پیوستن رئیس جمهور گرجستان به کمپین بازدید از تفلیس.

تیر ۲۲, ۱۳۹۸
ملحق شدن زورابیوشویلی به کمپین دیدن گرجستان

سالومه زوربیاشویلی، رئیس جمهور گرجستان، یک ویدئویی را در اختیار مردم قرار داده است تا از سفر خود به گرجستان در تابستان امسال گزارشی تهیه کنند. رئیس جمهور گرجستان در انتظار بازدیدکنندگان درشهر مدرن باتومی است که در بالاترین نقطه دریای سیاه دریای سیاه قرار دارد.

رئیس جمهور زوربیاشویلی گفت : من فکر می کنم باتومی یکی از مکان های منحصر به فردی است که دارای فرهنگ زیبایی میباشد. رئیس جمهور زوربیاشویلی گفت: ما در حال حاضر سایت های باستان شناسی بسیای در نزدیک اینجا داریم و ما همه منتظر مهمان نوازی شما هستیم.

مبارزات انتخاباتی تحت نام هشتگ #VisitGeorgia و #SpendYourSummerinGeorgia در اثر ممنوعیت اخیر پرواز ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، به گرجستان صورت گرفته است. پوتین پس از نمایندگی مجلس دوما در پارلمان تبتس در روز 20 ژوئن، به ممنوعیت پرواز به عنوان بخشی از واکنش دولت روسیه برای اعتراض به تفلیس دستور داد.

بازدید از تفلیس توسط رئیس جمهور تهران

واکنش دولت روسیه به تظاهرات در تفلیس باعث ایجاد همبستگی عمومی گسترده تر میان مردم محلی در برابر اشغال روسیه شد. مقامات روسی روز جمعه خواستار تحریم روابط تجاری و گردشگری با گرجستان شدند پس از آنکه دولت پرزیدنت پوتین “تحریک روحانیون” در تفلیس در روز قبل با هم روبرو شدند.

بیشتر بخوانید : برنامه و مسیر های فرهنگی گرجستان

کرملین واکنش رسمی شورای امنیت دولت روسیه را پس از جلسه ای که تحت رهبری پوتین در روز جمعه برگزار شد، رد کرد و اعتراضات خود را پس از ظهور نماینده مجلس دومی روسیه، سرگئی گاوریلوف در پارلمان گرجستان در سه هفته به نمایش گذاشت.

میخائیل دقتارف، رئیس کمیته فرهنگی فیزیکی، ورزشی، گردشگری و امور جوانان مجلس قانونگذاری، خواستار «تحریم همه اقامتگاه های تفریحی و تجاری کالا در گرجستان» پس از «تظاهرات روحانیون» در گرجستان بود.

بازدید از تفلیس

به همین منظور در فیس بوک گروهی ایجاد شده است که تابستان خود را در گرجستان سپری می کنند ، که در آن مردم تجربه شخصی خود را در سفر به کشور و دعوت از همه برای حمایت از صنعت گردشگری با سفر گرجستان در سال جاری بیان کردند.

رئیس جمهور زوربیاشویلی  بیان کرد: قلعه گونیو در آجارا به دوران باستان رومی بازمیگردد. امروز، من در محوطه باستانشناسی اطراف قلعه به گشت و گزار پرداختم. تاریخ چشمگیر گرجستان، باستانی و پر از معجزه است.

منبع » آجندا

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفت =

تماس با پل جورجیا