خرید ملک در گرجستان با وام بانکی.

دی ۱۵, ۱۳۹۷
خرید ملک با وام در گرجستان

از روش های مختلف می توان اقامت گرجستان را کسب کرد و یکی از روش های تضمینی برای دریافت اقامت این کشور خرید ملک در گرجستان می باشد. اگر سرمایه شما برای خرید ملک در گرجستان کافی نباشد می توانید با استفاده از وام بانکی که برخی از بانک های این کشور برای خرید مسکن به اتباع خارجی ارائه می دهند در گرجستان ملکی خریداری کنید.

در این مقاله قصد داریم تا شرایط و مراحل اخذ وام بانکی برای خرید ملک در گرجستان را به طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم. اگر تصمیم دارید از این روش اقامت گرجستان را به دست آورید ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

وام مسکن و خرید ملک در گرجستان

بانک های این کشور برای خرید ملک در گرجستان به شما وام بانکی ارائه می دهند. اگر در این کشور به کاری مشغول باشید و درآمد ماهانه شما حدوداً ۹۵۰ لاری باشد می توانید به اندازه مبلغ کلی ملک را از بانک های گرجستان وام بگیرید.

اگر درآمد ماهانه شما در گرجستان کمتر از این مبلغ باشد می توانید به اندازه ۸۰% از مبلغ کلی ملک در گرجستان را وام بگیرید. حداقل زمان بازپرداخت وام بانکی برای خرید ملک در گرجستان ممکن است ۶ ماه و حداکثر آن ده سال باشد.

اگر وام دریافتی شما به دلار باشد و دوره بازپرداخت آن کمتر از ۵ سال باشد نرخ بهره وام برای شما ۱۶% خواهد بود و برای دوره های بازپرداخت با زمان بیشتر نرخ بهره ممکن است از ۱۳٫۲۵ تا ۱۵% متغیر باشد. اگر وام دریافتی شما از بانک های گرجستان بر حسب لاری باشد نرخ بهره وام بانکی ۱۶% خواهد بود که البته این نرخ ممکن است تا ۱۹% نیز افزایش داشته باشد.

ملک در گرجستان با وام

روش خرید ملک در گرجستان از طریق وام بانکی

برای خرید ملک در گرجستان روش های مختلفی از جمله تحویل آنی، پیش خرید ملک و خرید ملک با وام بانکی می باشد. خرید ملک در گرجستان با وام بانکی ممکن است شامل پیش خرید و آپارتمان ساخته آماده تحویل باشد.

در روش خرید ملک در گرجستان با وام بانکی سازنده شما را به یکی از بانک های گرجستان برای تسویه هزینه خرید ملک معرفی می کند سپس بانک بر اساس قسط بندی مشخص وام پرداختی را از شما باز پس خواهد گرفت.

اگر وام پرداختی بر حسب دلار باشد نرخ بهره وام بانکی ممکن است از ۴ تا ۱۹% متغیر باشد همچنین بانک در صورت دیرکرد بازپرداخت وام بانکی از شما جریمه دریافت خواهد کرد و امکان خانه دار شدن را برای شما فراهم می کند.

در بعضی از پروژه های ملکی در گرجستان در ابتدا سند خانه به نام ما زده می شود و سپس آن سند در رهن بانک قرار می گیرد امام در برخی از پروژه ها ابتدا سند به نام بانک زده می شود و بین خریدار و بانک قراردادی بسته می شود و پس از تسویه حساب کامل سند به نام خریدار می شود.

نکات مهم در رابطه با خرید ملک در گرجستان با وام بانکی

یکی از مهمترین نکات قابل ذکر در رابطه با خرید ملک در گرجستان با وام بانکی این است که این روش تنها برای افرادی امکان پذیر می باشد که کارت اقامت گرجستان را داشته باشند و هدف آن ها از خرید ملک در گرجستان دریافت اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری نباشد.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

تماس با پل جورجیا