شرایط اخذ اقامت گرجستان در سال ۲۰۱۸.

مهر ۳, ۱۳۹۷
اخذ اقامت گرجستان

چگونگی اخذ اقامت گرجستان برای افرادی که رویای مهاجرت به یک کشور آرام و بی‌دغدغه را در سر می‌پرورانند بسیار حایز اهمیت است؛ زیرا گرجستان به واسطه آب و هوای چهار فصل و طبیعت منحصر به فردی که دارد و با توجه به این که در مناطق اوراسیا واقع شده است، یک کشور مناسب برای اقامت محسوب می‌شود.

هر چند چشم انداز درخشانی که برای آینده نه چندان دور این کشور پیش بینی شده است در اخذ اقامت آن تاثیرگذاری بسیاری دارد.

گرجستان از شمال با کشور روسیه و از غرب با دریای سیاه هم مرز است و کشورهایی مانند ترکیه، جمهوری آذربایجان و ارمنستان با آن همسایه هستند. پایتخت این کشور شهر تفلیس است.

با وجود این که روسیه و دریای سیاه این کشور را در بر گرفته‌اند، اما اثری از آب و هوای سرد یا رطوبت شرجی در این منطقه دیده نمی‌شود؛ بنابراین سالیانه گردشگران زیادی سفر به این منطقه را جهت گذراندن تعطیلاتشان انتخاب می‌کنند؛ اما سفر تفریحی با مهاجرت دائم به یک کشور تفاوت‌های زیادی دارد، بنابراین اگر قصد اخذ اقامت گرجستان را از آسان‌ترین طریق ممکن دارید، با ما همراه باشید.

سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان را می‌توان بهترین و راحت‌ترین روش برای مهاجرت به این کشور در نظر گرفت؛ زیرا در این روش نیازی به این که به دنبال کارفرما باشید تا شما را استخدام کند یا فردی گرجی را جهت ازدواج انتخاب کنید نخواهید داشت و تنها با در نظر گرفتن هزینه معقولی می‌توانید شهروندی این کشور رویایی را به دست بیاورید.

سرمایه گذاری در گرجستان می‌تواند به چندین طریق ممکن انجام شود، یکی از این روش‌ها خرید خانه در گرجستان می‌باشد که در ادامه شرایطی که برای اخذ اقامت از این طریق در نظر گرفته شده به صورت کلی بیان شده است.

 

 اقامت در گرجستان

خرید ملک در گرجستان

خرید ملک در گرجستان همانند دیگر کشورها شرایط مخصوص به خود را دارد. اگر قصد دارید از این طریق اقامت کشور گرجستان را به دست بیاورید، باید هزینه‌ای بیشتر از ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا را مد نظر داشته باشید. این مبلغ کمترین هزینه‌ای است که برای سرمایه گذاری در این زمینه در نظر گرفته شده و در صورتی که قیمت ملک بیشتر باشد، امکان پرداخت ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا به صورت نقد و مابقی هزینه‌ها به صورت اقساطی وجود خواهد داشت.

با خرید ملک موفق به اخذ اقامت گرجستان به مدت یک سال خواهید شد و همسر و فرزندان متقاضی نیز به تبعیت از وی این حق را خواهند داشت که به صورت موقت در این کشور اقامت داشته باشند و مادامی که سند ملک به نام متقاضی باشد امکان تمدید اقامت گرجستان برای وی وجود خواهد داشت.

توجه داشته باشید که با خرید ملک در گرجستان نمی‌توانید در همان سال‌های اول اقامت دائم این کشور را به دست بیاورید و باید حداقل ۶ سال متوالی در این کشور اقامت داشته باشید.

همچنین این موضوع نیز باید مد نظر قرار بگیرد که قیمت ملک در نواحی مختلف گرجستان متفاوت است و بسته به این که خانه مد نظر آپارتمانی باشد یا ویلایی، قیمت آن متغیر خواهد بود.

اگر هزینه‌ای که برای سرمایه گذاری جهت مهاجرت به گرجستان در نظر گرفته‌اید از مقدار تعیین شده بیشتر نیست، بهتر است شهرهای کوچک‌تر این کشور را برای خرید خانه در نظر داشته باشید، اما اگر به دنبال آپارتمان‌های لوکس و لاکچری برای زندگی هستید، خانه‌هایی که در تفلیس و شهرهای درجه یک این کشور قرار دارند گزینه مناسبی خواهند بود. قیمت خانه در گرجستان از متری ۳۵۰ دلار شروع می‌شود و تا متری ۲۰۰۰ دلار نیز می‌رسد.

اخذ اقامت گرجستان

مزایای مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک

برخی از مزایای مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک در ادامه بیان شده است، تا افرادی که قصد دارند در این کشور سرمایه گذاری کنند، با آگاهی کامل این کار را انجام دهند.

  • خرید ملک با هزینه‌ای بسیار مناسب در یک کشور خوش آتیه
  • امکان اخذ اقامت همسر و فرزندان متقاضی بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی برای فرزندان
  • افزایش ارزش ملک با افزایش قیمت دلار
  • امکان اخذ اقامت گرجستان پس از ۶ سال
  • زندگی در محیطی امن و آرام با شرایط آب و هوایی مناسب
  • عضویت گرجستان در پیمان شنگن در آینده‌ای نزدیک و امکان سفر بدون ویزا به کشورهای اروپایی
  • صادر شدن سریع ویزای گرجستان به محض خرید ملک در بازه زمانی ۲۰ تا ۴۰ روزه
  • امکان دریافت تسهیلات بانکی با کمترین سود برای خرید ملک

اگر قصد دارید از طریق خرید ملک اقامت کشور گرجستان را به دست بیاورید، کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین خانه را با توجه به بودجه‌ای که مد نظر دارید جهت سکونت خریداری نمایید.

نویسنده

PolGeorgia.

jamshidian.eng@gmail.com

دیدگاه ها بسته شده اند.