حمایت سرمایه گذاران اروپا از کسب و کار در گرجستان

حمایت سرمایه گذاران اروپا از کسب و کار در گرجستان.

کمک بانک سرمایه‌ گذاری اروپا به کسب و کارهای کوچک در گرجستان.

اسفند ۱, ۱۳۹۷
حمایت سرمایه گذاران اروپا از کسب و کار در گرجستان

با توجه به این که مسئولین این کشور در حال تلاش برای توسعه گرجستان هستند، تمامی راهکارهای لازم به جهت فراهم اوردن شرایط برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ که منجر به توسعه سرمایه گذاری در گرجستان و یا افزایش نرخ گردش مالی در این کشور می شود، جهت توسعه تجاری و محلی در گرجستان به کار گرفته می شوند.

همانطور که قبلا گفته شده از سال ۲۰۰۳ میلادی عامل اصلی رشد سریع اقتصاد در گرجستان سرمایه گذاری مستقیم خارجی بوده است. قانون حمایت دولت گرجستان از سرمایه گذاران، محیط کشور را برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی جذاب می کند. توسعه اقتصادی پایدار، بازار آزاد، کاهش نرخ مالیات، کاهش تعداد مجوز و پروانه، پروسه های اداری ساده، سازمان های تجاری امتیاز دهنده، حمل و نقل پیشرفته، موقعیت جغرافیایی مناسب، زیرساخت های چند بعدی یکپارچه، نیروی کار تحصیل کرده، نیروی کار ماهر و رقابتی برای کسب و کار موفق در گرجستان زمینه ای مناسب فراهم کرده اند.

سرمایه گذاری در کسب و کارهای کوچک

سرمایه گذاری در کسب و کارهای کوچک می تواند راه مناسبی برای کمک به کارآفرینی باشد. بانک سرمایه گذاری اروپا با وام دهنده های محلی در گرجستان برای کمک به کسب و کارهای کوچک همکاری می کند. بانک کردو (Credo) در این کشور یکی از بانکهایی است با بانک سرمایه گذاری اروپا در این زمینه همکاری می کند.

✅ بانک کردو با برنامه بانک سرمایه گذاری اروپا به چند شرکت کوچک کمک می کند؟

نانا توغوشی، یکی از مدیران بانک کردو می گوید: «از زمان آغاز این برنامه در سال جاری، تاکنون از پنج هزار شرکت حمایت کرده ایم که مدیر نیمی از آنها از زنان هستند و ۷۰ درصد هم کشاورز هستند.»

وی می افزاید : «علاقمندان می توانند به مراکز خدمات رسانی ما در سراسر کشور و یا بر روی اینترنت مراجعه کنند. مهمترین نکته این است که ما خدمات مشاوره به کسب و کارهای نوظهور و کارآفرینان روستایی ارائه می کنیم.»

بیشتر بخوانید : معرفی ۸+۱ کسب و کار برتر و پرسود گرجستان

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

تماس با پل جورجیا