اقامت دائم گرجستان با خرید ملك

اقامت دائم گرجستان با خرید ملک.

اقامت دائم گرجستان با خرید ملک.

مهر ۱۰, ۱۳۹۷
اقامت دائم گرجستان با خرید ملك

اقامت دائم گرجستان با خرید ملک می تواند گزینه دیگری برای دریافت اقامت دائم کشور گرجستان باشد، هر خارجی می تواند با مبلغ ۳۵۰۰۰ دلار ملکی را در گرجستان خریداری کند و اقامت دائم را دریافت کند، در این روش، شخص لازم نیست که شرکتی را در گرجستان به ثبت برساند یا حتی مالیاتی را پرداخت کند. در این صورت دولت گرجستان به مدت یکسال به وی کارت اقامت دائم را اعطا خواهد کرد و پس از این مدت می تواند کارت اقامت دائم خود را تمدید کند.

پارلمان گرجستان به تازگی قانون خرید ملک را به عنوان روشی برای اقامت گرجستان به تصویب رسانده و بنابراین خیلی از افراد می توانند با این روش اقامت گرجستان را دریافت کنند و اگر کشور گرجستان به اتحادیه اروپا بپیوندد می توان پیش بینی کرد که شما با این روش می توانید اقامت دائم را در این کشور اروپایی بدست بیاورید و آینده درخشان خودتان را رقم بزنید.

البته اعطای پاسپورت کشور گرجستان، با خرید ملک و دریافت کارت اقامت دائم ممکن پذیر نیست. برای دریافت پاسپورت کشور گرجستان باید شرایط خاصی را داشته باشید. در صورتی به مدت شش سال به شما کارت اقامت دائم گرجستان داده شود و بعد از این مدت دوباره شما بتوانید که کارت اقامت دائم خود را تمدید کنید در این صورت کارت اقامت دائم گرجستان با خرید ملک به شما اعطا خواهد شد. توجه کنید که خرید ملک در برخی کشورها مانند ترکیه باعث نمی شود که شما بتوانید کارت اقامت دائم را دریافت کنید بنابراین دریافت کارت اقامت دائم از طریق خرید ملک برای شما در کشور گرجستان یک مزیت برتر محسوب می شود.

براساس قانون اقامت دائم گرجستان با خرید ملک شما می توانید با پرداخت مالیات و بدون نیاز به ثبت شرکت بتوانید کارت اقامت دائم گرجستان را به مدت یکسال دریافت کنید، تا زمانی که ملک در مالکیت شما باشد، اقامت دائم یکساله شما هر سال تمدید خواهد شد.

اشخاصی که ملکی در گرجستان خریداری می کنند شایسته دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک هستند و کسی که زمینی را در گرجستان خریداری می کند هرگز مشمول این قانون نمی شود. قانون اقامت دائم گرجستان از طریق خرید ملک در گرجستان برای کسانی بهتر است که دوست ندارند که در کشور گرجستان با مبالغ زیاد سرمایه گذاری کنند و دریافت کارت اقامت دائم گرجستان برای آن ها مهم است.

اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

هزینه های خرید ملک در گرجستان برای اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

در مقایسه با ایران، هزینه خرید ملک درگرجستان بسیار پایین است و تمامی املاک با دلار یا با لاری معامله می شوند. در صورتی که قیمت املاک رشد زیادی نکند، در این صورت افزایش قیمت دلار باعث خواهد شد تا به سود های کلانی دست یابید و در نهایت می توان گفت که خرید ملک در گرجستان بهترین روش سرمایه گذاری برای شما است.

می توانیم قیمت آپارتمان و خانه های موجود در شهر تفلیس را بدین ترتیب طبقه بندی کنیم:

  • قیمت هر مترمربع در خانه های نوساز در محله های پایین شهر، ۲۰۰ تا ۵۰۰ دلار آمریکاست.
  • قیمت هر مترمربع خانه در محله های متوسط شهر ۵۰۰ تا ۸۰۰ دلار آمریکاست
  • و قیمت هر مترمربع در خانه های نوساز در محله بالا شهر و اعیان نشین شهر ۷۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار آمریکاست.

مزایای اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

  1. خرید ملک باعث می شود تا اقامت دائم یکساله کشور گرجستان را که بدست بیاورید، کشور گرجستان قصد دارد که به اتحادیه اروپا بپیوندد و بدین ترتیب ملک شما با این پیوستن به لحاظ قیمت افزایش خواهد یافت. با توجه به افزایش قیمت ملک، ملک شما نیز رشد و ترقی خواهد کرد.
  2. خرید ملک از جانب شما یک سرمایه گذاری محسوب می شود که با دلار آمریکا شما سرمایه گذاری می کنید و بعد از مدتی ارزش ملک شما بیشتر می شود، شما در عین این که ملک خود را دارید می توانید از سود آن نیز بهره مند شوید و بنابراین با افزایش ارزش دلار، شما از هر دو جهت سود خواهید کرد.
  3. خرید ملک باعث می شود تا کلیه اعضای خانواده بتوانند کارت اقامت دائم یکساله دریافت کنند.
  4. خرید ملک در گرجستان در واقع یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود و شما در هر زمان می توانید با فروش آن ملک نیازهای مالی خود را برطرف کنید. بر ارزش افزوده ملک شما به مرور زمان افزوده می شود. بنابراین خرید ملک بهترین گزینه برای سرمایه گذاری شماست.
نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا