هزینه های اقامت گرجستان

بررسی هزینه های اقامت گرجستان.

بررسی هزینه های اقامت گرجستان.

مهر ۱۰, ۱۳۹۷
هزینه های اقامت گرجستان

بررسی هزینه های اخذ اقامت گرجستان، مقوله بسیار مهمی است که باید متقاضیان نسبت به آن حساسیت داشته باشند. با توجه به گسترش تقاضای ایرانیان جهت مهاجرت به گرجستان و همچنین تعدد شرکت هایی که خدمات مربوط به اخذ اقامت گرجستان را ارائه میکنند بهتر است تا آگاهی کامل به تمامی تعرفه ها داشته باشید. در زمینه دریافت خدمات مربوط به اقامت در گرجستان میتوانید از مشاوران پل جورجیا در این زمینه استفاده نمایید.

بررسی هزینه های اقامت گرجستان جهت دریافت کارت اقامت

 1. اگر شخص متقاضی تمایل به دریافت کارت اقامت گرجستان طی ۱۰ روز باشد، هزینه این کار برای هر نفر ۴۰۰ دلار آمریکا خواهد بود.
 2. اگر شخص متقاضی تمایل به دریافت کارت اقامت گرجستان طی ۲۰ روز باشد، هزینه این کار برای هر نفر، ۳۵۰ دلارآمریکا خواهد بود.
 3. اگر شخص متقاضی تمایل به دریافت کارت اقامت گرجستان طی ۳۰ روز باشد، هزینه این کار برای هر نفر ۳۰۰ دلار آمریکا خواهد بود.
 4. اگر شخصی متقاضی در مدت ۳۰ روز بخواهد که از طریق گواهی برای سایر اعضای خانواده خود نیز کارت اقامت دائم بگیرد، هزینه انجام این کار برای هر نفر ۲۵۰ دلار آمریکا خواهد بود.

هزینه های اقامت گرجستان

نکات مهم در رابطه با بررسی هزینه های اقامت گرجستان

 1. به طور معمول، متقاضی می تواند کارت اقامت دائم گرجستان را در ابتدا به مدت شش ماه دریافت کند که این امر از طریق خرید ملک یا از طریق اقامت کارمندی میسر است و بعد از این مدت، کارت براساس مدت زمان های بیشتری تمدید خواهد شد.
 2. سن و سال در هزینه های اقامت عامل موثری نیست و تعداد نفرات متقاضی عامل تعیین کننده است.
 3. هزینه های اقامت گرجستان شامل هزینه های دولتی و شرکت مهاجرتی است که متناسب با هر شرکت متغیر خواهد بود.
 4. مجموع هزینه ها در ابتدا پروسه از متقاضی دریافت می شود.
 5. هزینه های اقامت متناسب با هر دوره ای متغیر است، بنابراین قبل از اقدام، هزینه ها را استعلام کنید.

دلیل افزایش یا کاهش هزینه های اقامت گرجستان در مقوله بررسی هزینه های اخذ اقامت گرجستان

برخی از متقاضیان شکوه و شکایت می کنند که برخی از شرکت ها، در مقایسه با بقیه، هزینه های بالاتری دریافت می کنند و دلیل این کار چست؟ جهت پاسخ به این سوال باید عنوان کنیم که اخذ هزینه های بالاتر ربطی به اعتبار شرکت یا شخص وابسته نیست، و گران بودن هزینه های اقامت در گرجستان نیز دلیلی بر باکیفیت بودن انجام کارهای اداری شما نیز نیست.

در حال حاضر بسیاری از ایرانیان در گرجستان مقیم بوده و یکی از کارهای آنان، انجام کارهای اداری مربوط به مهاجرت ایرانیان است و به همین دلیل در کنار سایر شرکت های گرجی از مهاجرین هزینه های بالایی را درخواست می کنند. البته بسیاری از افراد سودجو نیز با این نوع کارها امرار معاش می کنند بنابراین بهتر است که قبل از هرگونه اقدامی، شرکت معتبری را انتخاب کنید وکارهای مهاجرتی خود را به شرکت مورد نظرتان بسپارید تا کارهای اداری مهاجرت به گرجستان شما را انجام دهد.

بررسی هزینه های اخذ اقامت گرجستان و سوابق شرکت های مهاجرتی

توجه داشته باشید که هزینه های اقامت در گرجستان براساس دانش و تجربه شرکت های مهاجرتی مشخص می شود.

کارایی وکیل مهاجرتی نیز در تعیین هزینه های اقامت عامل تعیین کننده ای است.

شرکت های مهاجرتی موفق برای کلیه سوابق کاری خود، آرشیوی را تهیه می کنند و در این آرشیو سوابق خود و مشتریان را ثبت می کنند.

شما باید با یک وکیل ماهر و زبده کارهای اداری مهاجرتی خود را به پیش ببرید و بدین ترتیب در هزینه های شما صرفه جویی نمایید.

بررسی هزینه های اخذ اقامت گرجستان در مورد هزینه های ثبت شرکت و اقامت کارمندی

 1. هزینه های اقامت گرجستان در رابطه با ثبت شرکت، ۱۰۰۰ دلار آمریکاست.

در ابتدا، وکیل شرکت ، شرکت شما را به ثبت رسانده و آن را فعال می کند، و ارائه مدارک و مستندات شرکت جهت دریافت کارت اقامت لازم و ضروری است.

 1. هزینه اقامت از طریق اقامت کارمندی، ۱۳۰۰ دلار آمریکاست.

شما در این روش، در یک شرکت گرجی مشغول به کار می شوید و بعد از آن کلیه مدارک و مستندات خود را به اداره اقامت کشور گرجستان جهت دریافت کارت اقامت، ارائه می کنید. لازم نیست شرکتی را به ثبت برسانید و کار و اقامت شما فقط از طریق کارمندی خواهد بود.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا