راه حل مشکل سربازی برای اقامت گرجستان

اقامت گرجستان بدون کارت نظام وظیفه.

اقامت گرجستان بدون کارت نظام وظیفه.

آذر ۱۸, ۱۳۹۷
راه حل مشکل سربازی برای اقامت گرجستان

یکی از مهمترین شرایط اخذ اقامت گرجستان برای پسرها داشتن کارت نظام وظیفه می باشد و مشکل سربازی برای اقامت گرجستان هم از مواردی است که باید در خصوص ان اطلاعات لازم را کسب کنید. برخی از افراد ممکن است بخواهند بدون گذراندن خدمت نظام وظیفه و دریافت کارت آن اقامت این کشور را دریافت کنند. امام بهتر است بگوییم یکی از الزامات در قانون اخذ اقامت گرجستان داشتن کارت پایان خدمت است. البته فقط فردی که دارای وضعیت خاصی باشد می تواند بدون داشتن این کارت اقامت گرجستان را دریافت کند و اخذ اقامت تحصیلی یکی از این استثناهاست. در این مقاله قصد داریم راه حل مشکل سربازی و نظام وظیفه برای اقامت گرجستان را مورد بررسی قرار دهیم.

شرایط و راه حل مشکل سربازی برای اقامت گرجستان

از روش های مختلف از جمله خرید ملک، تحصیل، سرمایه گذاری و کار می توان اقامت کشور گرجستان را به دست آورد. برخی از دانشجویان ممکن است خدمت نظام وظیفه خود را نگذرانده باشند اما بخواهند برای ادامه تحصیل از کشور خارج شوند برای این امر باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • دانشجویان باید وضعیت تحصیلی مشخص داشته باشند، فاقد غیبت باشند.
  • این افراد باید برگه اعزام بدون غیبت را داشته باشند و برای بازگشت به موقع به ایران باید وثیقه مورد نیاز را ارائه دهند. همچنین باید درخواست خود مبنی بر خروج موقت از کشور را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهند.
  • یکی راه حل مشکل سربازی برای اقامت گرجستان داشتن بودجه و سرمایه کافی می باشد.
  • همچنین این افراد باید مهارت کافی و هدف مشخص داشته باشند.

راه حل مشکل سربازی برای اقامت گرجستان

یکی از شرایط دریافت کارت اقامت گرجستان داشتن سن قانونی بالای ۱۸ سال است و البته برای پسرها علاوه بر سن داشتن کارت پایان خدمت نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. برای دریافت کارت اقامت گرجستان همواره سعی کنید از راه های قانونی این کار را انجام دهید تا برای رفت و آمد به این کشور دچار مشکل نشوید. افرادی با تابعیت ایرانی برای خروج از کشور در مرحله اول باید موضوع خدمت سربازی خود را تعیین کنند.

البته دانشجویانی که با دلایل موجه قصد دارند خاک ایران را ترک کنند می توانند گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه های مربوطه و مورد تائید وزارتخانه ایران را ارائه دهند و موافقت سازمان نظام وظیفه عمومی کشور را دریافت کنند. افرادی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند خدمت سربازی را به عنوان مانعی برای خود می بینند و به همین دلیل از تصمیم خود دلسرد می شوند. البته یک راه حل مشکل سربازی برای اقامت گرجستان این می باشد که معافیت تحصیلی دریافت کنند و برای گذراندن دوره تحصیلی مورد نظر از کشور خارج شوند و پس از به پایان رسیدن تحصیلات برای گذراندن خدمت سربازی اقدام کنند.

راه حل مشکل سربازی برای اقامت گرجستان

همانطور که گفتیم تنها راه حل اخذ اقامت گرجستان بدون گذراندن دوره نظام وظیفه اقدام از طریق اقامت تحصیلی می باشد. البته این افراد نیز باید تعهد بدهند که پس از به پایان رسیدن دوره تحصیلی به کشور عزیز خود ایران بازگشته و دوره نظام وظیفه را می گذرانند به همین منظور از این افراد وثیقه دریافت می شود. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که قصد ادامه تحصیل در گرجستان بدون گذراندن خدمت سربازی را دارید بر اساس اطلاعات ارائه شده در این مقاله مشاهده کردید که جای نگرانی نیست.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =

تماس با پل جورجیا