شراب گرجستان در ژاپن

24 جایزه برای شراب گرجستان در ژاپن.

۲۴ نوع شراب گرجستان بالاترین تعداد جایزه در ژاپن را اخذ کرد.

بهمن ۲۷, ۱۳۹۷
شراب گرجستان در ژاپن

مهمانی شراب گرجی در شهرهای ژاپنی توکیو و اوزاکا برگزار می شود. ۳۵ تولید کننده شراب محلی در رویدادهای شراب هفته گذشته در ژاپن شرکت کردند که در بین آنها طعم منحصر به فرد شراب گرجستان یک تصور ماندگار ایجاد کرد.

بالاترین تعداد جایزه برای ۲۴ نوع شراب گرجستان در ژاپن

آژانس ملی شراب گرجستان اعلام کرد: در مجموع بیش از ۱۰۰ نوع شراب از ۳۵ شرکت گرجستان در مراسم شراب در هر دو شهر ژاپن نمایندگی شد. حدود ۳۵۰ کارشناس شراب، توزیع کنندگان، واردکنندگان و سوپرمارکت ها در مهمانی شراب گرجی در توکیو حضور داشتند، در حالی که مهمانی شراب اوزاکا حدود ۳۰۰ مهمان را جذب کرد. در این مهمانی ۲۴ نوع شراب گرجی در مسابقات بین المللی ژاپن بیشترین جوایز را بردند.

گرجستان در میان ۳۴ کشور خارجی قرار داشت که در جشنواره جهانی Sakura  ژاپن در سال ۲۰۱۹ شرکت کرد. در این بین آژانس ملی شراب گرجستان می گوید: در سال ۲۰۱۶، ۲۴نوع از شراب گرجستان دو جوایز دو طلایی وجایزه ۱۵ طلایی و ۷ مدال نقره را در سومین جوایز شراب ژاپن  Sakura دریافت کرده بود.

از ۳۴ کشور شراب های مختلف گرجی پس از ارزیابی تست از ۲۹ ژانویه تا ۳۰ ژانویه انتخاب شدند اما اعلام نتایج امروز انجام گردید. این رقابت شامل بهترین شراب های تولید شده در سراسر جهان می شود که فقط توسط زنان حرفه ای در صنعت شراب تهیه شده است که شامل ۲۴ نوع شراب میباشد. با توجه به این تفاسیر میتوان دریافت که سرمایه گذاری در این صنعت میتواند پر سود باشد.

لیست شرکت کنندگان مسابقه شراب در ژاپنلیست شرکت کنندگان مسابقه شراب در ژاپن

بیشتر بخوانید: صادرات شراب گرجستان یکی از کارهای پر سود

آژانس ملی شراب گرجستان اعلام کرد: جایزه  الماس، معتبر ترین جایزه انتخاب شده در تاریخ ۵ مارس ۲۰۱۹در نمایشگاه بین المللی FOODEX ژاپن اعطا خواهد شد

همچنین آژانس ملی شراب گرجستان اعلام کرد: برنده شدن چنین رقابت های معتبر آگاهی نه تنها از شرکت های خصوصی، بلکه فروش شراب این کشور نیز به طور کلی افزایش خواهد یافت.

این سازمان می گوید :ژاپن یکی از “بازارهای استراتژیک” برای شراب این کشور است. آژانس گزارش داد: “بیش از ۲۱۲،۰۰۰ بطری شراب در سال گذشته به ژاپن صادر شده است که ۳۷ درصد بیشتر از سال ۲۰۱۷ است.”

 

 

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

تماس با پل جورجیا