ساخت هتل در گرجستان

ساخت هتل در گرجستان.

ساخت هتل در گرجستان.

آبان ۱, ۱۳۹۷
ساخت هتل در گرجستان

ساخت هتل در گرجستان ، یکی از سودده ترین صنایع در کشور گرجستان است و دولت گرجستان همیشه از ساخت و ساز در کشور و به خصوص ساخت هتل حمایت می کند و سرمایه گذاران را تشویق می کند تا در این زمینه درکشور گرجستان سرمایه گذاری کنند.

کار ساخت و ساز در همه کشورهای جهان صنعتی سودده است و ساخت و ساز در گرجستان نیز از این امر مستثنی نیست. صنعت ساختمان سازی و به خصوص هتل سازی یکی از بهترین صنایع است که در همه کشورها رواج دارد و دولت گرجستان، همیشه از سرمایه گذاری در این زمینه حمایت کرده و باز هم سرمایه گذاران خارجی را به سرمایه گذاری در گرجستان در این زمینه تشویق می کند.

در شهر تفلیس بیش از ۶ هتل در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است و همکاری و مشارکت شرکت های توریست پذیر در کنار ساخت هتل در گرجستان باعث خواهد شد تا دو شهر باتومی و تفلیس به یکی از مهم ترین مراکز توریست پذیر در کشور گرجستان تبدیل شوند.

سرمایه گذاران می توانند در ابتدای کار، زمین هایی را خریداری کنند و بعدا در آن ها هتل های خود را بسازند و در نهایت آن ها را به بخش خصوصی بفروشند. برای این که ساخت هتل در گرجستان با موفقیت هایی روبرو شود، سازنده هتل باید به چند نکته توجه داشته باشد:

  • دقت بسیار بالا در انتخاب نیروهای پیمانکاری
  • سرمایه به مقدار لازم و کافی
  • برخورداری از تجربه و تخصص لازم برای ساخت هتل

بررسی دلایل و هزینه های ساخت هتل در گرجستان

ساخت هتل در گرجستان، یکی از بهترین صنایع سودده است و دولت گرجستان در جهت جذب توریست به این صنعت اهمیت بسیار زیادی قائل است و از کلیه سرمایه گذاران خارجی و داخلی حمایت و پشتیبانی می کند. سرمایه گذاران مطمئن باشند هتلی که ساخته می شود بلافاصله بخش خصوصی آن را خریداری خواهد کرد، به همین دلیل لازم نیست راجع به خرید هتل نگرانی داشته باشند.

دلیل ساخت هتل در گرجستان، به خاطر هزینه پایین و سود بالای آن است بنابراین وقتی شما زمینی را خریداری می کنید و برروی آن هتلی را می سازید در واقع روی ملک خودتان سرمایه گذاری کرده اید و این سرمایه هرگز از بین نمی رود.

جهت برآورد ساخت هتل در گرجستان لازم است که جهت کسب موفقیت های بیشتر در زمینه ساخت هتل در گرجستان، عوامل موثر در ساخت هتل در گرجستان را مدنظر داشت که بدین قرار هستند:

  • حداقل سرمایه گذاری جهت ساخت هتل در گرجستان با ۲۰۰ هزار دلار آمریکا
  • میزان سرمایه گذاری، حجم کار و محل قرارگیری پروژه

در جهت توسعه توریسم به تازگی یک هتل ۵ ستاره در منطقه آجارا ناحیه گرین کیب تاسیس شده است. این هتل ۵ ستاره، مجهز به استخرهای سرپوشیده و روباز، زمین بسکتبال، تنیس، فوتبال و سینما و انواع سرگرمی برای کودکان و تجهیزات لازم برای افراد معلول بوده و همچنین تله کابین نیز دارد که می توان به مناطق کوهستانی سفر کرد، ۲۵۰ اتاق خوابه است و مهمانان وتوریست ها می توانند اوقات خود را با انواع سرگرمی ها سپری کنند. با تله کابین این هتل می توان از ناحیه گرین کیب به دریای سیاه راه پیدا کرد. این هتل ۴ فصل، بقدری زیباست که همه توریست ها و مهمانان از زیبایی معماری و سرگرمی آن شگفت زده می شوند.

در کل می توان گفت که ساخت هتل در گرجستان ، صنعت سودده بوده و سود سرشاری را نصیب سرمایه گذار می کند، و به دلیل حمایت های مالی دولت گرجستان، می توان گفت که سرمایه گذار می تواند بازگشت سرمایه خود را پش بینی کند و به دلیل استقبال بسیار زیاد توریست ها از هتل های ساخته شده می توان انتظار داشت که این صنعت در گرجستان، روزهای خیلی خوبی را پیش رو داشته باشد.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

تماس با پل جورجیا