سرمایه گذاری در معدن در گرجستان

سرمایه گذاری در معدن گرجستان.

سرمایه گذاری در معدن گرجستان.

آبان ۲۲, ۱۳۹۷
سرمایه گذاری در معدن در گرجستان

سرمایه گذاری در معدن در گرچستان یکی از روش هایی است که گرجستان در سال های اخیر سعی کرده است تا سرمایه گذاران خارجی به طور مستقیم را به خود جذب کند. در این کشور معادن زیادی از جمله مس، روی و سرب وجود دارد این معادن در نواحی مختلف از جمله بولنیسی مشاهده می شوند. یکی از معادن غنی کشور گرجستان که مناسب برای سرمایه گذاری در معدن در گرجستان می باشد اکسید باریوم است.

می توان گفت در این کشور حدود ۴۶ معدن زغال سنگ نارس وجود دارد. در این کشور می توانید با دریافت مجوز برای مدتی معین یکی از آن ها را اجاره کرده و فعالیت خود در آن را آغاز کنید. اگر شما نیز قصد سرمایه گذاری در گرجستان و یا سرمایه گذاری در معدن را دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

در گرجستان معادن مختلفی وجود دارد. مهمترین معادن موجود در این کشور زغال سنگ، منگنز، خاک نسوز، فلزات آهنی، باریت، عقیق، مرمر، سنگ آهن، آرسنیک، مولیبدان، تنگستن و جیوه می باشند. از آنجا که تکنولوژی و منابع مالی در این کشور ضعیف است شناسایی و بهره برداری از این معادن در گذشته امکان پذیر نبوده است.

سرمایه گذاری در معدن در گرجستان

یکی از بزرگترین معادن منگنز در سطح جهان در این کشور قرار گرفته است. وسعت این معدن ۱۴۰ کیلومتر مربع و ذخایر منگنز موجود در آن ۲۵۰ میلیون تن است. این کشور در سال ۲۰۰۲ حدود ۶ هزار تن زغال سنگ، ۱۲ هزار تن مس، ۳۴۵ هزار تن سیمان و ۲۰۰۰ تن طلا تولید کرده است. کیفیت سنگ مرمر موجود در معادن گرجستان با کیفیت مرمر استخراج شده از این معادن در بخش ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در معادن این کشور حدود ۷۱ میلیون تن لیگنیت وجود دارد. از دیگر معادن موجود در گرجستان می توان به گومبرین یا گل سفید اشاره کرد. با وجود این همه ذخائر معدنی یکی از موارد سودمند برای سرمایه گذاری در معدن می تواند کشور گرجستان باشد.

حتما بخوانید :  سرمایه گذاری در صنعت گرجستان

سرمایه گذاری در معدن در گرجستان

شهرهای مهم برای سرمایه گذاری در معدن گرجستان

به دلیل وجود معادن بسیار زیاد در این کشور در سال های اخیر سرمایه گذاری در معدن گرجستان مورد توجه قرار گرفته است. معادن منگنز در شهر جی یا تورا قرار دارند. معادن سنگ آهن جاتاخ در بولنیسی، مس، روی و سرب در بولنیسی، معادن اکسید باریوم در غرب گرجستان، گومبرین یا گل سفید در نزدیکی کوتائیسی و روستای گومبار، معادن آندزیت در بورجومی و گازیکی قرار گرفته اند.

حتما بخوانید: سودده ترین کسب و کار در گرجستان

همانطور که گفتیم سرمایه گذاری در معدن گرجستان در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است و دولت این کشور سعی دارد تا به طور مستقیم این سرمایه گذاران را به سمت خود جذب کند. با وجود معادن زیاد در این کشور مدیریت آن بسیار ضعیف است به همین دلیل است که بخش معدن به طور متوالی در این کشور دچار ورشکستگی شده است.

امیدواریم راهنمایی های لازم در رابطه با سرمایه گذاری در معدن گرجستان برای شما که قصد مهاجرت به گرجستان را دارید مفید واقع شده باشد و با استفاده از رهنمودها و راهنمایی های لازم ارائه شده در این مقاله بتوانید تصمیم خود مبنی بر مهاجرت به گرجستان با هدف سرمایه گذاری در گرجستان را قطعی کرده و مکان و یا شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − ده =

تماس با پل جورجیا