ساخت و ساز در گرجستان
صنعت ساختمان

ساخت و ساز در گرجستان.

صنعت ساختمان سازی و ساخت و ساز در گرجستان

ساخت و ساز در گرجستان چگونه است؟ آیا ساخت و ساز در گرجستان می تواند یک سرمایه گذاری خوب و مناسب محسوب شود؟

ساخت و ساز ساختمان در گرجستان جزو سرمایه گذاری های مطمئن به شمار می آید به طوری که اگر اصولی کار شود حدودا ۶۰ تا ۱۰۰ درصد سوددهی دارد. یکی از بی خطر ترین سرمایه گذاری ها در گرجستان ، سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان است.

ضمن داشتن دوره بازگشت سرمایه پایین، در صورتی که سنجیده عمل شود سود قابل توجهی هم خواهد داشت و حتی به ازای هر مترمربع ساخت می تواند دو تا ۲٫۵ برابر اصل سرمایه سود داشته باشد.

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان به سه بخش تقسیم میشود که در ادامه به صورت مفصل به آن میپردازیم، چنانچه شما به عنوان یک سرمایه گذار قصد سرمایه گذاری در ساخت و ساز در گرجستان را دارید با توجه به دوجه خود میتوانید یکی از روش های زیر را انتخاب نمایید.

 

۱. ساختمان سازی :  در این حالت قطعه زمینی آماده خریداری می شود و پس از اخذ مجوزهای لازم، ساختمان موردنظر ساخته و آماده می شود.

 

۲. نوسازی بافت های فرسوده :  در این حالت بافت های فرسوده شهری کاملا تخریب شده و با نقشه ای جدید ساخت و ساز مجددا آغاز می شود.

 

۳٫ مرمت و بازسازی بافت های فرسوده :  در این حالت نقشه ساختمان ثابت باقی می ماند و فقط نمای داخلی و بیرونی ساختمان مرمت و بازسازی می شود. چنانچه قصد سرمایه گذاری در ساخت و ساز در گرجستان را دارید باید برخی نکات و موارد مهم را جهت موفقیت حتما در نظر داشته باشید که در ادامه به آنها اشاره می شود.

 

تجربه قبلی در ساخت و ساز : با توجه به متفاوت بودن فضای کاری و همچنین قوانی حاکم در این کشور ساخت و ساز در گرجستان متفاوت میباشد بنابر این لازم است برای موفقیت با یک مشاور معتمد در امور ساخت و ساز در گرجستان صحبت کنید.

 

داشتن سرمایه لازم برای ساخت و ساز : زمانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار مانند ساخت و ساز در گرجستان را دارید ، در یک کشور خارج از کشور خودتان این کار را انجام می دهید بنابراین مردم بومی گرجستان چگونه می توانند به شرایط پیش فروش یک تبعه خارجی اعتماد کنند؟
حرف اول در زمینه ساخت و ساز را سرمایه کافی و مناسب می زند و شما نمیتوانید تنها بر روی پیش فروش واحد های خود حساب کنید. چنانچه سرمایه کافی ندارید از سرمایه گذاری در ساخت و ساز در گرجستان صرف نظر نمایید.

 

انتخاب نیروهای کار و پیمانکار مناسب : یکی از مشکلات کشور گرجستان عدم وجود نیروهای متخصص و کاری در تمامی زمینه هاست که احساس مسئولیت داشته باشند. مشاهده شده است که بدلیل عدم احساس مسئولیت برخی از کارگرها، پیمانکار نتوانسته است در موعد مقرر نسبت به اتمام پروژه اقدام کند. بنابراین هر قراردادی را با کارگرها یا شخص کارفرما بصورت کاملا قانونی و در محضر اسناد رسمی تنظیم کنید تا بتوانید خسارت های احتمالی را پاسخگو باشید.

چنانچه قصد ساخت و ساز در گرجستان را دارید و میخواهید در پروژه های عمرانی سرمایه گذاری کنید، میتوانید با شرکت پل جورجیا به صورت مشارکت در ساخت در گرجستان اقدام نمایید.

جهت دریافت اطلاعات دقیق با شماره های شرکت در ارتباط باشید. ۰۰۹۹۵۵۷۷۴۸۳۴۸۳

قانون اخذ مجوز ساخت و ساز در گرجستان

دولت گرجستان برای بهبود شرایط ساخت و ساز اقدام به اصلاح قانون اخذ مجوز ساخت و ساز گرجستان را نموده است. در سال های اخیر محور شهرداری تفلیس و دولت گرجستان بر پایه بازسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده در تفلیس و سایر شهرهای گرجستان بوده است و در این موارد سرعت عملکرد زیادی نیز داشته اند.
این موضوع بدلیل بازده فراوان سرمایه در زمینه ساخت و ساز در گرجستان،  کشش سرمایه گذاری در این مورد را تحریک نموده و آینده ایی روشن دارد. با در نظر گرفتن اصلاح قانون مجوز ساخت و ساز در گرجستان یکی از بی خطرترین سرمایه گذاری‌ها در گرجستان ، سرمایه گذاری در صنعت ساختمان سازی است، که با بررسی و بازاریابی دقیق فعالیت در این بخش سود قابل توجه خواهد داشت.

هزینه ساخت و ساز در گرجستان

هزینه ساخت و ساز در گرجستان چقدر است یا به عبارتی چقدر سرمایه جهت ساختمان سازی در گرجستان نیاز دارید؟

 

حداقل هزینه ساخت و ساز در گرجستان برای شروع از ۲۰۰ هزار دلار آمریکا شروع می شود، اما برآورد هزینه دقیق ساخت و ساز در گرجستان به عوامل مختلفی از جمله: حجم کار ، میزان سرمایه اولیه ، محل قرار گیری پروژه و .. بستگی دارد.

 

آخرین پروژه ای که تیم پیمانکاری پل جورجیا انجام دادند یک ساختمان ۵ طبقه بوده با حدود ۱۳۰۰ مترمربع بنای مفید. برای اجرای این پروژه تا مرحله سفید ، حدود ۵۰۰ هزار دلار آمریکا هزینه شد.

 

زمین مشارکتی نیز جهت ساخت و ساز در گرجستان زیاد است که پل جورجیا می تواند در این زمینه به شما یاری دهد. بنابراین در صورتی که قصد ساختمان سازی در کشور گرجستان را دارید به یاد داشته باشید که با حداقل هزینه ساخت و ساز در گرجستان یعنی حدود ۲۰۰ هزار دلار می توانید آغاز کنید.

 

منظور در اینجا جهت آپارتمان سازی در گرجستان است ولی اگر قصد ساخت ویلا یا حجم کمتری از زیربنا را داشته باشید می توانید با حداقل ۵۰ هزار دلار نیز شروع کنید. در این زمینه تیم پیمانکاری پل جورجیا و همچنین مشاوران باتجربه ما می توانند شما را یاری دهند.

 

ساخت و ساز در گرجستان در حال حاضر جزو یکی از مطمئن ترین و بهترین سرمایه گذاری ها در گرجستان محسوب می شود، زیرا :

 

۱٫ سود مناسب و هزینه اولیه پایینی دارد.
۲٫ با خرید زمین و پرداخت هزینه ساخت و ساز در گرجستان به نوعی بر روی مال خودتان چنگ اندازی کرده اید و کسی نمی تواند این مال را از شما بگیرد. در صورتی که در بیزینس های دیگر با اجاره یک ملک تجاری ممکن است سرمایه شما بیشتر صرف اجاره ملک و هزینه های جاری شود و هیچ تضمینی برای داشتن مشتری و سود نخواهید داشت.

بررسی سود ساخت و ساز در گرجستان

سود ساخت و ساز در گرجستان چقدر است؟ آیا سود این کار به نسبت کشورهای دیگر در گرجستان بیشتر است؟
سود ساخت و ساز در گرجستان در حال حاضر و باتوجه به تجارب شرکت پل جورجیا ، به نسبت کشور ایران و کل کشورهای خاورمیانه بسیار بیشتر است. سود ساخت و ساز در گرجستان از حداقل ۴۰ درصد شروع می شود و ممکن است تا ۱۵۰ درصد نیز برسد.

 

 پس از یک دوره رکود در بخش املاک گرجستان، با اجرای قانون اقامت گرجستان از طریق خرید ملک شاهد یک پیشرفت چشمگیر در بخش املاک گرجستان بوده ایم. که در نهایت این پیشرفت زیاد باعث ورود بسیاری از شرکت های بزرگ ساختمان سازی بین المللی نظیر از کشورهای ترکیه ، جمهوری آذربایجان ، ایران ، ایتالیا ، آلمان و … به گرجستان شد.

 

علت این همه تغییرات در سود ساخت و ساز در گرجستان به قیمت زمین، تیم پیمانکاری و نوع مصالح استفاده شده بر میگردد. برخی از ساخت و سازها که دارای کیفیت خوب و مناسبی هستند قطعا سود کمتری دارند و برخی از آنها با کیفیت پایین تر، سود بیشتری خواهند داشت.

 

نتیجه گیری سرمایه گذاری ساخت ساز و ساز در گرجستان

 

با توجه به امضای قرارداد همگرایی بین گرجستان و اتحادیه اروپا ساخت و ساز ساختمان در گرجستان و همچنین مطرح شدن طرح پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا و ناتو در آینده ای نزدیک، فرآیند بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده در تفلیس و سایر شهرهای گرجستان شتاب زیادی گرفته است.

 

چنانچه به دنبال سود بالا هستید میتوانید با مشاوران تیم پل جورجیا نسبت به حفظ سرمایه خود اقدام نمایید. کلیه ی مشاوره های شرکت پل جورجیا رایگان می باشد. با سرمایه گذاری در زمینه ساخت و ساز در گرجستان به نوعی سرمایه خودتان را گارانتی کرده اید.

تماس با دفاتر ما در گرجستان

اگر سوالی در رابطه با مهاجرت به گرجستان و یا اخذ اقامت گرجستان برای شما پیش آمده است میتوانید با دفاتر ما تماس بگیرید. تیم ما بهترین و سریعترین روشهای مهاجرتی را ارائه میکند.

ارتباط از طریق واتس آپ و تلگرام

می‌توانید سؤالات خود را در از طریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره ۰۰۹۹۵۵۷۷۴۸۳۴۸۳ با ما در میان بگذارید. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

۷ دیدگاه.

PolGeorgia
۲۸ دی ۱۳۹۷ در ۴:۳۸ ب.ظ

سلام دوست عزیز
با توجه به روی آوردن اکثر ایرانیان جهت اخذ اقامت گرجستان و همچنین پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا و اعلام نرخ جدید رشد اقتصادی در سال ۲۰۱۹ میتوانید برای جلوگیری از دست رفتن ارزش پول خود نسبت به ساخت و ساز خانه در گرجستان اقدام کنید و پس از آن با اجاره دادن ملک از آن درآمد کسب کنید.
برای دریافت مشاوره بهتر میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

امیر بهادری
۲۹ دی ۱۳۹۷ در ۸:۵۴ ق.ظ

من یه آپارتمان بلک فریم ۲ سال پیش خریدم، اگر الان بخوام تکمیلش کنم میتونم با قیمت خوبی بفروشم ؟

PolGeorgia
۲۹ دی ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۳ ق.ظ

قطعا تکمیل آپارتمان با سلیقه خودتان و فروش آن سود خوبی دارد.

محمد
۱ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۱:۱۶ ق.ظ

سلام و خسته نباشید محمد هستم یه سوال دارم آیا اصلا ساخت و ساز و سرمایه گذاری در این بخش در گرجستان سود آور است؟
ممنون میشم یکم راهنماییم کنید

PolGeorgia
۱ بهمن ۱۳۹۷ در ۵:۲۶ ب.ظ

محمد عزیز با توجه به رشد اقتصادی که کشور گرجستان دارد و از طرفی کاسته شدن از ارزش ریال بهترین راهکار برای حفظ سرمایه سرمایه گذاری و یا ساخت و ساز در گرجستان است. سرمایه گذاری میتواند بسته به نوع آن برای شما سودآور تر از ساخت و ساز باشد. کافیست با مشاورین در تماس باشید.

یاسر
۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۴ ق.ظ

سلام ممنون از پیج خوبتون میشه قوانین جدید ساخت و ساز رو بگین؟

PolGeorgia
۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۳۷ ب.ظ

سلام در مورد مقررات جدید ساخت و ساز قرار است قوانین بر اساس قوانین کشورهای توسعه یافته اروپا ارائه شود
که به محض ارائه در سایت زده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

تماس با پل جورجیا