متقاضیان اقامت گرجستان

متقاضیان اقامت گرجستان.

چرا تعداد متقاضیان اخذ اقامت گرجستان رو به افزایش است.

آبان ۱۲, ۱۳۹۷
متقاضیان اقامت گرجستان

تعداد ایرانیان متقاضی مهاجرت به گرجستان سالانه در حال افزایش است و این امر به دلایل زیادی اتفاق می افتد. پایتخت این کشور به تازگی توسط نشنال جئوگرافیک به عنوان یکی از بهترین و کامل ترین شهرها در دنیا شناخته شده است. همچنین این کشور در سال های اخیر به یکی از مراکز گردشگری تبدیل شده است. امروزه با افزایش تعداد گردشگران که از گرجستان بازدید می کنند، اقامت گرجستان نیز مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

متأسفانه اکثر ایرانیان امروز عقیده دارند که دیگر کشورها بیشتر از ایران پیشرفت می کنند و با زندگی در دیگر کشورها امکانات بیشتری در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت. اقامت گرجستان مزایای زیادی دارد و از آن جمله می توان به نزدیکی آن به کشور خودمان، عدم نیاز به ویزا، اخذ راحت اقامت گرجستان عضویت در اتحادیه اروپا، پیشرفت سریع و قابل توجه آن، برخورداری از هوای سالم و زندگی در کنار افراد خونگرم، وجود غذاهای مشترک و هزینه پایین زندگی در این کشور اشاره کرد. از این رو تعداد متقاضیان اقامت گرجستان روزانه در حال افزایش می باشد.

ایرانیان متقاضیان اقامت گرجستان

دلایل اشتیاق ایرانیان برای مهاجرت به گرجستان

در این بخش از مقاله قصد داریم تا برخی از دلایل اشتیاق ایرانیان برای مهاجرت به گرجستان را به طور خلاصه مورد بررسی قرار دهیم اگر شما نیز قصد اقامت این کشور را دارید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

زندگی اقتصادی در گرجستان

یکی از مهمترین دلایل علاقه ایرانیان برای اخذ اقامت گرجستان این است که زندگی در این کشور بسیار اقتصادی است. با بررسی آماری شاخص هزینه های زندگی در پایتخت این کشور دریافتیم که به عنوان یکی از شهرهای اقتصادی جهان شناخته شده است. جایگاه پایتخت گرجستان از شهرهای هند و آسیا مطلوب تر می باشد.

آسان بودن راه اندازی کسب و کار جدید در گرجستان

یکی از مهمترین دلایل اشتیاق ایرانیان جهت اخذ اقامت گرجستان آسان بودن راه اندازی کسب و کار جدید در آن است. در سراسر جهان گرجستان به عنوان یکی از ده کشوری که راه اندازی کسب و کار در آن آسان است شناخته می شود. می توانید به راحتی و در زمانی کوتاه در یکی از بانک های این کشور برای خود حساب باز کنید. هتل های این کشور در سراسر جهان به عنوان بهترین مکان های اقامتی این کشور شناخته شده اند.

امنیت قابل توجه در گرجستان

یکی از عوامل مهم در افزایش تعداد متقاضیان اقامت گرجستان امنیت بالای این کشور می باشد. در بخش های اداری این کشور فساد بسیار کم بوده و مبارزه با فساد اخلاقی در این کشور موفقیت آمیزاست.

زمینه های کاری پس از اقامت به گرجستان

متقاضیان اقامت گرجستان پس از مهاجرت می توانند در سه زمینه کاری وارد شده و برای ادامه زندگی خود در این کشور منبع درآمدی پیدا کنند. از جمله زمینه های کاری در این کشور می توان به تجارت، سرمایه گذاری در املاک و کشاورزی و دامپروری در گرجستان اشاره کرد. تعداد ایرانیان علاقه مند به اقامت گرجستان امروزه در حال افزایش است به طوری که بالغ بر ۱۰ هزار نفر در گرجستان زندگی می کنند.

چنانچه شما نیز از جمله ایرانیان مشتاق برای اخذ اقامت این کشور هستید میتوانید با آشنایی نسبت به خرید ملک در گرجستان، انواع روشهای سرمایه گذاری در گرجستان جهت راه اندازی کسب و کار و همچنین شرایط و قوانین اخذ اقامت از این طریق را در وب سایت مطالعه و یا از مشاوران پل جورجیا راهنمایی لازم را کسب کنید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا