توسعه کشاورزی؛ فروش گلهای کشت شده زندانیان.

خرداد ۱, ۱۳۹۸

انجمن کشاورزان گرجستان (GFA) در سال ۲۰۱۲ تأسیس شد و یک نهاد قانونی غیر تجاری و غیر انتفاعی است. در حال حاضر، این سازمان حدود ۴۰۰۰ کشاورز را در سراسر گرجستان متحد می کند. این انجمن به عنوان تسهیل کننده بین دولت و کشاورزان عمل می کند. اقدامات و ابتکارات GFA مطابق با مجوز اعطا شده توسط اعضای آن است.

انجمن کشاورزان گرجستان به طور موثر با سازمان های دولتی کار می کند، در تهیه استراتژی توسعه کشاورزی کمک کرده و در فرآیندهای سیاست گذاری شرکت می کند. این انجمن عضو هیأت های مختلف دولتی و غیر دولتی مانند اتاق بازرگانی و صنعت گرجستان (GCCI) و اتحادیه کشاورزی و توسعه روستایی گرجستان (GAARD) است.

انجمن کشاورزان گرجی اعلام میکند که ماموریت ما تقویت بخش کشاورزی در گرجستان و بهبود کیفیت زندگی کشاورزان گرجستان از طریق جمع آوری کشاورزان و افزایش آگاهی آنها است.

تصاویر گل های کاشته شده توسط زندانیان گرجی

چشم انداز ما افزایش بهره وری کشاورزی در گرجستان، تقویت رقابت کشاورزان و اطمینان از این است که سهم آنها در توسعه اقتصادی گرجستان به رسمیت شناخته شده است. زمینه های اصلی انجمن کشاورزان گرجستان عبارتند از: مشاوره، ظرفیت سازی و شبکه سازی

ار این روز انجمن اصلی کشاورزان تصمیم گرفتند در امر کاشتن گلها توسط محکومین مداخله و همیاری کنند. گلهایی که در تاریخ ۱۶ می توسط محکومین در شرق گرجستان کاشته اند در روز جشن گرجستان در تاریخ ۲۶ می روز یکشنبه به فروش خواهند گذاشته شد.
محکومین در زندانهای یکم، پنجم و شانزده در گرجستان تحت آموزش پروژه های تخصصی و عملی در مورد نحوه رشد و مراقبت از گیاهان و گل توت فرنگی با کمک انجمن کشاورزان گرجی و با حمایت پروژه های مالی اتحادیه اروپا و آژانس توسعه غیر دولتی گرجستان کاشته شدند

روش گل های کشت شده توسط محکومین در گرجستان

بیشتر بخوانید:  تجهیزات جدید کشاورزی در گرجستان

گلخانه ها در داخل زندان ها و در داخل پروژه ترتیب داده شدند تا مجرمین بتوانند از دانش دریافتی خود استفاده کنند. زندانیانی که در برنامه های آموزشی شرکت می کنند در حالی که در زندان هستند کمتر احتمال دارد که به زندان بازگردند.
نمایندگی اتحادیه اروپا در گرجستان گزارش می‌دهد که Paata از زندان روستاوی در این پروژه مشارکت داشته‌است تا دانش بیشتری در کشاورزی کسب کند و گل‌هایی که توسط او پرورش داده می‌شوند در طی جشن‌های ۲۶ ماه مه در جشنواره گل به فروش خواهند رسید . هدف از این پروژه کمک به روند آماده‌سازی زندانیان سابق از طریق ارائه آموزش‌های آموزش حرفه‌ای در حین زندان است که به احتمال زیاد برای جنایت های مکرر کاهش می یابد.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =

تماس با پل جورجیا