برگزاري ايونت

برگزاری نمایشگاه و ایونت های خاص.

برگزاری نمایشگاه و ایونت های خاص در زمینه های مختلف تجاری، فرهنگی،توریستی و همکاری در زمینه های اسپانرینگ و تبلیغات با بهره گیری از تکنولوژی های خاص، نوین و انحصاری تبلیغاتی.

 و یا برگزاری مراسم ویژه ی شخصی ، شامل مراسم ازدواج و… در بهترین لوکیشن ها و بالاترین کیفیت فیلم برداری و عکاسی
از دیگر خدمات هلدینگ “پل جورجیا” میباشد.

همایش و سمینار

قریب به دو دهه است که بسیاری از دستگاه های اجرائی،‌ سازمانها، نهادها ی فرهنگی و آژانس های توریستی  در کشور، با اهدافی از پیش تعیین شده و به طور سالانه، به برگزاری همایشهای علمی ، تخصصی و یا تفریحی تحت عناوینی چون : کنفرانس، کنگره، سمپوزیوم، جشنواره،‌ گردهم آیی، کنسرت و نظایر آن در سطح ملی و بین المللی، بین یک تا سه روز اقدام می نمایند . این همایش ها و ایونت ها با هر هدفی که برگزار شود،‌ بیش از هر چیز از حضور و وجود سازمان هایی زنده،‌ پویا و اثرگذار در کشور حکایت دارد که مدیران و مسئولان آن می خواهند مخاطبین خود را از آخرین اطلاعات، دستاوردها و تحولات انجام گرفته آگاه نموده و یا مخاطبین خود را با تجارب به کار گرفته شده توسط دیگران آشنا سازند . گروه تبلیغاتی هلدینگ “پل جورجیا” بر آن است تا با برنامه ریزی های قبل از اجرا و مدیریت حین اجرا، … همایش ها، رویدادها، نمایشگاه ها و سمینارها و جشن ها به نحوی شایسته برگزار شوند و اهداف مورد نظر مشتری محقق شود.
برخـی از خدمات گروه تبلیغاتی هلدینگ بین المللی “پل جورجیا” عبارتنـد از :
ارائه برنامه جامع برگزاری رویدادها
رزرو سالن های همایش تهیه برترین منوهای غذا و میان وعده
در اختیار داشتن تیم های حرفه ای جهت پروموش

تشریفات CIP و VIP همراه با برترین اتومبیل های تشریفات
دعوت از برترین هنرمندان، مجریان، کمدین ها، آکروبات بازها و تیم های موسیقی سنتی و پاپ
امکان برگزاری نشست های مطبوعاتی و مصاحبه توسط اصحاب رسانه
سازماندهی و اجرای کلیه امور صوتی و تصویری

 برگزاری مراسم و مجالس عروسی

 

سابقه طولانی دارای تیم اختصاصی درخصوص برگزاری مراسم عروسی ، سالگر ازدواج ، همایش ، تولد و سایر مهمانی ها در گرجستان آماده همکاری با شما عزیزان برای گرفتن یک جشن رویایی و خاطره انگیز لوکس می باشد . شما با سپردن مراسم خود به ما  دیگر دغدغه ای نخواهید داشت و شاهد مراسم رویایی عالی خواهید بود . شفافیت و دقت در اجرای مراسم مشخص بودن اهداف کاری و همچنین نحوه رسیدن به آن و تجربه  موفقیت آمیز چندین ساله ما  در  اجرا مراسم همراه شما خواهد بود.

وجود کارکنان مجرب و آموزش دیده با رفتار محترمانه از ابتدای ورود شما ، همراه شما خواهند بود . برگزاری مراسم در کشتی ، هتل های لوکس  کنار ساحل ، فیلمبرداری حرفه ای ، گروه موسیقی  ، سرو انواع غذاهای  و دسرها ی گرجی ، ایرانی و بین المللی  نوشیدنی های گرم و سرد  و همچنین اقامت در هتل و گرفتن بلیط ویزا و اقامت در  هتل های مجلل تخصص ماست.

تبلیغات و ایونت ها

تبلیغات و برگزاری اونت ها

جهت تبلیغات و یا سفارش برگزاری ایونت های خصوصی و یا عمومی و نیز کسب اطلاع پیرامون اسپانسرینگ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با پل جورجیا