شغل های پر درآمد در گرجستان

معرفی 7 شغل پر درآمد گرجستان.

معرفی ۷ شغل پر درآمد گرجستان.

مهر ۱۳, ۱۳۹۷
شغل های پر درآمد در گرجستان

گرجستان کشوری با قدمت تاریخی چند هزار ساله است، که موقعیت ویژه ای به دلیل راه ارتباطی با اروپا دارد. گرجستان دارای سطح رفاهی متوسط است و شغل های پر درآمد گرجستان توانسته است سطح رفاهی آن را تا حد زیادی بهبود بخشند. گرجستان دارای فضای مطلوبی برای زندگی و کار ایرانیان بوده و افراد می‌توانند با اقدام قانونی و مناسب به دریافت شغل موردنظر خود به پردازند.

مشاغل پر در آمد گرجستان

 

۷ شغل پر درآمد در گرجستان

۱٫ وکالت
این کشور توانسته است سه سال پی در پی به عنوان یکی از امن ترین کشور های دنیا تلقی شود. این کاهش چشمگیر میزان جرم جنایت مدیون قوانین سخت‌گیرانه و وکلای مجرب این کشور است. میزان دستمزد این وکلا به دلار حساب می گردد، اما میزان مخارج آن ها به لاری ( واحد پول گرجستان لاری است ) می باشد. از این رو وکالت یکی از شغل های پردرآمد گرجستان می باشد. اما از شروط انتخاب این شغل تسلط به زبان گرجی می باشد.

۲٫ پزشکی

همانطور که می دانید کار پزشکی و بطور کلی پزشکان چه در داخل ایران و چه خارج ایران دارای درآمد خوبی بوده ولی این میزان درآمد در ماه و سال در خارج از ایران بیشتر می باشد. پزشکان و جراحان نیز از جمله افرادی هستند، که دارای درآمد های بالا می باشند. در این میان جراحان قلب و پلاستیک دارای درآمد بسیار بالایی بوده و خواهان بسیاری دارند. در آمد این دسته از پزشکان به قدری است که هنوز فردی موفق به محاسبه میزان در آمد آنها نشده است. اما میتوانی گفت پزکی یکی از مهمترین مشاغل در گرجستان است.

۳٫ کلینیک های زیبایی

وجود کلینیک های زیبایی بسیاری در این کشور و علاقه مردمان گرجی به زیبایی باعث می شود که کلینیک های زیبایی در این کشور همواره پر رونق باشند.

۴٫ حسابداری

به دلیل وجود شرکت های بین المللی و خصوصی بسیاری که در این کشور تأسیس شده است، حسابداری یکی از شغل های پر درآمد گرجستان محسوب می شود. برای هر شرکت داشتن یک حسابدار از زمان تأسیس اش اجباری است. در این کشور قانونی مبنی بر داشتن یک شغل وجود ندارد. از این رو یک حسابدار می تواند همزمان در چند شرکت کار کرده و در ماه حقوقی چند هزار لاری داشته باشد.

۵٫ مشاغل فنی و تأسیساتی

یکی از مشاغلی که مخصوصاً برای خارجی ها بسیار مفید است، انجام کار های فنی و تأسیساتی می‌باشد. زیرا گرجی ها در این حرفه خیلی ماهر نیستند. بنابراین اگر شما دارای مهارتی خاص درزمینهٔ ای خاص هستید، گرجستان می تواند جای مناسبی برای شما باشد.

۶٫ محضر اسناد رسمی

محضر داری یکی از شغلهای پردرآمد در گرجستان محسوب می شود که البته نیاز به داشتن مدارک عالی در رشته حقوق است. با توجه به اینکه فارغ التحصیل رشته حقوق در گرجستان می تواند محضردار شود بهتر است که اگر به این شغل پردرآمد علاقه دارید تحصیلات عالیه حقوق را در دانشگاه های گرجستان سپری کنید تا به شما مجوز محضر اسناد رسمی داده شود.

۷٫ صرافی

صرافی یکی دیگر از شغلهای پردرآمد در گرجستان محسوب می شود که البته نیازمند مجوز از بانک مرکزی گرجستان است. به دلیل وجود توریست های بی شمار در گرجستان ، صرافی یکی از مشاغل خوب و پردرآمد محسوب می شود. البته بازهم مشاغل دیگری نیز وجود دارند که جزو شغلهای پردرآمد در گرجستان شناخته می شوند ولی تا همینجا کافی است.

بیشتر بخوانید :  معرفی ۸ کسب و کار برتر و پرسود گرجستان

در ادامه میتوان سریع ترین مشاغل در حال رشد و پر در آمد در گرجستان را به شرح زیر نام برد، که ورود به آنها میتواند منبع درآمد خوبی برای شما باشد.

  • نمایندگی فروش املاک و مستغلات
  • املاک و مستغلات و مدیران مرتبط با جامعه
  • کار در گرجستان برای مهندس عمران سرپرست کارگران ساخت و ساز
  • نصب و راه اندازی تجهیزات مخابرات
  • نمایندگان فروش، عمده فروشی و تولید

پیدا کردن شغل پر در آمد در گرجستان

 چطور در گرجستان شغل پر در آمد پیدا کنیم ؟

مسلماً راه های به دست آوردن شغل های پر درآمد گرجستان برای یک خارجی کار چندان راحتی نیست. در میان گزینه های بالا، تمامی موارد از طریق تحصیل در گرجستان و یا سایر کشور ها امکان پذیر بوده و سپس می توانید در گرجستان کار کنید.

بیشتر بخوانید : پیدا کردن کار در گرجستان

اما تنها شغلی که در صورت عدم تحصیل در گرجستان هم می‌توانید به راحتی ویزای کار دریافت کنید، داشتن مهارت فنی خاص در زمینه های مانند برقی، تجهیزاتی، صنعتی و… است. از این رو برای یافتن شغل مورد نظر خود باید در سایت کاریابی وزارت کار این کشور جست و جو کرده و از طریق درخواست ویزای کاری، اقدام به دریافت شغل نمایید.

این کار باعث دریافت اقامت موقت در گرجستان برای شما می شود. برای داشتن شغل های پر درآمد گرجستان باید دارای رزومه کاری موفق و بالایی داشته باشید. زیرا که دریافت درآمد بالا باعث ایجاد فضای رقابتی زیاد برای کسب این مشاغل می‌شود.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

تماس با پل جورجیا