بهترین منطقه گرجستان برای زندگی، کار و سرمایه گذاری 2018.

بهترین منطقه گرجستان برای زندگی، کار و سرمایه گذاری ۲۰۱۸.

دی ۴, ۱۳۹۷

بهترین منطقه گرجستان برای زندگی

برای داشتن زندگی بهتر در گرجستان، باید ابتدا بدانید که چه عاملی برای شما در اولویت قرار دارد. زیرا که زندگی در بهترین منطقه گرجستان، نیاز به داشتن شرایط ویژه ای از قبیل تحمل ترافیک، آلودگی هوا، شلوغی و… را دارد. در واقع اگر شما فردی هستید که با زندگی در این شرایط مشکلی ندارید، تفلیس می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

این شهر بهترین منطقه گرجستان برای پیشرفت خانوادگی و اقتصادی می باشد. اما علاوه بر تفلیس، دو شهر باتومی و کوتایسی نیز وجود داشته، که می توان از آن ها به عنوان بهترین مکان های زندگی، در گرجستان یاد کرد.

تفلیس بهترین شهربرای زندگی در گرجستان

باتومی دارای آب و هوایی سرد و بارانی است. این شهر به دلیل ساحل زیبایی که در مجاورت دریایی سیاه دارد، هر ساله در فصول گرم پذیرای بسیاری از توریست ها می باشد. از این رو اگر بهره مندی از محیطی آرام، همراه با داشتن درآمدی متوسط مد نظر شماست، باتومی بهترین منطقه گرجستان برای این امر است.

کوتایسی شهری با جمعیت ۵۰۰ هزار نفری بوده و تقریبا از لحاظ صنعتی و سیاسی مورد توجه است. پارلمان گرجستان و برخی کارخانه جات مهم در این شهر قرار دارند. اما با این حال، این شهر دارای زیبایی های خاصی بوده و آب هوای بسیار خوبی دارد.

بهترین منطقه گرجستان برای کار

کار کردن در گرجستان بسته به اینکه شما چه مهارتی دارید و در چه زمینه هایی می توانید فعالیت کنید، بسیار متفاوت است. مثلا اگر تمایل به کار های دفتری و یا راه اندازی کسب و کاری نو، تاسیس شرکت، رستوران، مغازه، هتل و از این قبیل کار ها را دارید، تفلیس مکان خوبی برای این کار است.

البته شهر باتومی نیز به دلیل توریستی بودن و داشتن آب و هوایی مطلوب نیز، می تواند برای داشتن هتل، رستوران و مکان های گردشگری مناسب باشد. در کل این دو شهر بهترین منطقه گرجستان برای داشتن شغل های آزاد به حساب می آیند.

سرمایه گذاری کار و زندگی در گرجستان

سایر شهر های گرجستان، رونق اقتصادی چندانی ندارند. با این حال، اگر داشتن آرامش و زیبایی های طبیعی برای شما در اولویت است، شهر های دیگر این کشور می تواند برای شما درآمدی متوسط اما همراه با زندگی آرام در پی داشته باشد.

بهترین منطقه گرجستان برای سرمایه گذاری

یکی از اهداف سفر و یا مهاجرت به گرجستان، می تواند سرمایه گذاری باشد. اگر هدف شما نیز همین است، مناطق آزاد تجارتی مانند پوتی، می تواند بهترین منطقه گرجستان برای این کار باشد. در واقع این شهر های بندری، دارای قوانین تجاری خاصی بوده که سرمایه گذاری را آسان تر می نماید. از این رو بهترین منطقه گرجستان برای سرمایه گذاری و تاسیس کارخانه ها، می تواند شهر های پوتی و ساوانا است.

دکاتور نیز از جمله شهر هایی است که به دلیل داشتن خانه های گران قیمت مشهور می باشد. اگر قصد سرمایه گذاری در گرجستان بخش املاک را دارید، احتمالا این شهر می توان بهترین منطقه در گرجستان برای شما به حساب آید. سایر شهر های گرجستان هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران ما در پل جورجیا تماس حاصل نمایید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

تماس با پل جورجیا