جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان در سال 2018

شرایط اقامت در گرجستان 2018.

جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان.

آبان ۶, ۱۳۹۷
جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان در سال 2018

گرجستان کشوری است که مانند بهشتی برای سرمایه داران و تاجران می باشد و اگر شما شخصی هستید که از طریق سرمایه گذاری و یا هر روش دیگری قصد زندگی در گرجستان را دارید باید از جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان مطلع شوید. این کشور به دلیل همسایگی با اروپا، داری موقعیت خوبی برای تجارت و راه اندازی کسب و کار در آن جا است. زیرا که در گرجستان، نیروی کار متخصص بسیار زیاد است و علاوه بر این ها، دستمزد نیروی کار و مالیات بسیار ارزان است. در کنار همه مزایایی که گرجستان برای مهاجران در پی دارد، هزینه زندگی پایین در این کشور، یکی از بزرگ‌ترین عوامل مهاجرت به این گرجستان است.

جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان در سال 2018

بررسی جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان در سال ۲۰۱۸

در سال های گذشته هر فردی به راحتی، از طریق ثبت شرکت می توانست به دریافت اقامت بپردازد. اما در سال گذشته دولت گرجستان متوجه شود که ۹۰ درصد این شرکت فقط نامی بر روی کاغذ بوده و هیچ اعتبار تجاری ندارند. از این رو در سال ۲۰۱۸ قوانین اقامت در گرجستان تغییر کرده و کمی سخت‌گیرانه تر شده است. در زیر به برخی از جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان می پردازیم.

  1. یکی از راه اقامت در این کشور، از طریق ثبت شرکت است. در این زمینه شما حتماً باید دارای یک دفتر کار و یک کارمند باشید و هر ماه مالیات خود را به موقع پرداخت کنید. ترجیحاً بهتر است که کارمند گرجی باشد.
  2. در گذشته بانک های گرجستان فقط با پاسپورت اقدام به افتتاح حساب برای شخص می کردند. اما در سال ۲۰۱۸ این کار دیگر صورت نمی گیرد و شما برای این کار باید سریعاً شرکت خود را به ثبت برسانید و بعد از دریافت اقامت، با کمک ID کارت خود اقدام به افتتاح حساب نمایید.
  • یکی از راه های دریافت اقامت گرجستان از طریق اقامت کارمندی بود. این کار در سال ۲۰۱۸ با تحولاتی رو به رو شد. طبق جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان، شما می بایست در یک شرکت معتبر ( لازم نیست که شرکت حتماً گرجستانی باشد ) استخدام شوید. این شرکت نباید دارای تخلفات مالیاتی باشد. در این صورت شما می توانید در کمترین زمان ممکن، به دریافت اقامت در گرجستان بپردازید
  1. خرید ملک یکی از راه های دریافت اقامت گرجستان بوده که در سال جدید با تغییرات زیادی همراه نمی باشد. قانون دریافت اقامت از این طریق فقط داشتن ۳۵ هزار دلار آمریکا می باشد.

در کل سفر به گرجستان کار آسانی است، اما نمی توان به راحتی گذشته در این کشور اقامت یافت. از این رو باید قبل از اقدام به مهاجرت، جدیدترین شرایط اقامت در گرجستان را از طریق یک وکیل و آژانس های مهاجرت پرس و جو کنید. این کار را به خصوص برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت انجام دهید. زیرا بسیار دیده شده است که ایرانیان در تفلیس و یا شهر های دیگر به راه اندازی رستوران یا کلاب می پردازند، اما در مدت یک سال با شکست مواجه می شوند. از این رو حتماً برای راه اندازی کسب و کار با اشخاصی که در این زمینه تجربه و فعالیت داشته اند، مشورت نمایید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا