اخذ اقامت گرجستان تضمینی
ارزان ترین روش اخذ

اقامت تضمینی گرجستان 2019.

اخذ اقامت تضمینی گرجستان ۲۰۱۹

شرایط و مراحل دریافت اقامت گرجستان (georgia residency) توسط شرکت مهاجرتی پل جورجیا

برای مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت برنامه های گوناگونی وجود دارد. قرار گیری در بهترین  برنامه مهاجرتی به گرجستان شرط اصلی موفقیت در اخذ اقامت است. به طور حتم از دوستان و یا نزدیکان خود شنیده‌اید که افرادی مدت‌های طولانی در انتظار دریافت اقامت گرجستان هستند و یا ریجکت شده اند در این حال افرادی هم بسیار سریع موفق به مهاجرت به گرجستان شده‌اند. که متاثر از انتخابی آگاهانه و روشی منطبق با شرایطی است که دارید و در نهایت ارائه یک پرونده کامل  میتواند مدت زمان انجام کار را تا میزان زیادی جهت اخذ اقامت گرجستان کاهش دهد. از طرفی هر پرونده مهاجرتی جهت مهاجرت به گرجستان شرایط خاص خود را دارد و ممکن است قابل استفاده برای فرد دیگر نباشد ما در سازمان مهاجرت گرجستان مسیر مشکل و پیچیدهٔ تکمیل و پیگیری پرونده های مهاجرتی را به فرایندی ساده برای متقاضیان تبدیل نموده‌ایم.

در ابتدا توصیه می شود برنامه های اصلی مهاجرت به گرجستان را در خصوص اخذ اقامت گرجستان در این صفحه مطالعه کنید. سپس جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره یا پشتیبانی ما در ارتباط باشید. در این مرحله شما از طریق تلفن با وکیل رسمی و متخصص مهاجرت و مورد تایید دولت گرجستان صحبت خواهید نمود. سپس در مرحلهٔ بعدی و پس از عقد قرارداد بین متقاضی مهاجرت به گرجستان و سازمان مهاجرتی گرجستان پرونده شما وارد مرحله تشکیل رسمی پرونده می‌گردد.

در این مرحله پرسنل ما در شرکت مهاجرتی گرجستان پل جورجیا اقدام به تشکیل و تکمیل پرونده جهت اقامت به گرجستان خواهند نمود. پس از دریافت مدارک و کنترل دقیق و تنظیم فرم‌ها، پرونده به ادارهٔ مهاجرت گرجستان ارسال می‌گردد. پس از ارسال پرونده تا زمان دریافت کارت اقامت گرجستان ، این سازمان با انجام پیگیری‌های لازم زمینه تسریع پرونده شما را فراهم خواهد نمود. سازمان خدمات مهاجرتی گرجستان پل جورجیا مفتخر است با در اختیار داشتن پشتوانه‌ای قوی از دانش، آگاهی و تجربه، تصمیم منطقی و آگاهانه شما را جهت اخذ اقامت گرجستان دست‌یافتنی و عملی سازد. برای انجام چنین تعهدی، ما مجموعه جامع و گسترده‌ای از خدمات مشورتی، مهاجرتی، حقوقی، تجاری، بانکی، شغلی و تحصیلی را در قالب مجموعه ای وسیع، کامل و یکپارچه در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مزایا و معایب مهاجرت به گرجستان را میتوانید در مقاله لینک شده در بلاگ پل جورجیا مطالعه کنید.

انواع اقامت گرجستان

اقامت کاری در گرجستان

اقامت کاری در گرجستان

طبق قوانین مربوط به مهاجرت یکی از شیوه های کسب اقامت گرجستان به صورت یک ساله یافتن کار مناسب و استخدام در یک شرکت معتبر و قانونی ثبت شده در گرجستان می باشد. با داشتن قرار داد رسمی و گرفتن نامه ای رسمی از شرکت و ارائه آن به وزارت مهاجرت میتوانید نسبت به درخواست مجوز اقامت؛ از طریق کار در گرجستان اقدام نمایید.

ازدواج با شهروند گرجی

ازدواج با شهروند گرجی

 

شما میتوانید جهت اخذ اقامت گرجستان با ازدواج با شهروند گرجی؛ پس از گذشت سه سال زندگی به صورت عرفی به درخواست خود برای گرفتن اعطای اجازه اقامت زیر نظر دستگاه های دولتی اقدام نمایید. و حداقل یک ماه پس از ازدواج با ارائه مدارک لازم نسبت به اخذ اقامت اقدام نماید.

ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان

 

شما میتوانید جهت اخذ اقامت گرجستان با ثبت شرکت در گرجستان که به صورت کاملا قانونی ثبت میشود اقدام به عمل کنید. شرکت باید دارای کد مالیاتی، مهر شرکت و تنظیمات اساسنامه به زبان انگلیسی وگرجی و ادرس دائمی والبته معتبر باشد. شرکت باید به صورت رسمی فعال باشد و مالیات خود و کارمندان را ماهیانه واریز نماید.

سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان

 

سرمایه گذاری در گرجستان یکی از بهترین راه حل های اسان در این کشور با سود بیشتر میباشد چرا که این کشور به دلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای از نظر تجاری موقعیت بسیار ازاد برای تجارت میباشد زیرا به دلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای از نظر تجاری موقعیت بسیار ازاد برای تجارت میباشد.

اقامت دائم گرجستان با خرید ملك

خرید خانه در گرجستان

 

شما میتوانید با کمترین مبلغی که طبق قوانین گرجستان است حداقل ۳۵ هزار دلار امریکا میباشد اقدام به خرید خانه در گرجستان کنید و اقامت ۱ ساله بگیرید و هر ساله به صورت متوالی اقامت خود را تمدید کنید. پس از ۶ سال متوالی تمدید اقامت گرجستان به شما اقامت دائم داده میشود.

تحصیل در گرجستان

 اقامت تحصیلی در گرجستان

 

شما مدرک خود را به یکی ازدانشگاه های معتبر گرجستان تسلیم مینمایید. دانشگاه مورد نظر پس از بررسی مدارک شما و پذیرش دانشگاهی شما میتوانید با ارائه نامه رسمی از دانشگاه و مدارک مربوطه بر موفقیت شما با اخذ پذیرش تحصیلی درخواست اقامت گرجستان نمائید.

اقامت (Residency) با شهروندی (Citizenship) در گرجستان متفاوت است و تفاوت آن در دو چیز است:

اخذ اقامت گرجستان به شما اجازه میدهد شما در خاک گرجستان زندگی کنید و از امکانات و حقوق شهروندی ان کشور استفاده کنید به جز دو مورد که ان شامل حق رای و داشتن پاسپورت گرجی است.

شهروندی گرجستان میتواند به صورت قانونی حق رای و پاسپورت گرجی واقامت دائمی و همیشگی داشته باشد.

شرایط ارزان ترین روشهای اخذ اقامت گرجستان

مراحل ثبت شرکت در گرجستان


 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود و جنرال تریدینگ
 • ارائه قرارداد معتبر جهت ثبت شرکت در گرجستان همراه با تعهدات طرفین
 • ارائه آدرس دائمی و معتبر با سند ملک در گرجستان برای شرکت شما
 • آماده کردن مهر شرکت و طراحی و ثبت لوگوی شرکت
 • بازکردن حساب بانکی شخصی و شرکتی و اخذ ویزا کارت تجاری
 • اخذ کد مالیاتی برای شرکت
 • تنظیم اساسنامه محضری توسط وکیل رسمی بر اساس نوع کسب و کار و قوانین اساسی شرکت

1. ثبت شرکت در گرجستان و هزینه آن

شما میتوانید با طی کردن مراحل قانونی در یک روز ثبت شرکت انجام دهید با در دست داشتن مدارک در همان روز که انجام شود باید مبلغ ۲۰۰ لاری اضافه تر پرداخت نمایید. شما میتوانید با ثیت شرکت که به صورت کاملا قانونی که با داشتن پاسپورت گرجی و هزینه های قانونی که برای ثبت شرکت در گرجستان باید پرداخت شود و زیر نظر پلیس گرجی ثبت میشود اقدام به عمل کنید.

شرکت باید دارای کد مالیاتی،مهر شرکت وتنظیمات اساسنامه به زبان انگلیسی و گرجی و آدرس دائمی و البته معتبر باشد. شرکت باید به صورت رسمی فعال باشد و مالیات خود و کارمندان که ۲۰% میباشد را به موقع ماهیانه واریز نماید.

نکاتی در خصوص ازدواج با شهروند گرجی


 • با توجه به قانون حاکم در این کشور راه راست کوتاهترین راه است.
 • با توجه به تفاوت های اساسی در زمینه فرهنگ و تمدن، ادیان، زبان محاوره، نوع پوشش و حتی ساده ترین چیز مثل نوع غذاها که بین دو ملت ایران و گرجستان بسیار متفاوت است راه سختی در پیش دارید.
 • از تن دادن به ازدواج با زنان خیابانی که با اخذ پول اقدام به چنین کاری میکنند خودداری کنید. زیرا با توجه به اطلاعات کامل پلیس گرجستان حتما پرونده شما رد خواهد شد.
 • سعی کنید با فردی از فرهنگ و تمدن خویش ازدواج کنید.

2. اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج

هر شخصی چه زن و چه مرد در صورت ازدواج با یک تبعه گرجی می تواند حداکثر یک ماه پس از ازدواج با ارائه مدارک مربوطه شامل سند ازدواج ، پاسپورت، عکس و تقاضای رسمی ، اقامت دائم گرجستان را کسب کند منتهی این اقامت دائم معمولا به خانم هایی که با مرد گرجی ازدواج می کنند سریعتر و منطبق بر قانون تعلق می گیرد. شما با ازدواج با شهروند گرجی میتوانید پس از گذشت سه سال زندگی به صورت عرفی به درخواست خود و گرفتن اعطای اجازه اقامت در گرجستان زیر نظر دستگاه های دولتی اقدام نمایید.

طبق قانون حداکثر تا یکسال پس از اقامت دائم فرد متقاضی میتواند تقاضای اخذ پاسپورت گرجستان را بدهد به شرطی که طبق قوانین جدید تسلط کامل به زبان گرجی داشته باشد و اطلاعات وی درباره تاریخ و جغرافیای گرجستان کامل باشد.

نکات و هزینه اخذ اقامت کاری در گرجستان


 • اخذ اقامت کاری برای آن دسته از افرادی مناسب است که تمایل به ایجاد بیزینس ندارند و تنها قصد آنها اخذ کارت اقامت می باشد.
 • هزینه اقامت کاری که توسط شرکت پل جورجیا انجام میگیرد ۱۰۰۰ دلار آمریکا می باشد.
 • شخص متقاضی باید ماهانه حدود ۵۵ دلار آمریکا به عنوان مالیات بر حقوق به اداره مالیات گرجستان پرداخت کند.
 • در صورت عدم پرداخت مالیات در ابتدای هر ماه میلادی اسم شما از لیست حذف خواهد شد.

3. اقامت کاری در گرجستان

شروط اولیه کار در اداره های گرجستان تسلط زیاد بر زبان گرجی است. شما با تسلط بر این زبان و داشتن مهارت کاری با عقد قرار داد رسمی از شرکت قانونی ثبت شده در گرجستان پس از سه سال همکاری رسمی و گرفتن نامه ای رسمی از شرکت میتوانید به وزارت مهاجرت  مراجعه و اقدام به درخواست مجوز اقامت نمایید.

در این راه با داشتن مدرک رسمی و قانونی که شما جزء کارمند اصلی شرکت معتبر میباشید و ماهیانه مالیات این کشور به صورت کامل از طرف شما باید پرداخت شود تا بتوانید با در دست داشتن قرار داد رسمی کمتر از ۱ ماه اقامت دائم گرجستان را دریافت کنید.

شرایط اخذ اقامت تحصیلی گرجستان


 • والدین یا سرپرست قانونی فرد متقاضی باید حداقل ۱۲ ماه متوالی قبل از ثبت نام در کالج یا دانشگاه در گرجستان اقامت داشته باشد.
 • با توجه به اینکه دانشگاهای این کشور وابسته به دولت هستند، دانشجویان باید مدارک مستند دال بر اقامت گرجستان و مدت اقامت خود را برای واجد شرایط بودن جهت تحصیلات دولتی ارائه نمایند.
 • ارائه مدارک و مستندات لازم به جهت اثبات پرداخت مالیات بر حقوق به ظور مداوم به دانشگاه الزامی است.
 • مجوز اقامت تحصیلی برای افرادی که برای تحصیل در موسسات آموزشی مجاز به گرجستان می آیند، صادر می شود.
 • اخذ کارت اقامت گرجستان از طریق تحصیلی به هیچ عنوان منجر به اخذ اقامت دائم گرجستان یا اخذ پاسپورت گرجستان نخواهد شد.
 •  اقامت در دوران تحصیل جزو اقامت موثر محسوب نمی شود. پس از اتمام تحصیل و ۶ سال سابقه کار میتوانید جهت اخذ اقامت دائم اقدام کنید.

4. اقامت تحصیلی در گرجستان

تحصیل درگرجستان از ۶ سالگی آغاز می شود و دانش آموز باید یک دوره ۶ ساله ابتدایی را تا سن ۱۲ سالگی بگذارنند، بعد از گذارندن دوره ۶ ساله ابتدایی دانش آموز وارد دوره ۳ ساله می شود که از ۱۳ سالگی آغاز و در ۱۵ سالگی به پایان می رسد، هر فردی در گرجستان حتما باید این دوره ۹ ساله را پشت سر بگذراند.

دانش آموزان این امکان را دارند تا سال نهم تحصیلی از آموزش و پرورش رایگان استفاده کنند. اگر کسی بخواهد مدرک دیپلم گرجستان اخذ کند باید دوره ۳ ساله دبیرستان را از سن ۱۵ تا ۱۸ سالگی دریکی از دبیرستان های گرجستان یا مدارس این کشور به پایان برساند. این شخص پس از پشت سر گذاشتن امتحانات پایان دوره متوسطه موفق به اخذ مدرک دیپلم کشور گرجستان می شود.

اما اگر در کشوری دیگر تحصیلات خود را ادامه داده باشید و قصد ادامه تحصیل در گرجستان را دارید مدرک خود را به یکی از دانشگاه های معتبر گرجستان تسلیم مینمایید. دانشگاه مورد نظر پس از بررسی مدارک شما و پذیرش دانشگاهی، با اخذ پذیرش تحصیلی با ارائه نامه رسمی از دانشگاه و مدارک مربوطه درخواست اقامت نمائید. شما در این کشور به پرداخت شهریه میپردازید و باید تسلط کامل به زبان گرجی را داشته باشید و یا هر زبان را که دانشجو به عنوان زبان تحصیل خود انتخاب می نماید باید بتواند مدرکی دال بر توانایی خود در آن زبان ارائه نماید.

شرایط مهاجرت از طریق خرید خانه در گرجستان


 •  حداقل مبلغ خرید خانه در گرجستان ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا
 • در صورت پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا در آینده می توان از طریق این روش تقریبا یک اقامت دائمی را رقم زد.
 • دریافت کارت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ، پس از شش سال تمدید منجرب به اخذ پاسپورت گرجستان نمی شود.
 • قوانین این کشور به صورت مرتب از سمت پارلمان در حال تغییر بوده و می بایست از قوانین جدید مربوط به خرید املاک و اخذ اقامت گرجستان مشرف باشید.
 • پس از گذشت شش سال تمدید متوالی کارت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ، اقامت دائم گرجستان به متقاضی داده خواهد شد.

5. خرید خانه در گرجستان و سرمایه گذاری روی ملک

شما میتوانید با کمترین مبلغی که طبق قوانین گرجستان مشخص شده و حداقل ۳۵ هزار دلار امریکا میباشد در گرجستان خانه خریداری کنید و اقامت ۱ ساله بگیرید. اقامت از طریق خانه در گرجستان هر ساله به صورت متوالی قابل تمدید است.

به مدت ۶ سال متوالی تمدید اقامت به شما اقامت دائم داده میشود و لازم به ذکر است که شما با خرید ملک در کشور گرجستان علاوه بر خود برای اعضاء خانواده خود نیز درخواست اقامت بدهید. این اقامت برای فرزندان زیر ۱۸ سال میباشد و همسر و فرزندان از طریق کفالت توسط وکیل خبره برای خانواده شما اخذ خواهد شد. لازم به ذکر است در بسیاری از کشورها همانند ترکیه اقامت دائم از طریق خرید خانه امکان پذیر نمی باشد و این یک مزیت محسوب می شود.

عوامل مهم جهت سرمایه گذاری در گرجستان


 •  با توجه به جمعیت ۵ میلیونی گرجستان، جهت سرمایه گذاری با توجه به جمعیت پایین نیاز به دقت بیشتری دارید.
 • درآمد سرانه در کشور گرجستان حدود ۲۰۰۰ دلار است که مبلغ کمی است و درآمد سرانه حدود ۱۰۰۰۰ دلار آمریکا به بالا می تواند این عامل را برای سرمایه گذاری مثبت کند.
 • مسافت کوتاه بین کشور ایران و گرجستان باعث میشود امکان رفت و آمد ساده تر و در زمان کمتری صورت گیرد و همچنین تعامل بین دو کشور به سادگی امکان پذیر است.
 • با توجه به موارد ذکر شده جهت شناخت فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان یک مشاور با تجربه و قابل اعتماد انتخاب کنید تا بتوانید آنها را به درستی شناسایی کنید.

6. سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در این کشور یکی از بهترین راه حل های اسان با سود بیشتر میباشد چرا که این کشور به دلیل وضعیت استراتژیک منطقه ای از نظر تجاری موقعیت بسیار ازاد برای تجارت میباشد این کشور با کشور های ترکیه و چین رابطه تجارت ازاد دارد، بطوری که این کشور با واردات و صادرات به این دو کشور هیچ گونه مالیاتی را پرداخت نمی نماید.

پس با بهترین روش شما مبلغ ۳۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری که به صورت کامل اطلاعات و اسناد معتبر ان را که کاملا شفاف باشد و ان را به صورت مدارک قانونی در دسترس داشته باشد و یک وکیل کاملا گرجی برای انجام مراحل قانونی ان کشور داشته باشد و یا حتی میتواند هر فرد مجردی که حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری گرجستان را در این کشور سرمایه گذاری نمایید میتواند اقامت دائمی و یک شهروند گرجستانی به صورت شفاهی باشد.

پاسپورت گرجستان

7. گرجی های ایرانی

افرادی که اصلیت آنها گرجی باشد واز گرجیان ایرانی هستند می توانند با ارائه در خواست به اداره اقامت گرجستان اقدام نمایند و پس از آن با بررسی و احراز هویت وی وتایید صلاحیت ان میتوانند اقامت شهروند گرجستان را اخذ نمایند.

شما میتوانید با اقدام به وکلای مجرب و با تجربه به درخواست یکی از ۷ مورد بالا در طی ۱۰ الی ۳۰ روز اقدام به عمل اورید و در صورت جواب منفی از پلیس گرجی با توجه به شرایط وقوانین رسمی کشور گرجستان اعتراض نمایید و تا زمان مشخص شدن صلاحیت شما میتوانید به مدت ۴ ماه در خاک گرجستان اقامت موقت خود را داشته باشید.

هزینه زندگی در کشور گرجستان به طور متوسط ۲۵ درصد تا ۳۰ درصد ارزان تر از متوسط هزینه های زندگی در ایران است. هزینه زندگی زوج در گرجستان برای ایرانیان که اقامت دائم ندارند یعنی با پرداخت اجاره ملک ماهیانه بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار امریکا میباشد که بعد از ۲ الی ۴ سال زندگی در گرجستان از اقدامات لازم به ذکر فوق شما میتوانید اقامت دائم دریافت نمایید.

ارتباط از طریق واتس آپ و تلگرام

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۹۹۵۵۷۷۴۸۳۴۸۳ با ما در میان بگذارید. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

تماس با دفاتر ما در گرجستان

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به گرجستان و یا اخذ اقامت گرجستان برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

۲ دیدگاه.

Alireza
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ در ۱:۲۷ ب.ظ

Har chi zodtar javab mano bedid

PolGeorgia
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ در ۷:۴۶ ب.ظ

لطفا سوال خودتون را مطرح کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 14 =

تماس با پل جورجیا