خرید خانه در گرجستان یا ترکیه

مزایای خرید خانه در گرجستان یا ترکیه.

مزایای خرید خانه در گرجستان یا ترکیه.

دی ۱۵, ۱۳۹۷
خرید خانه در گرجستان یا ترکیه

خرید خانه در گرجستان یا ترکیه

از روش های مختلف می توان اقامت کشورهای ترکیه و گرجستان را به دست آورد و یکی از این روش ها خرید خانه در این دو کشور است. از آنجا که متقاضیان زیادی امروزه قصد مهاجرت از ایران را دارند امام ممکن است در انتخاب مقصد مورد نظر دچار مشکل شوند.

از این رو در این مقاله قصد داریم خرید خانه در گرجستان و ترکیه را با یکدیگر مقایسه کنیم و مزایای هر یک از آن ها را بیان کنیم تا بتوانیم کمکی هرچند اندک در انتخاب مقصد مورد نظر به مهاجران کرده باشیم. اگر شما هم عضوی از آن دسته از افرادی هستید که قصد مهاجرت از ایران را دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اهداف خرید خانه در گرجستان یا ترکیه

افرا ممکن است به دلایل مختلف و همچنین با در نظر گرفتن اهداف متفاوت قصد خرید خانه در خارج از کشور را داشته باشند در این بخش از مقاله اهداف رایج متقاضیان خرید خانه در خارج از کشور را بیان خواهیم کرد.

  • حفظ ارزش پول با افت ارزش ریال نسبت به دلار یکی از روش های ایمن برای حفظ ارزش پول خرید ملک در خارج از کشور می باشد.
  • خرید ملک در گرجستان یا ترکیه به منظور سپری کردن تعطیلات، تفریح و استراحت
  • خرید ملک برای دریافت اقامت گرجستان یا ترکیه و همچنین پاسپورت کشور مورد نظر

خرید خانه در گرجستان یا ترکیه

خرید خانه در گرجستان یا ترکیه برای حفظ ارزش پول

در ۴ سال گذشته ارزش ملک در گرجستان ثابت باقی مانده است به همین دلیل با خرید ملک در گرجستان ارزش پول شما حفظ خواهد شد اما سود قابل توجهی از خرید ملک در گرجستان به دست نخواهید آورد.

اما در ترکیه و در ۴ سال گذشته قیمت آپارتمان به صورت سالانه ۱۵ تا ۲۰% افزایش داشته است و از این رو با خرید خانه در ترکیه علاوه بر اینکه ارزش پول شما حفظ می شود به سود قابل توجهی نیز دست خواهید یافت.

خرید خانه در گرجستان یا ترکیه برای گذراندن تعطیلات، تفریح و استراحت

همانطور که می دانید گرجستان دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است و از آنجا که نسبت به کشور ترکیه آرام تر و خلوت تر می باشد می تواند گزینه مناسبی برای گذراندن تعطیلات و تفریح و استراحت باشد؛ اما از آنجا که ترکیه یکی از مقصدهای اصلی اکثر گردشگران در سراسر دنیا می باشد نسبت به گرجستان شلوغ تر بوده و از این رو برای استراحت مناسب نمی باشد.

خرید خانه در گرجستان یا ترکیه برای دریافت اقامت دائم

همانطور که می دانید یکی از روش های اخذ اقامت کشورهای خارجی خرید خانه در کشور مورد نظر می باشد. گرجستان و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که با خرید خانه در آن ها می توان اقامت دائم آن ها را به دست آورد اما تنها تفاوتی که می توان در رابطه با آن ها بیان کرد این موضوع است که برای دریافت اقامت دائم گرجستان باید به صورت متوالی ۶ سال اقامت موقت خود را تمدید کنید اما در کشور ترکیه با تنها ۵ سال تمدید کردن اقامت موقت می توان اقامت دائم این کشور را به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + یازده =