خلاصه تغییرات قوانین مهاجرتی گرجستان [ 5 جولای 2019 ].

آذر ۷, ۱۳۹۸

خلاصه تغییرات قوانین مهاجرتی گرجستان از تاریخ 5 جولای به شرخ زیر است:

در فصل 15 بند B – زیرپاراگراف H ـمئه است:
اقامت سرمایه گذاری برای شخص خارجی و خانواده وی صادر می گردد در صورتی که مبلغ 300 هزار دلار آمریکا سرمایه گذاری مستقیم داشته باشد (به استثنای زمین های کشاورزی) و ارزش دارائی آن برابر با 300 هزار دلار آمریکا باشد.

این در حالی است که در قوانین پیشین ، حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای اخذ اقامت سرمایه گذاری مبلغ 300 هزار لاری گرجستان بوده است.

قوانین مهاجرت به گرجستان

در فصل 15 بند C – زیرپاراگراف k آمده است:
اجازه اقامت موقت گرجستان برای یک شخص خارجی و خانواده وی که ملک خریداری نموده زمانی صادر می شود که حداقل مبلغ ملک و مستغلات خریداری شده توسط وی برابر با 100 هزار دلار آمریکا باشد .
این قانون جدید در حالی تصویب می شود که حداقل مبلغ خرید ملک و مستغلات برای اخذ اقامت گرجستان پیش از این برابر با مبلغ 35 هزار دلار آمریکا بوده است.

در فصل 15 – بند L – زیرپاراگراف k آمده است:
اقامت دائم سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران با حداقل مبلغ 300 هزار دلار زمانی صادر می شود که فعالیت اقتصادی شخص توسط دولت گرجستان تائید شود،

در سال اول حداقل 50 هزار لاری گردش مالی داشته باشد، گردش مالی سالانه سال دوم برابر با حداقل 100 هزار دلار، سال سوم، جهارم و پنجم کمتر از 120 هزار دلار آمریکا نباشد .

«اقامت موقت» از طریق «کاری»
شرکتی میتواند درخواست اقامت کاری دهد که به ازای هر کارمند خارجی سالی ۵۰.۰۰۰ لاری گردش مالی نشان دهد. و در امد کارمند زیر ۸۰۰ لاری نباشد.

کارت اقامت گرجستان

این قوانین از تاریخ 1 ماه جولای (ماه بعدی) اجرائی خواهد شد

افرادی که پیشتر ملک خریداری نموده اند، در صورتی که تمدید اقامت هایشان پیوسته باشد، شامل قوانین فوق نخواهند شد.

دانلود فایل : georgia-imigration-2019

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =

تماس با پل جورجیا