بازسازی ساختمان و آپارتمان در گرجستان

بازسازی ساختمان در گرجستان.

تکمیل، ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان.

آذر ۱۵, ۱۳۹۷
بازسازی ساختمان و آپارتمان در گرجستان

یکی از صنایع پررونق و سود ده در گرجستان صنعت ساختمان در گرجستان می باشد، از این رو سرمایه گذاری در ساخت ساختمان، ویلاسازی، انبوه سازی یا بازسازی ساختمان در گرجستان یکی از روش های عالی برای بازگشت سرمایه سریع می باشد. به دلیل تورم قیمت ساختمان در گرجستان این صنعت در سال ها اخیر رشد قابل توجهی داشته است. اگر شما نیز قصد مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان و یا بازسازی ساختمان در گرجستان را دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا با میزان سرمایه مورد نیاز و همچنین کارهایی که باید برای بازسازی ساختمان های وایت فریم یا بلک فریم در گرجستان انجام دهید به طور کامل آشنا شوید.

صنعت بازسازی ساختمان در گرجستان

یکی دیگر از بیزینس های رایج و پربازده در گرجستان تکمیل ساختمان ها و آپارتمان های نوساز می باشد، تکمیل ساختمان در گرجستان شامل سرامیک، نقاشی و نصب کابینت در خانه های نوساز می باشد. می توانید آپارتمان نوساز را در گرجستان به صورت بلک فریم یا وایت فریم خریده و بر اساس سلیقه خود به تکمیل، ریمونت یا بازسازی ساختمان در گرجستان مشغول شوید.

بازسازی ساختمان در گرجستان

بازسازی ساختمان های وایت فریم یا بلک فریم در گرجستان

اکثر ساختمان ها و آپارتمان های نوساز در مناطق قفقاز، اروپای شرقی و گرجستان به صورت وایت فریم می باشند. اما به توصیه اکثر افراد فعال در حوزه ساخت و ساز چنانچه به عنوان یک سرمایه گذار قصد خرید آپارتمان در گرجستان را دارید بهتر است که ساختمان را به صورت بلک فریم خریده و خود تکمیل و ریمونت کنید در این صورت میتوانید حتی المقدور در هزینه تکمیل خانه صرفه جویی نمایید. در ادامه هر دو مورد توضیح داده شده است.

تکمیل و بازسازی ساختمان یا آپارتمان وایت فریم در گرجستان

در این گونه ساختمان ها لوله کشی، برق کاری و دیوار کشی انجام شده است و تنها کاری که باید برای تکمیل آن ها انجام دهید نقاشی کف و دیواره های آماده در این نوع ساختمان ها و همچنین نصب سرامیک و کابینت ها می باشند. هزینه مورد نیاز برای پارکت کف ساختمان های وایت فریم و نقاشی، سرویس و کابینت معادل ۱۵۰ دلار می باشد که می توانید این کارها را با سلیقه خود انجام دهید.

تکمیل ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

تکمیل و بازسازی آپارتمان یا ساختمان بلک فریم در گرجستان

در این گونه ساختمان ها در گرجستان حتی دیوارکشی داخل واحدها به اتمام نرسیده است. در ساختمان ها یا آپارتمان های نوساز در گرجستان ساخت راهرو، آسانسور، نما و لابی به اتمام رسیده است و فضای داخلی آپارتمان ها می باشد که باعث تمایز ساختمان های وایت فریم از بلک فریم می باشند. بازسازی ساختمان در گرجستان و تبدیل نمودن ساختمان های وایت فریم یا بلک فریم به ساختمان های ریمونت شده علاوه بر اینکه باعث می شوند ساخت آپارتمان خود را با سلیقه خود به اتمام برسانید، آن ها همچنین می توانند برای شما سود ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار برای شما به همراه داشته باشد.

 

چنانچه قصد سرمایه گذاری و یا خرید خانه در گرجستان را دارید میتوانید با مشاوران پل جورجیا در ارتباط باشید. از آنجایی که هلدینگ پل جورجیا خود مجری پروژه های ساختمانی است میتوانید از این فرصت جهت خرید آپارتمان در گرجستان بهره مند شوید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یک =

تماس با پل جورجیا