سرمایه گذاری در دامپروری در گرجستان

سرمایه گذاری در دامپروری در گرجستان.

سرمایه گذاری در دامپروری در گرجستان.

آبان ۱۳, ۱۳۹۷
سرمایه گذاری در دامپروری در گرجستان

در گرجستان یکی از اولویت های اصلی صنعت دامپروری است از این رو سرمایه گذاری در دامپروری در گرجستان بسیار مفید و سودآور است. این کشور از لحاظ اقلیمی به عنوان یکی از منحصر به فردترین کشورهای جهان شناخته شده است زیرا می توان تمام چهار فصل سال را در آن مشاهده کرد. به طور تقریبی ۴۳% از مساحت این کشور برای دامپروری مناسب است. دامپروری در این کشور شامل بخش های مختلفی مثل پرورش انواع دام های گوشتی و شیری، ماهی و پرندگان می باشد. از این رو سرمایه گذاری در بخش دامپروری برای متقاضیان اقامت گرجستان اخیراً مورد توجه قرار گرفته است.

در بخش دامپروری در گرجستان افراد به پرورش گاو و گوساله گوشتی و شیری، پرورش گوسفند، پرورش انواع مرغ، شترمرغ، بلدرچین و بوقلمون مشغول هستند. در این کشور به ترتیب مرغ، بوقلمون، شترمرغ و بلدرچین بیشترین مصرف را به خود اختصاص داده اند. که البته این موارد در بسته بندی های زیبا به کشورهای آمریکایی و اروپایی صادر می شوند. در بخش پرورش ماهی قزل آلا و سالمون که به سرمایه گذاری زیادی نیاز ندارد متقاضیان اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در بخش دامپروری می توانند به سودهای کلان دست پیدا کنند.

سرمایه گذاری در دامپروری در گرجستان

اخذ اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در دامپروری در گرجستان

امروزه یکی از ارزشمندترین سرمایه گذاری ها در گرجستان، سرمایه گذاری در بخش دامپروری می باشد. بازدهی این صنعت در گرجستان نسبت به سرمایه گذاری بالا می باشد. از آنجا که آب و هوا در این کشور معتدل و مرطوب است، مقدار علوفه در آنجا زیاد بوده و  از نظر قیمت نیز ارزان می باشد و در نتیجه سرمایه گذاری در این بخش بسیار سود ده و عالی می باشد. سودآورترین بخش های دامپروری در این کشور شامل پرورش زنبور عسل و تولید عسل، پرورش ماهی قزل آلا و سالمون و پرورش طیور می باشد.

اگر قصد اقامت در گرجستان و سرمایه گذاری در بخش دامپروری دارید بهتر است در بخش دامپروری صنعتی با سرمایه مناسب کار خود را آغاز کنید، به سود مناسب دست خواهید یافت. سرمایه گذاری در گرجستان در این بخش به تخصص و تجربه نیاز دارد. اگر تصمیم نهایی خود مبنی بر سرمایه گذاری در بخش دامپروری در گرجستان را گرفته اید حتماً با یک متخصص محلی مشورت کنید. برای شناخت رفتار دام در کشوری دیگر با آب و هوای مختلف به تخصص و تجربه نیاز خواهید داشت. از آنجا که در رابطه با گوسفند پروری منابع علمی و کتاب های بسیار زیادی وجود دارد، سرمایه گذاری روی این حیوان ساده تر خواهد بود.

دلایل موفقیت در بخش دامپروری در گرجستان

  • نیروی کار در بخش دامپروری در گرجستان ارزان می باشد.
  • بارندگی در این کشور در تمام طول سال یکسان خواهد بود.
  • منابع آب و زمین بکر در این کشور به مقدار فراوان وجود دارد.
  • وسایل، ابزار و ادوات در این بخش به این دلیل که بدون تعرفه گمرکی از اتحادیه اروپا و آمریکا وارد می شوند بسیار ارزان هستند.
  • از آنجا که میزان بارندگی در این کشور بسیار زیاد است علوفه رایگان برای دام فراوان است.
  • دولت این کشور از سرمایه گذاران در بخش دامپروری برای واگذاری زمین حمایت قابل توجهی می کند.
نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا