گواهی عدم سوء پیشینه در گرجستان

عدم نیاز به دریافت مهر تاییدیه گواهی عدم سوء پیشینه.

عدم نیاز به دریافت مهر تاییدیه گواهی عدم سوء پیشینه.

آذر ۵, ۱۳۹۷
گواهی عدم سوء پیشینه در گرجستان

عدم احتیاج به اخذ نوبت و مراجعه به وزارت امور خارجه گرجستان جهت دریافت مهر تاییدیه گواهی عدم سوء پیشینه از ۲۶ نوامبر

وزارت امور خارجه گرجستان امروز، ۲۶ نوامبر از اخذ مدارک تعدادی از افراد که برای حضور در نوبت خود به این سازمان مراجه کرده اند، خودداری نموده است.
البته این مطلب به برخی در وزارت امور خارجه بطور شفاهی اعلام گردیده، که طبق رویه جدید دیگر اخذ تایید وزارت امور خارجه گرجستان لازم نبوده و افراد می توانند مستقیما با در دست داشتن گواهی صادره ایران که به تایید سفارت ایران در گرجستان رسیده باشد، به ساختمان قارچی مراجعه کنند.

توجه کنید که می بایست ترجمه مستقیماً از گواهی عدم سوء پیشینه زبان فارسی به گرجی انجام گردد و ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه از زبان انگلیسی به گرجی مورد تایید قرار نخواهد گرفت. سپس ترجمه گرجی را به تایید وزارت امور خارجه گرجستان برسانید. و سپس برگه را به اداره دولت جهت ادامه پروسه اخذ اقامت یا تمدید اقامت خود تحویل دهید.

بیشتر بخوانید : قوانین جدید اخذ اقامت گرجستان و مراحل دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

گواهی تک برگی عدم سو پیشینهء صادر شده توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در گرجستان، که به صورت ۶ ماهه صادر می گردد، دیگر نیازی به مهر تاییدیه وزارت امور خارجه گرجستان ندارد.
زین پس احتیاجی به اخذ نوبت و مراجعه به وزارت امور خارجه گرجستان نمی باشد و دارندگان تک برگ تایید شده توسط سفارت ایران میتوانند مستقیما به ساختمان قارچی مراجعه نمایند.

چنانچه هرگونه سوالی در خصوص تیه مدارک مورد نیاز در خصوص اخذ اقامت گرجستان داشتید با مشاوران پل جورجیا در ارتباط باشید. برای اطلاعات بیشتر جهت آشنایی با قوانین جدید اخذ اقامت گرجستان و یا پیگیری موارد اقامتی خود با ما تماس بگیرید.   https://t.me/polgeorgia

Author

PolGeorgia.

jamshidian.eng@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =