اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری.

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری.

مهر ۱۰, ۱۳۹۷
اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید از راه های مختلفی، اقامت دائم گرجستان را دریافت کنید ولی اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری بهترین روش برای اخذ اقامت دائم در گرجستان خواهد بود که بسیاری از وکلای کارکشته این چنین راهی را پیشنهاد می کنند.

براساس قوانین جاری گرجستان، سرمایه گذار کسی است که حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری (پول واحد کشور و برابر با ۲۵/۲ دلار) را به صورت مستقیم در یکی از صنایع کشور سرمایه گذاری می کند و باز در همین راستا، کسانی که با کمتر از ۳۰۰ هزار دلار وارد کشور گرجستان می شوند دیگر سرمایه گذار شناخته نشده و بلکه به عنوان کارآفرین معرفی می گردند. اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری را هرگز نادیده نگیرید.

سرمایه گذاری مستقیم در یکی از صنایع مورد نظر فرد، در اصل سرمایه گذاری محسوب می شود و خرید خانه یا ملک جزء سرمایه گذاری ها به حساب نمی آید. اخذ اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان خود قانون دیگری دارد.

هر شخص سرمایه گذاری که وارد کشور گرجستان می شود، دولت متبوع گرجستان، احترام خاصی را برای او قائل است و بسیاری از امکانات مانند امکان استفاده از داده ها و اطلاعات اتاق بازرگانی و وزارت اقتصاد گرجستان، امکان مشارکت بانک های خصوصی گرجستان در پروژه های اقتصادی شخص سرمایه گذار، اعطای کارت اقامت ۵ ساله و اعطای اقامت دائم گرجستان به شخص سرمایه گذار براساس سابقه مدیریتی و امکان سرمایه گذاری در دیگر بخش های اقتصادی از جمله امتیازاتی است که از طرف دولت به شخص سرمایه گذار اعطاء می شود.

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید با ۳۰۰ هزار لاری براحتی در کشور گرجستان ، اقامت دائم را دریافت کنید که این چنین موردی براساس قوانین جدید ۲۰۱۸ به شخص سرمایه گذار اعطاء می شود. خانواده سرمایه گذار نیز مشمول امتیازات دولت گرجستان هستند و می توانند از کلیه امتیازاتی که دولت گرجستان به آن ها اعطا می کند بهره مند شوند. همسر و فرزند و یک معلول شامل امتیازات دولت گرجستان خواهند شد.

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک

خرید ملک و مستغلات هرگز جزء سرمایه گذاری محسوب نمی شود مگر این که در آن زمین و ملک صنایعی برپا شود و در نهایت فردی در آن زمین کسب و کاری را راه اندازی کند

در کشور گرجستان حقوق بسیار پایین است و شما به سختی می توانید در شرکت های گرجی یا ایرانی استخدام شده و کار کنید ولی از آنجایی که کشور گرجستان ، وارد اتحادیه اروپا شده می توان برآورد کرد که ایرانی ها و خارجی های مقیم گرجستان می توانند براحتی بعد از کریسمس پارسال، کسب و کارهای خود را راه اندازی کنند و به نتایج بسیار عالی در کسب و کار و تجارت خود دست بیابند.

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار

حتی اگر به فرض شما در زمینه راه اندازی کسب و کار تجربه ای نداشته باشید و قبلا” نیز مغازه داری نیز نکرده باشید ولی جو کسب و کار گرجستان به گونه ای است که می توانید کسب و کار خود را براحتی راه اندازی کنید و البته بهتر است که قبل از راه اندازی کسب و کار خود، به مدت ۶ تا ۱۲ ماه کسب و کار خود را مطالعه  و تحقیق کنید تا کسب و کار شما موفق باشد و همیشه در صدر جدول تجارت کشور قرار داشته باشید. بنابراین بهتر است که کلیه جوانب را بسنجید تا در زمینه کسب و کار با عدم موفقیت روبرو نشوید. بهترین تجارت برای شروع کار در گرجستان، خرید آپارتمان است که می توانید واحدهای آپارتمان خریداری کرده را اجاره دهید و سود آن را دریافت کنید.

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری همیشه بهترین راه حل برای ایجاد مسیر جدید در کشوری نزدیک به کشور ایران است. جهت دریافت مشاوره برای سرمایه گذاری در گرجستان، خرید ملک در گرجستان با مشاوران پل جورجیا در ارتباط باشید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا