شراب گرجستان در ماساچوست.

آبان ۹, ۱۳۹۸

سه محل در ماساچوست ، درهای دوم خود را برای معرفی تاریخی و نگاه معاصر به شراب سازی گرجستان که از روز یکشنبه آغاز می شود ، در دومین دوره مجمع سالانه غوینو ، باز خواهد کرد.

در دانشکده دانشکده هاروارد ، Legal Square Foods Park Square و City Winery Boston مورخان ، متخصصان شراب و چهره های صنعت، بینش خود را از هزاران سال فرهنگ شراب سازی در قلمرو گرجستان و شراب های مدرن گرجستان به ارمغان می آورند.

جشنواره ای که به شراب Saperavi و روش سنتی qvevri برای ذخیره شراب می پردازد مهمترین رویداد روز اول انجمن قبل از برگزاری همایش و سمپوزیوم در روز دوشنبه است.

پس از افتتاح مقامات دیپلماتیک ، این کنفرانس به مخاطبان حاضر درمورد موضوعاتی از جمله 8000 سال فرهنگ شراب در قلمرو گرجستان ، صنعت شراب معاصر کشور و نگاهی باستان شناسی به تنوع انگورهای کشت شده در مرزهای خود پیشنهاد می کند.

شراب بی نظیر گرجستان

تعدادی از نکات گفتگوی تاریخی کنفرانس به یک مطالعه علمی بین المللی سال 2017 اشاره خواهد کرد که دانشمندان و مورخان بر روی نمایشگاه هایی از اقلام باستان شناسی در گرجستان – از جمله بذر انگور و ظروف سفالی – منجمد شده اند تا نتیجه بگیرند که شراب در خاک کشور تولید می شود.

این نتیجه گیری طی سالهای اخیر توسط آژانس های دولتی شراب و سازمان های فرهنگی در گرجستان برای ارائه این کشور به عنوان مهد شراب سازی ، با نمایشگاه ها ، رویدادهای صنعت و قرار گرفتن در معرض جشنواره برای این موضوع مورد استفاده قرار گرفته است.

مایاچوست میزبان شراب گرجستان

در این کنفرانس در دانشکده دانشکده هاروارد با حضور رئیس آژانس ملی شراب سازی گرجستان ، لووان مکوزلا ، پاتریک مک گاورن ، دانشگاه پنسیلوانیا ، استاد شراب لیزا گرانیک ، لورن بوبی از دانشگاه مون پلیه و سایر سخنرانان مباحث مربوط به تحقیق در مورد شراب گرجستان را پوشش می دهند.

منبع : https://agenda.ge/en/news/2019/2838

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 8 =

تماس با پل جورجیا