توصیه مجله مسافرتی سفر به گرجستان در سال 2019

گرجستان را در سال 2019 از دست ندهید.

مجله مسافرتی معاصر: گرجستان در سال ۲۰۱۹ را از دست ندهید.

بهمن ۲۵, ۱۳۹۷
توصیه مجله مسافرتی سفر به گرجستان در سال 2019

در پی اخبار منتشر شده و همچنین به نقل از مجله مسافرتی معاصر گرجستان در سال ۲۰۱۹ جزو لیست ۱۹ کشوری قرار گرفته که حتما باید به آن سفر کرد. در ادامه این مقاله به بررسی علت مورد تایید  قرار گرفتن گرجستان در سال ۲۰۱۹ می پردازیم.

مجله مسافرتی معاصر گرجستان را جز لیست ۱۹ کشوری دانسته که باید در سال ۲۰۱۹ مورد بازدید قرار بگیرید. این مجله همچنین از بازدیدکنندگان خواسته‌ است تا سفرهای خود را به شیوه‌ای برنامه‌ریزی کنند که با بزرگ‌ترین رویدادهای سال ۲۰۱۹ آغاز شود. در مجموع ۱۹ کشور در لیست وجود دارد. برای دیدن گرجستان هیچ زمانی در هیچ فصلی بد نیست، اما سال ۲۰۱۹ سال خوبی است.

سفر به گرجستان در سال 2019

حال این سوال پیش می آید که چرا گرجستان در سال ۲۰۱۹ مورد تاکید قرار گرفته است؟

در زیر به بررسی علل پیوستن گرجستان در سال ۲۰۱۹ به لیست میپردازیم:

۱- نویسنده مجله مسافرتی معاصر اعلام کرده است که یک نمایش تاریخی جدید در بهار امسال در بی بی سی پخش خواهد شد که قهرمان داستان آن آنا لیستر است که بیشترین زمان زندگیش را در شهری به اسم پوتی گذراند و در شهر کوتایسی فوت کرد.

آنا لیستر اولین همجنسگرای مدرن بود که در ۳ آوریل ۱۷۹۱ به دنیا آمد و در ۲۲ سپتامبر ۱۸۴۰در شهر کوتایسی فوت کرد. آنا لیستر فرزند پنجم و بزرگترین دختر جرمی لیستربود.جرمی در سال ۱۷۵۳ متولد شد و در سال ۱۸۳۶ فوت کرد .جرمی در سال ۱۷۷۵ به عنوان یک مرد جوان در جنگ با استقلال آمریکا، در جنگ با لکسینگتون و کنکورد در دهۀ هفتاد و هشتم بریتانیا مشغول به کار بود، آنا مالک زمین انگلیسی بود و همچنین دیاریست، کوهنورد و مسافر از یورکشایر بود.

او در طی زندگیش خاطراتی را نگهداری کرد که جزئیات زندگی روزمره او شامل روابط همجنسگرایان، نگرانی های مالی، فعالیت های صنعتی او و بهبود کار شیبدن هال را شرح می داد. خاطرات او حاوی بیش از ۴ میلیون کلمه است و در حدود یک ششم از آنها مربوط به جزئیات صمیمی روابط عاشقانه و جنسی خود بوده است.

تمامی نوشته های او همراه با کد بوده است. این کد که ترکیبی از جبر و یونان باستان بود در سال ۱۹۸۰ کشف شد. در سال ۲۰۱۸ یک پلاک آبی با لبه رنگین کمان و عبارت «کارآفرین جنسیتی غیرقابل قبول» تعهدات زناشویی را بدون رسمیت شناختند و  حق را به  آنا لیستر دادند.

بیشتر بخوانید : ۸ مورد از بهترین مکان های تفریحی در گرجستان

۲- این مجله همچنین به معرفی یک استخر شنا شیشه ای در هتل استامبا و افتتاح یک هتل اسکی جدید در مجتمع کوهستانی باکوریانی گرجستان خبر داد.

۳- در هفته های اول ماه آوریل و اکتبر، جشنواره جاز دریای سیاه  و رانندگی با اتومبیل های کلاسیک اتومبیل زو در سراسر قفقاز از باتومی به باکو را خواهیم داشت.

در این مجله از بازدیدکنندگان خواسته‌ شده است تا سفرهای خود را به شیوه‌ای که با بزرگ‌ترین رویداده گرجستان در سال ۲۰۱۹ آغاز شود برنامه‌ریزی کنند. مجله مسافرتی معاصر یک مجله آنلاین بریتانیایی است که در مورد به اشتراک گذاری تجربیات سفر، مقصد ها، مردم برای دیدار، غذا و راهنمایی های مفید می باشد. و این بار سفر به گرجستان در این مجله بین المللی نیز مورد تایید قرار گرفته که خود نشان دهنده پیشرفت این کشور و جاذبه های توریستی آن از سراسر دنیاست.

منبع : agenda.ge

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

تماس با پل جورجیا