خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت.

آبان ۲۴, ۱۳۹۷
قیمت خرید خانه در گرجستان

اخذ اقامت گرجستان از روش های مختلف امکان پذیر است، در این مقاله قصد داریم اقامت گرجستان از طریق خرید خانه در گرجستان را به طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم. به طور متوسط قیمت خانه ها در این کشور ۱۰۰ تا ۱۶۲ دلار می باشد. البته لازم به ذکر است که قیمت خانه ها در این کشور در سال های اخیر تا حدود ۶٫۲ درصد افزایش داشته است و حتی پیش بینی شده است که قیمت خانه ها تا ۳٫۴ درصد نیز افزایش یابد. اگر شما نیز قصد اخذ اقامت گرجستان از این روش را دارید بهتر است تا پایان مقاله همراه ما باشید.

قیمت خرید خانه در گرجستان

میانگین قیمت خانه در گرجستان

در کشور گرجستان برای افرادی که قصد دارند صاحب خانه شوند وام هایی تعلق می گیرد، درصد این وام ها حدود ۱٫۶% می باشد. اگر صاحب خانه موفق به پرداخت وام مسکن در موعد خود نشوند جریمه می شوند. میانگین قیمت خانه در گرجستان ۲۳۹٫۹۰۰ دلار است و در حالیکه در گذشته قیمت خانه حدود ۱۷۶٫۷۰۰ دلار بوده است. بر اساس قیمت های اعلام شده به عنوان میانگین قیمت خانه ها در خواهیم یافت که امروزه برای اقامت از طریق خرید ملک در گرجستان به سرمایه بیشتری نیاز خواهیم داشت.

توصیه هایی در رابطه با خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت

هر چند ممکن است خرید خانه از بنگاه های گرجی و ایرانی با قیمت های پایین امکان پذیر باشد اما لازم به ذکر است که در سال های اخیر این بنگاه ها خانه هایی را به ایرانیان متقاضی مهاجرت به گرجستان می فروشند که مشکلات زیادی دارد، از این رو توصیه می شود در تفلیس به دنبال خانه با بهترین قیمت باشید. شما می توانید خانه مورد نظر خود را از پروژه های ساختمانی معتبر خریداری کنید و صاحب اول ملک مورد نظر باشید. در این شرایط قادر به خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت خواهید بود.

قیمت خرید خانه در گرجستان

خرید خانه در گرجستان به صورت اقساطی با بهترین قیمت

امروزه پروژه های مختلف زیادی در گرجستان در حال اجرا می باشند که خانه ها را به صورت اقساطی به متقاضیان واگذار می کنند، به همین دلیل یکی از شرایط مناسب برای افرادی که قصد اخذ اقامت گرجستان را دارند، خرید خانه در این کشور به صورت اقساطی می باشد. برای خرید خانه در گرجستان به صورت اقساطی فرد ابتدا باید ۲۰_۴۰% از مبلغ کل خانه را به صورت پیش پرداخت، پرداخت کنند و بقیه پول خانه را در اقساط یک تا دوساله به صورت کامل پرداخت کنند. البته بهتر است توجه کنید که با وجود مشکلات ارزی و نوسانات بازار ارز ممکن است ضرر کنید، پس توصیه می کنیم که ملک را به صورت نقدی خریده یا پرداخت قسط های خانه را در مدت زمان کوتاه انجام دهید.

امیدواریم راهنمایی های ارائه شده در این مقاله در رابطه با خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت برای متقاضیان مهاجرت به گرجستان از طریق خرید خانه مفید بوده باشد. همانطور که در این مقاله بیان کردیم خرید خانه در این کشور بهتر است به صورت نقدی انجام شود.

نویسنده

PolGeorgia.

jamshidian.eng@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *