رتبه بندی هتل های گرجستان در ماه می ۲۰۱۹.

اردیبهشت ۶, ۱۳۹۸
تعیین رتبه هتل ها در ماه می 2019 در گرجستان

در برخی از کشورها همچنان با پیش از ۱۹۳۶ تعریف بین المللی تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان است که در سرتاسر رودخانه کورا با جمعیتی حدود ۱٫۵ میلیون نفر بنا نهاده شده است. از قرن پنجم میلادی توسط وختانگ در ایبریا تأسیس شد، از آن زمان تفلیس به عنوان پایتخت پادشاهی و جمهوری های مختلف گرجستان خدمت کرده است. بین سالهای ۱۸۰۱ و ۱۹۱۷، بعد از آن بخشی از امپراطوری روسیه، تفلیس بود که پادشاه امپراتوری بود، که در قفقاز جنوبی و قفقاز حاکم بود.

هتل ها در گرجستان

از لحاظ تاریخی، تفلیس با پس‌ زمینه‌های متعدد فرهنگی، قومی و مذهبی به خانه بازگشته است. هر چند که این کشور در حال حاضر به شدت مسیحی ارتدوکس شرقی هستند. مقصدهای توریستی مهم آن شامل کلیساهای جامع، میدان آزادی، خیابان روستاولی و خیابان آقماشانبلی و  قلعه ناریکالا قرون‌وسطایی است. تفلیس شهری باستانی با تاریخی کهن است که امروزه به یکی از مقاصد گردشگری جهان تبدیل شده است و همچنین مورد علاقه گردشگران ایرانی است. تفلیس دارای هتل های متعدد با ویو های بسیار زیبا است. این تنوع هتل ها آنقدر زیاد است که در صدد تقسیم بندی آنها هستند.

هتل چند ستاره در گرجستان

اتحادیه هتل استارز در صدد رتبه بندی هتل های گرجستان

کِیت ملادزه، بنیانگذار “فدراسیون هتل ها، رستوران ها و کافه ها” به اینتر پرس نیوز گفت: “اتحادیه هتل استارز میزان ستاره های هتل های گرجستان را از ماه مِى سال ٢٠١٩ تعیین خواهد کرد.” به گفته وی، کارشناسان خارجی در ماه مِى وارد گرجستان می شوند و هتل های گرجی را طبق استانداردهای اروپایی درجه بندی می کنند.
کِیت ملادزه توضیح داد که این طبقه بندی، اجباری نخواهد بود و هتل ها به طور داوطلبانه برای پیاده سازى این روش، اعلام آمادگى خواهند کرد. کِیت ملادزه گفت: “همه هتل ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت، از جمله هتل های بوتیک و خوابگاه ها” او همچنین افزود که این روند باعث شناسایى و شهرت هتل های گرجستان خواهد شد.

بیشتر بخوانید : ساخت هتل در گرجستان

هتل بوتیک در گرجستان
کِیت ملادزه گفت: “رتبه بندی اروپا یک قدم رو به جلو برای هتل های ما جهت توسعه گردشگری پایدار خواهد بود. علاوه بر این نیازی به پرداخت هزاران لارى براى دادن امتیازاتى مثل ماریوت، کراون پلازا، رادیسون نیست. این حداقل مبلغ مورد نیاز براى دریافت مجوز اتحاد اتحادیه ى هتل استارز مى باشد. هنگامی که در سایت booking.com ذکر شده است که هتل توسط اتحادیه هتل ستارگان طبقه بندی شده است، میزان علاقه به این هتل به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.”
به اساس هتل های وى، هتل هایی که تمایل به ارزیابی اتحادیه هتل استارز را دارند، باید عضو “فدراسیون هتل ها، رستوران ها و کافه ها” شوند و معیارهای خاصی را بپذیرند.
اتحادیه هتل استارز در سال ٢٠٠٩ ایجاد شد. اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، آلمان، یونان، مجارستان، لاتویا، لیختن اشتاین، لیتوانی، هلند، اسلوونی، سوئد و سوئیس عضو خانواده استار هستند.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =

تماس با پل جورجیا