زندگی در کشور گرجستان

زندگی در کشور گرجستان.

زندگی در کشور گرجستان چگونه است.

مهر ۱۸, ۱۳۹۷
زندگی در کشور گرجستان

زندگی در کشور گرجستان چگونه است این سوالی است که اکثر مهاجرانی که قصد مهاجرت به گرجستان را دارند از خود می پرسند تا مبادا به سختی های بیشتری دچار نشوند. ولی در هر حال زندگی در کشور گرجستان شرایط خاص خود را دارد و هر کسی که از وطن خود دل می کند تا راهی کشور دیگری بشود باید بداند که در درجه اول، هم زبانی در کشور دیگر به سختی می تواند پیدا کند که بتواند تا حدی بار مشکلات مهاجرتی را از دوش او بردارد.

زندگی در کشور گرجستان چگونه است و وضعیت بین المللی کشور گرجستان

کشور گرجستان، در یک منطقه استراتژیک واقع شده و برای شروع فعالیت های اقثصادی و تجاری، کشور روبه رشدی به شمار می رود و اتحادیه اروپا و بسیاری از دول غربی از دولت این کشور حمایت و پشتیبانی می کنند و همین شرایط باعث شده تا برای سرمایه گذاری اقتصادی و صادرات و واردات انواع کالا بسیار مناسب باشد و همین قضیه باعث شده تا بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی و خارجی تمایل به سرمایه گذاری در گرجستان در بخش های مختلف اقتصادی و تجاری را به عنوان هدف اقتصادی برای خود انتخاب کنند.

زندگی در کشور گرجستان چگونه است و شرایط کار در شرکت های گرجی به عنوان خارجی

برخلاف تصور ایرانیان، کار در کشور گرجستان به سختی یافت می شود و شرایط کار در گرجستان همانند ایران نیست، تسلط به زبان گرجی یا روسی مهم ترین مزیت برای کار در شرکت های گرجی محسوب می شود، مردم بومی کشور گرجستان، تمایل زیادی نسبت به استخدام نیروی خارجی ندارند و زمانی که شخص متقاضی کار، خارجی باشد، موضوع مهم می شود، میزان تسلط به زبان روسی یا گرجی می تواند مهم ترین مزیت در استخدام شرکت های گرجی باشد.

زندگی در کشور گرجستان چگونه است و سطح زندگی ایرانیان

برخی از ایرانیان از سطح زندگی در کشور گرجستان ابراز رضایت می کنند. از آنجایی که فرهنگ کشور گرجستان در مقایسه با ایران متفاوت است ولی با این وجود بسیاری از ایرانیان می توانند تفاوت های فرهنگی متوجه شده و می توانند با مردم گرجی کنار بیایند و مشکلات اجتماعی و اقتصادی خود را رفع و رجوع کنند.گرجی ها اصولا مردم مهربان و ساده دلی هستند، پس اگر می خواهید که یک زندگی مفرح و لذت بخشی را تجربه کنید می توانید کشور گرجستان را برای شروع زندگی جدید خود انتخاب کنید.

در گرجستان شادی موج می زند و مردم گرجی در روزهای تعطیل هفته که همان روزهای شنبه و یکشنبه است به شادی و تفریح می پردازند و بنابراین ایرانیان می توانند در کنار مردم گرجی در شادی های آنان نیز سهیم باشند. مردم گرجی اصولا مردم پرتوقعی نیستند بنابراین میزان استرس و اضطراب در این کشور بسیار پایین است و زندگی را خیلی راحت سپری می کنند.

زندگی در کشور گرجستان چگونه است و مهاجرت و زندگی در کشور گرجستان

با تمام اوصافی که درباره گرجستان بیان کردیم شاید بپرسید که پس چرا ایرانیان جهت مهاجرت به این کشور این همه تقلا می کنند . البته برای پاسخ به این سوال باید به چند عامل توجه کنیم

  • امنیت بسیار بالای کشور گرجستان: کشور گرجستان کشوری امن است و در این کشور میزان جرم و جنایت در مقایسه با سایر کشورها بسیار پایین است، شما می توانید در هر اوقات از شبانه روز در خیابان های شهرهای کشور گرجستان بگردید و به طور یقین کسی مزاحم شما نخواهد شد. نیروهای پلیس همیشه در حال گشت زنی هستند تا کسی مزاحم شهرندان گرجی نشود.
  • وضعیت مناسب تجارت و اقتصاد در کشور گرجستان: کشور گرجستان در حال حاضر بهترین منطقه استراتژیک برای کشورهای اروپایی و آمریکا شناخته می شود و از این رو از تاریخ اول ژانویه ۲۰۱۸، دو کشور چین و گرجستان موافقت نامه تجارت آزاد را بین خود امضاء کردند که اکنون به مرحله اجرا درآمده است. دولت گرجستان، در حال حاضر از همه سرمایه گذاران و کارآفرینان موفق اقتصادی و تجاری به طور کامل پشتیبانی و حمایت می کند.
نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا