صنعت ساختمان در گرجستان

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان.

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان.

آذر ۱۴, ۱۳۹۷
صنعت ساختمان در گرجستان

یکی از مطمئن ترین روش های سرمایه گذاری در گرجستان، سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان می باشد. اگر سرمایه گذاری در این بخش در گرجستان با کارشناسی و مشاوره صحیح انجام شود سود قابل توجهی به دست خواهد آمد. به طوری که اگر در این بخش اصولی کار شود سوددهی آن به حدود ۶۰ تا ۱۰۰% خواهد رسید. در این مقاله قصد داریم تا روش های سرمایه گذاری در بخش صنعت ساختمان گرجستان را به طور کامل و جامع مورد بررسی قرار دهیم.

کسب سود بالا با سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان

یکی از مهمترین نکاتی که می توان در رابطه با سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان و یا ساخت و ساز در گرجستان بیان کرد این است که در حال حاضر یکی از پربازده ترین سرمایه گذاری ها در گرجستان سرمایه گذاری در بخش ساختمان است. اگر شما نیز قصد سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان را دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان

برای کسب سود مناسب تجربه مخصوص کشور گرجستان مورد نیاز می باشد. شهرداری گرجستان از آغاز سال ۲۰۱۸ در رابطه با اخذ مجوز ساخت قوانین جدیدی را وضع کرده است که در برگیرنده نکات مهمی می باشند از این رو قبل از آغاز سرمایه گذاری در صنعت ساختمان در گرجستان به مشاوره نیاز خواهید داشت.

با مطرح شدن طرح پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا، در تفلیس، باتومی و دیگر شهرهای گرجستان طرح بازسازی و نوسازی سرعت گرفته است و همین امر باعث ایجاد رونق در صنعت ساختمان شده است. یکی از بهترین فرصت ها برای آغاز سرمایه گذاری در صنعت ساختمان در گرجستان بازدید از نمایشگاه کائوکاسوس بیلد می باشد که هر ساله در پایتخت گرجستان شهر تفلیس برگزار می شود.

اخذ مجوز ساختمان سازی و سرمایه گذاری در صنعت ساختمان گرجستان

برای بهبود شرایط ساختمان سازی در گرجستان دولت این کشور قانون اخذ مجوز ساختمان سازی گرجستان را اصلاح کرده است. به دلیل بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده در تفلیس و دیگر شهرهای گرجستان، سرمایه گذاری در صنعت ساختمان در گرجستان سرمایه گذاران زیادی را به سوی خود جذب کرده است. یکی از بی خطرترین راههای سرمایه گذاری در گرجستان با در نظر گرفتن اصلاح قانون مجوز ساختمان سازی در این کشور، سرمایه گذاری در صنعت ساختمان در گرجستان می باشد. با بررسی دقیق فعالیت ها در این بخش به سود قابل توجهی دست خواهید یافت.

 

هزینه سرمایه گذاری در صنعت ساختمان در گرجستان

هرچند تخمین هزینه دقیق ساختمان سازی در گرجستان به عوامل مختلفی از جمله حجم کار، میزان سرمایه اولیه یا محل قرارگیری پروژه و دیگر موارد بستگی دارد، اما می توان گفت حداقل هزینه برای شروع سرمایه گذاری در بخش صنعت ساختمان در گرجستان ۲۰۰ هزار دلار می باشد. البته هزینه بیان شده برای ساخت آپارتمان در گرجستان است و اگر قصد ویلاسازی یا ساختمان با زیربنای کمتر را داشته باشید می توانید کار خود را تنها با ۵۰ هزار دلار شروع کنید. به دلیل سود بالا و هزینه اولیه پایین و اینکه با خرید زمین و پرداخت هزینه ساختمان سازی در گرجستان ملکی را مال خود کرده اید که کسی نمی تواند آن را از شما بگیرد، سرمایه گذاری در صنعت ساختمان در گرجستان یکی از مطمئن ترین و بهترین راه های سرمایه گذاری در گرجستان است.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =

تماس با پل جورجیا