خرید خانه ارزان در گرجستان

خرید خانه ارزان در گرجستان.

خرید خانه در گرجستان با کمترین قیمت.

دی ۲۲, ۱۳۹۷
خرید خانه ارزان در گرجستان

خرید خانه در گرجستان یکی از راه های دریافت اقامت در این کشور است. با خرید خانه شما می توانید برای خود و خانواده تان اقامت یک ساله دریافت کرده و بعد از ۵ سال، اقامت دائم دریافت نمایید. خرید خانه در گرجستان شامل مزایایی دیگر نیز هست، که خارج از این بحث می باشد و شما می توانید برای اطلاع از آن با مشاوران ما در پل جورجیا تماس حاصل نمایید.

چگونه به خرید خانه ارزان در گرجستان بپردازیم؟

خانه ها در گرجستان معمولا در محدوده های قیمتی متنوعی وجود دارند. خانه هایی از ۲۰ هزار دلار تا ۱۵۰ هزار دلار در تمام شهر تفلیس یافت می شوند. در صورتی که شما برای دریافت اقامت گرجستان به خرید خانه می پردازید، مبلغ خانه شما حتما باید بیش از ۳۵ هزار دلار باشد. از این رو یافتن خانه ای با این رنج قیمت کار چندان سختی نیست.

اما مسلما باید بدانید که از چه محله ها و یا در چه مناطقی این کار را انجام دهید. از این رو ما به شما توصیه می کنیم که قبل از هر گونه اقدامی، با مشاوران املاک ما در پل جورجیا تماس داشته و از راهنمایی آن در این خصوص استفاده نمایید. خرید خانه در گرجستان می تواند هم به صورت حضوری صورت گیرد و هم با دادن وکالت به فردی معتمد. در این زمینه نیز ما می توانیم به افراد کمک کرده و بدون پرداخت هزینه ای اضافه برای رفت و آمد، خانه ای مناسب و منطبق با نیاز های مشتریان برای آنان، خریداری نماییم.

خرید خانه در گرجستان با قیمت پایین

قیمت خانه در گرجستان به عوامل متعددی بستگی دارد. عواملی نظیر محل قرار گیری آن، متراژ خانه، لوازم درون خانه و تجهیزاتی مانند استخر، جکوزی و… هر کدام از این عوامل سبب افزایش قیمت خانه می شوند. شما می توانید با در نظر گرفتن سایر شرایط خود به خرید یکی از آن ها پرداخته و از مزایایی سرمایه گذاری از طریق خرید خانه در گرجستان بهره مند شوید.

انواع خرید خانه در گرجستان

تفلیس شهری است که در آن فاصله طبقاتی زیاد نیست. بنابراین شما هم می توانید در محله های اعیان نشین این شهر با مبلغی بسیار کمتر از تهران، صاحب خانه ارزان و لوکس شوید. در این زمینه خرید خانه در گرجستان کار چندان سختی نبوده و لازمه آن فقط داشتن مبلغی مناسب از سرمایه است. همچنین دولت به افرادی که قصد خانه هایی بیش از ۱۰۰ هزار دلار دارند، وام اعطا می نماید و شما می توانید خانه را به صورت اقساطی خریداری کنید.

بیشتر بخوانید : خرید ملک در گرجستان با وام بانکی

خانه های ویلایی و لوکس معمولا دارای قیمت های بالایی هستند. اما باز هم می توان با ۳۵ هزار دلار خانه ای بسیار زیبا، شیک و نوساز در مرکز شهر تفلیس یافت. از این رو به شما اطمینان می دهیم که مشاوران املاک ما بر تمامی مناطق شهر تفلیس اشراف داشته و بهترین گزینه را به شما نشان می دهند. زندگی در آپارتمان های رو به دریایی سیاه در شهر باتومی و خرید خانه در گرجستان، یکی از فرصت های ناب برای دریافت پاسپورت و کارت شهروندی است. خانه هایی که در عین راحتی دارای زیبایی منحصر به فردی می باشند.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

تماس با پل جورجیا