۱۸ در دره موخورانی  آغاز کرده‌ است این مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع خواهد بود و شامل بیش از ۲۰۰۰ متر مربع مسکونی جدید است. تمور چکنیا می گوید که این شرکت در حال حاضر حدود ۲۲ میلیون دلار را صرف ساخت این کارخانه کرده است. تمور چکنیا می گوید: ما در حال حاضر در حال نصب دستگاه‌های جدید هستیم . اگر همه چیز خوب پیش برود، ما تاپانزدهم دسامبر این کارخانه را افتتاح خواهیم کرد.

مقیاس تولید خیلی زیاد است، بنابراین تشخیص آن دشوار است. ما می‌خواهیم چیزی بسازیم که البته درجهان وجود داشته است اما تاثیرگذای بیشتری خواهد داشت. ما بهترین گزینه‌ها را کنار هم گذاشتیم. علاوه بر این آب در موخورانی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و بسیار تمیز است که این امر بسیار در امر تولید حایز اهمیت است. تمور چکنیا می‌گوید که این کارخانه جدید به کارکنان بیشتری نیاز دارد و اکنون به دنبال کارمندان زنهم می‌گردند، چون او دیگر به پسرها اعتماد ندارد.

نوشابه کوکا کولا در گرجستان شعبه جدیدی افتتاح کرد

این کارخانه شامل اتاق‌هایی برای بازدید کنندگان خواهد بود و در آنجا بازدید کنندگان  می‌توانند متوجه شومد که  که شرکت چگونه خلق شده‌ است این برنامه قرار است سالانه ۱۰۰۰۰ هزار بازدید کننده داشته باشد. تمور چکنیا می‌گوید: که در آینده در این  کارخانه آب  میوه طبیعی تولید خواهند کرد , اما این ایده بایدابتدا به تایید شرکت آب معدنی کوکا کولا برسد.

حال در اینجا این سوال پیش می آید چرا کوکا کولا؟

جوالب: چونکه نام تجاری شماره یک است و هر کس می خواهد شماره یک باقی بماند.

شاید این مطلب برای شما جالب باشد  چه نوع کارخانه ای در گرجستان سوددهی بالاتری دارد؟

منبع : ژورنال گرجی

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 10 =

تماس با پل جورجیا