مقایسه در آمد راه اندازی کافه شاپ و رستوران در گرجستان
درآمد کافه شاپ و

رستوران در گرجستان.

مقایسه درآمد راه اندازی رستوران و کافه شاپ در گرجستان.

آبان ۲, ۱۳۹۷
مقایسه در آمد راه اندازی کافه شاپ و رستوران در گرجستان

مقایسه درآمد راه اندازی کافه شاپ و رستوران در گرجستان می تواند تا حدی به شما در راه اندازی کسب و کار خدماتی کمک کند. درآمد رستوران نسبت به کافه شاپ بسیار بالا خواهد بود بخاطر این که کافه شاپ بیشتر یک کسب و کار تجملاتی محسوب می شود و تنها افرادی به کافه شاپ مراجعه می کنند که بیشتر بخاطر قراردادهای کاری و تجاری بوده یا در برای آشنا شدن می توانند به کافه شاپ شما مراجعه کنند البته این چنین دیدگاهی نیز در مورد رستوران نیز صدق می کند.

برای راه اندازی رستوران در گرجستان لازم است که تخصص و تجربه خیلی زیادی داشته باشید و در حال حاضر در دو شهر باتومی و تفلیس رستوران های بسیار زیادی وجود دارد که از ملیت های مختلف آن ها را راه اندازی کرده اند. اغلب رستوران های موفق در کشور گرجستان، رستوران های گرجی یا ترکی هستند که توسط این ملیت ها راه اندازی شده اند.

راه اندازی کافه شاپ و رستوران در گرجستان و رقابت با رستوران های گرجی و ترکی

باید نکته بسیار مهمی را در این میان با شما درمیان بگذاریم و آن این است که سلیقه غذایی گرجی ها در مقایسه با سایر ملل کمی متفاوت است، مردم گرجی دوست دارند که در رستوران های گرجی غذای مورد علاقه خود را میل کنند و باز در همین راستا، مردم ترک نیز دوست دارند که همانند مردم گرجی در رستوران های ترک غذای خود را صرف کنند، درصد جمعیت ترک در گرجستان بسیار بالاست.

اگر در زمینه رستوران تخصص و تجربه بسیار بالایی داشته باشید می توانید براحتی به درآمدهای بسیار بالایی دست بیابید. شما باید بتوانید در رستوران خودتان انواع غذاهای گرجی و ترکی را نیز سرو کنید بخاطر این که تعداد جمعیت ترک و گرجی بسیار زیاد است و این تعداد جمعیت از رستوران شما استقبال خواهند کرد.

مکان رستوران نیز تعیین کننده است و باید در یک مکان شلوغ و پرتردد رستوران خود را افتتاح کنید تا همیشه در همه اوقات سال، غذای مشتریان را سرو کنید. سرمایه زیاد نیز می تواند به راه اندازی قوی تر رستوران به شما کمک کند. هر دو کسب و کار همراستای صنعت توریسم گرجستان است و بنابراین گردشگران خارجی بیشتری جذب رستوران یا کافه شاپ شما خواهند شد. توجه داشته باشید که رستوران یک کسب و کار موفقی می تواند در کشور گرجستان باشد.

درآمد رستوران در گرجستان

لازم به ذکر است راه اندازی رستوران در گرجستان با توجه به اینکه ایجاد یک کسب و کار است در واقع جزو سرمایه گذاری در گرجستان محصوب شده و پس از آنکه نسبت به خرید ملک در گرجستان جهت احداث رستوران و یا اجاره آن اقدام کردید میتوانید با مشاورین پل جورجیا در خصوص یافتن مکان مناسب مشاوره داشته و یا اقدامات مربوط به اخذ اقامت گرجستان را از این طریق پیگیری نمایید.

قبل از آنکه نسبت به مهاجرت به گرجستان تصمیم اتخاذ نمایید حتما مطلب مزایا و معایب مهاجرت به گرجستان را مطالعه نمایید.

رستوران در گرجستان و انواع غذاهای گرجی و اروپایی

حتما در رستوران خود انواع غذاهای گرجی و اروپایی را نیز سرو کنید تا بتوانید مشتریان بسیاری داشته باشید. مردم گرجی بیش از سه روز در هفته را به صرف غذا در رستوان مشغول هستند بنابراین راه اندازی رستوران به طور یقین شما را به درآمدهای بسیار بالایی خواهد رساند.

راه اندازی کافه شاپ در گرجستان

البته راه اندازی کافه شاپ هم کاری همراستای رستوران داری است و شما باید بتوانید انواع نوشیدنی های سرد و گرم به همراه با مواد خوراکی فانتزی را به مردم سرو کنید تا کافه شاپ شما همیشه و در همه اوقات سال مشتری داشته باشد. شاید بتوان گفت که کافه شاپ یک کسب و کار تجملاتی است و بیشتر افرادی با درآمد بالا به سراغ شما خواهند آمد اما همین یک نکته بس است که مشتریان شما مشتریان پردرآمدی هستند و بنابراین در صورتی که از خدمات دهی شما راضی باشند به طور یقین دوباره به سراغ شما خواهند آمد.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا