مدرسه فیلم سازی در گرجستان

مدرسه فیلم سازی در گرجستان.

افتتاح مدرسه فیلم سازی گرجی فرانسوی در گرجستان.

بهمن ۲۴, ۱۳۹۷
مدرسه فیلم سازی در گرجستان

در گرجستان و خارج از کشور دانش آموزان، آموزش هنری برای تولید فیلم خود را برای پروژه‌ها در این مدرسه فیلم سازی جدید دریافت خواهند کرد. صدها نفر از فیلمسازان، تولید کنندگان و مؤسسان مشتاق قادر به توسعه استعداد خود در این مدرسه سینمایی بین المللی جدید در گرجستان خواهند بود که در سال آینده در یک پروژه توسط متخصصان سینمایی باب لوآنی تحسین میشود.

هدف این گروه این است که بر روی موفقیت بین‌ المللی فیلم گرجی در طی سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری کند و فرصت‌ هایی برای استعدادهای نو ظهور در کشور فراهم آورد.

فیلم سازی در گرجستان

گالا باب لوآنی مدیر شبکه باب لوآنی به خبرنگاران شبکه آی مدی گفت: که این پروژه به دنبال تفاوت در دانشکده‌های فردی درکشورهای قفقازاست که موجب تبدیل شدن به مرکز این منطقه برای این حرفه میشود. همچنین پدرش تمور با خبرنگاران صحبت کرد و گفت: که بنیانگذاران برنامه ریزی می کنند که از “فیلمسازان بسیار مشهور و با تجربه” جهت برگزاری و آموزش این کلاس ها دعوت کنند تا این موسسه را همیاری کنند.

دانش آموزانی که به دنبال عضویت در این مدرسه هستند می توانند بیش از دوازده تخصص از جمله تخصص های هنری، تولید، ارتقاء و شبکه سازی برای پروژه های فیلم را نیز انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: هزینه اقامت تحصیلی در گرجستان

تحصیل در مدارس گرجستان برای مهاجران

این گروه قبلا به شرکت‌های اروپایی که تجهیزات فیلم را برای این موسسه تهیه می‌کردند علاقه‌مند شده بود و گفتند که این مدرسه بورسیه تحصیلی برای موفق‌ترین دانش آموزان فراهم خواهد کرد.

محوطه  این مدرسه شامل یک خوابگاه بر دومحل فیلمبرداری و … برای افرادی است که در این آکادمی درس می‌خوانند. تمور و گالا باب لوآنی در سال ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ بخاطرسهم خود در سینمای مستقل گرجستان شناخته شدند. همچنین مشهوریت آنها برای پروژه های جداگانه فیلم خود بود و همکاری آنها در بخش ۱۳ در سال ۲۰۰۵ به ویژه در بین علاقمندان سینما در گرجستان و خارج از کشور قابل توجه بود.

تحصیل در گرجستان در مدرسه فیلم سازی

این فیلم به کارگردانی تمور و جرج باب لوآنی در نقش اصلی با طیف وسیعی از جایزه های بین المللی از فیلم اروپا، جایزه جشنواره فیلم سان دنس، و برنده دو جایزه در جشنواره فیلم و نیز شد.

ابتکار آنها در سال ۲۰۱۶ به دنبال افتتاح دانشکده سینمای جدید قفقاز در تفلیس یک پروژه فیلم غیر مرتبط است و برنامه ای برای راه اندازی این موسسه فیلم در کشور توسط دیوید لینچ کارگردان معروف انجام میشود. انتظار می‌رود که مدرسه فیلم سازی در سال آینده اولین دانش آموزان خود را دریافت کند.

یکی از راههای اخذ اقامت گرجستان، تحصیل در گرجستان است. با افتتاح مدرسه فیلم سازی در گرجستان چنانچه شما جزو علاقمندان به این رشته هستید میتوانید از طریق تحصیل در این رشته به هر دو هدف خود برسید. هم تحصیل در یک کشور خارجی را تجربه کنید و هم اقامت خود را دریافت نمایید. چنانچه در این زمینه نیاز به مشاوره و یا اطلاعات تکمیلی دارید با مشاوران پل جورجیا در ارتباط باشید.

نویسنده

PolGeorgia.

jamshidian.eng@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =