حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان.

بررسی حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان.

آذر ۲۲, ۱۳۹۷
حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

افراد بدون داشتن کمترین محدودیتی می توانند در گرجستان سرمایه گذاری کنند. این کار با حمایت های دولت نیز، در چند سال اخیر رونق بیشتری داشته است. در واقع افراد با بررسی حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان، می توانند در این کشور به سود بالایی دست یابند. اما در ابتدا باید دید به چه کسی سرمایه گذار می گویند.

در چند سال اخیر ایرانیان بسیاری جهت سرمایه گذاری به گرجستان سفر کرده اند. اما به دلیل سرمایه کم ( حداکثر ۵ الی ۱۰ هزار دلار ) نتوانسته اند در این زمینه موفق شوند. باید عنوان کرد که از نظر قوانین گرجستان، شخصی سرمایه گذار به حساب می آید که، حداقل ۳۰۰ هزار لاری در یکی از بخش های این کشور به گردش بگذارد. ۴۰ هزار دلار آمریکا یا همان ۳۰۰ هزار لاری، حداقل مبالغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در گرجستان به حساب می آیند. همچنین برای حداکثر سرمایه، دولت هیچ رقمی را اعلام نکرده است و اشخاص بدون محدودیت سرمایه، می توانند در این کشور کار کنند. شاید برای شما جالب باشد راجع به پر سود ترین کسب و کارها در گرجستان اطلاعاتی را کسب کنید.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان ۳۰۰ هزار لاری یا ۴۰ هزار دلار آمریکا است و برای حداکثر سرمایه، دولت هیچ رقمی را اعلام نکرده است

حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

حمایت های دولت پس از بررسی حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

توجه داشته باشید که بدون مشاوره های حقوقی و سرمایه گذاری، اکثر فعالیت های سرمایه گذاری منجر به شکست خواهد شد. بنابراین اگر میزان سرمایه شما کم می باشد، آن را با راه کار های اشتباه هدر ندهید. سرمایه های کم در گرجستان در حکم کارآفرین به حساب می آیند نه سرمایه گذاری. از این رو دولت تسهیلاتی که برای آنان در نظر می گیرد با یک سرمایه گذار متفاوت است. در واقع پس از بررسی حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان، باید دید در چه زمینه ای می توانید اقدام به سرمایه گذاری کنید و دولت چقدر از شما حمایت می کند. آیا میزان وامی که دولت به شما می دهد کافی است یا خیر؟ یا اینکه آیا در زمینه این نوع تجارت قوانین خاصی وضع کرده است یا نه؟ باید عرض شود که دولت گرجستان یکی از حامیان سرمایه گذاران در میان کشور های همسایه است. این دولت حتی در جهت سودآوری بیشتر سرمایه گذار، حاضر است، داده های اتاق بازرگانی خود را در اختیار وی بگذارد تا او بتواند راحت تر تصمیم بگیرد که در چه بخشی سرمایه گذاری کند و یا کار خود را در چه جهتی به پیش ببرد.

تمامی این موارد را باید با یک وکیل در میان گذاشته، تا سرمایه گذاری شما با کمترین ریسک صورت گیرد. البته یکی از مزایایی سرمایه گذاری در گرجستان این است که این کشور هیچ گونه محدودیتی برای تجارت با هیچ کشور دیگری ندارد. از این رو می توان با بررسی حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان، به تجارتی مطمئن و سودآور در این کشور امیدوار بود. از جمله منابعی که می توان جهت سرمایه گذاری در آن ها اقدام کرد در بخش فولاد، تولیدات کشاورزی و غذا، انرژی های پاک و تجدیدپذیر،گردشگری و… اشاره کرد. البته در نظر داشته باشید که هر چه سرمایه شما بیشتر باشد، می توانید در زمینه کاری خود حمایت بیشتری دریافت کنید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

تماس با پل جورجیا