ملک در گرجستان برای ایرانیان
شرایط خرید

ملک در گرجستان برای ایرانیان.

شرایط خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان.

آبان ۲۴, ۱۳۹۷
ملک در گرجستان برای ایرانیان

برای اخذ اقامت گرجستان روش های مختلفی وجود دارد و از این بین راحت ترین و مقرون به صرفه ترین روش، خرید ملک در گرجستان می باشد، در این مقاله قصد داریم تا شرایط خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان را به طور مختصر مورد بررسی قرار دهیم، اگر شما نیز قصد مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک را دارید توصیه می کنیم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

امروزه برای خرید ملک در گرجستان وضعیت مناسبی وجود دارد، در گرجستان شرکت های بزرگ چینی، اروپایی و گرجی زیادی در زمینه ساخت و ساز املاک تجاری و مسکونی مشغول هستند. شما می توانید با سرمایه گذاری حداقل ۳۵ هزار دلار موفق به خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان شوید. در ادامه با شرایط خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان آشنا خواهید شد.

آپارتمان در گرجستان

آشنایی با شرایط خرید املاک در گرجستان برای ایرانیان

خرید املاک در گرجستان نوعی سرمایه گذاری در گرجستان محسوب می شود و شما می توانید تنها از طریق پرداخت دلار ملکی را در گرجستان خریداری کنید. امروزه قیمت خرید املاک در این کشور روزانه در حال افزایش است. شما می توانید ملک مورد نظر خود را از انواع پروژه های ساخت و ساز موجود در گرجستان به صورت شرایطی خریداری کنید. با رعایت شرایط خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان مجوز اقامت موقت یک ساله به شما اعطا می شود. تا زمانی که سند ملک به نام شما باشد، می توانید اقامت خود در این کشور را تمدید کنید.

شرایط خرید ملک در گرجستان

شما می توانید با در دست داشتن پاسپورت ایرانی خود، بدون ویزا به این کشور سفر کرده و ملک های مختلف را مشاهده کنید، اگر شرایط ملک مورد نظر مناسب بود می توانید آن را به صورت نقدی و یا اقساط خریداری کنید. برای تعداد املاک خریداری شده و همچنین میزان مبلغ پرداختی در گرجستان محدودیتی وجود ندارد، از آنجا که در خرید ملک در گرجستان برای ایرانیان محدودیتی وجود ندارد، متقاضیان مهاجرت به این کشور می توانند تنها با در دست داشتن پاسپورت هر تعداد ملکی که بخواهید در گرجستان خریداری کنید.

ملک در گرجستان برای ایرانیان

اخذ اقامت گرجستان برای خریدار ملک و خانواده وی از طریق خرید ملک

امروزه یکی از دغدغه های اصلی ایرانیان، اخذ اقامت گرجستان می باشد. اگر بخواهید از طریق خرید ملک اقامت گرجستان را دریافت کنید، می توانید مجوز اقامت خانواده خود را نیز به صورت رایگان دریافت کنید.

آیا اخذ اقامت دائم گرجستان از طریق خرید ملک در گرجستان امکان پذیر است؟

ایرانیانی که در گرجستان ملکی را خریداری کرده باشند پس از گذشت شش سال که توانستند اقامت خود را به طور متوالی تمدید کنند، می توانند درخواست خود مبنی بر اخذ اقامت دائم گرجستان را به اداره عدالت گرجستان ارائه دهند و اگر شرایط مطلوب را داشتند، مجوز اقامت دائم به آن ها داده خواهد شد. اگر تمدید اقامت موقت برای شما از اهمیت قابل توجهی برخوردار باشد، می توانید به راحتی با در دست داشتن مدارک مرتبط با تمدید شش سال متوالی، اقامت دائم را برای خود و خانواده تان بگیرید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

تماس با پل جورجیا