خرید ملک و آپارتمان بلک فریم در گرجستان

خرید آپارتمان بلک فریم در گرجستان.

خرید ملک و آپارتمان بلک فریم در گرجستان.

آذر ۱۷, ۱۳۹۷
خرید ملک و آپارتمان بلک فریم در گرجستان

یکی از روش های قطعی برای دریافت اقامت بلند مدت کشور گرجستان خرید ملک یا آپارتمان در این کشور است. انواع آپارتمان ها در گرجستان به صورت بلک فریم، وایت فریم یا رمونت شده به فروش می رسند. در ادامه به بررسی نحوه اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک و آپارتمان در گرجستان را داریم.

امروزه به دلیل اینکه گرجستان در حال پیوستن به کشورهای اتحادیه اروپا می باشد تعداد متقاضیان اخذ اقامت این کشور نیز به طور پیوسته در حال افزایش است. از روش های مختلف می توان اقامت بلند مدت گرجستان را کسب کرد اما یکی از روش های قطعی دریافت اقامت این کشور خرید ملک و آپارتمان در گرجستان است. انواع آپارتمان ها در کشور گرجستان به صورت وایت فریم، بلک فریم و رمونت شده در این کشور به فروش می رسند و در این مقاله قصد داریم خرید ملک و آپارتمان در گرجستان به صورت بلک فریم را به طور خلاصه مورد بررسی قرار دهیم.

خرید آپارتمان بلک فریم در گرجستان

بیشتر بخوانید : آپارتمان گرین در گرجستان

آپارتمان بلک فریم در گرجستان چیست؟

در آپارتمان بلک فریم گرجستان حتی دیوارکشی داخل ساختمان نیز انجام نشده است. در تمامی املاک یا آپارتمان های نوساز در این کشور راهرو، آسانسور، نما و لابی تکمیل شده است و نوع آپارتمان بر اساس فضای داخلی است که به آپارتمان های وایت فریم یا بلک فریم طبقه بندی می شوند. املاک بلک فریم املاکی هستند که ساخت آن ها تا قبل از مرحله سفت کاری انجام شده باشد. در این نوع آپارتمان ها یا املاک بلوک، کف ملک خاک، در و پنجره ها قرار داده شده اند البته در اکثر ساختمان های بلک فریم در و پنجره نیز وجود ندارد. علاوه بر این موارد در آپارتمان های بلک فریم نمای ساختمان، آب، برق، گاز و حتی اینترنت تکمیل نشده است.

خرید ملک و آپارتمان بلک فریم در گرجستان

شرایط خرید ملک و آپارتمان بلک فریم در گرجستان

شما می توانید با خرید ملک و آپارتمان در گرجستان به هر صورتی اقامت این کشور را برای خود و خانواده تان کسب نمایید. امروزه سرمایه گذاری در گرجستان از طریق خرید ملک بسیار رونق دارد و افرادی که در این صنعت گرجستان سرمایه گذاری کنند می توانند به راحتی به سود ۵۰ تا ۱۰۰ درصدی در این صنعت دست پیدا کنند. یکی از صنایع رایج و پربازده در گرجستان امروزه تکمیل آپارتمان های نوساز و انجام دادن کارهایی از قبیل سرامیک، نقاشی و کابینت در این خانه ها می باشد. شما می توانید آپارتمان در گرجستان را خریداری کنید و بر اساس سلیقه خود نسبت به بازسازی، تکمیل یا ریمونت آپارتمان اقدام کنید.

 

نویسنده

PolGeorgia.

۱ دیدگاه.

امیر
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ در ۱:۲۴ ب.ظ

هزینه خرید یک آپارتمان ۶۰ تا ۸۰ متری چقدر میشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + دوازده =

تماس با پل جورجیا