کارت اقامت گرجستان

مزایای کارت اقامت گرجستان.

مزایای کارت اقامت گرجستان.

مهر ۲۲, ۱۳۹۷
کارت اقامت گرجستان

مزایای کارت اقامت گرجستان، آن قدر زیاد است که نمی توان برشمرد. در ادامه این مقاله تلاش کردیم تا برترین مزایایی که با اخذ کارت اقامت گرجستان از آن بهره مند می شوید را برای شما بر شماریم، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مزایای کارت اقامت گرجستان و ویزای شنگن

  • با کارت اقامت گرجستان می توانید براحتی ویزای منطقه شنگن را بدست بیاورید. اخذ ویزای شنگن از طریق ایران کار مشکلی است و بنابراین خیلی راحت می توانید با مهاجرت به گرجستان ویزای شنگن را بدست بیاورید. شما زمانی که مقیم گرجستان باشید می توانید براحتی ویزای شنگن را بدست بیاورید.

بنابراین مهاجر گرجی می تواند براحتی ویزای شنگن را بدست بیاورد. کارت اقامت شنگن باعث می شود تا براحتی به کشورهای حوزه اروپا تردد کنید. کلیه کشورهای اروپایی از ۲۸ مارس ۲۰۱۷ به بعد هیچ گونه ویزایی را به شهروندان گرجی صادر نمی کنند، افراد مقیم گرجی می توانند با داشتن کارت اقامت گرجستان به کلیه کشورهای اروپایی سفر کنند.

بیشتر بخوانید : چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کارت اقامت موقت گرجستان هستید مطلبی که در این خصوص در بلاگ داریم را از دست ندهید.

مزایای کارت اقامت گرجستان و اقامت دائم در گرجستان

  • می توانید پس از انقضای مدت زمان ویزا، در خاک گرجستان باقی بمانید. شما می توانید با کارت اقامت گرجستان پس از انقضای مدت آن همچنان باقی بمانید.

در حال حاضر شهروندان ایرانی می توانند به مدت ۴۵ روز در خاک گرجستان باقی بمانند ولی با داشتن کارت اقامت ۱ ساله ، ۳ ساله یا ۵ ساله می توانید تا زمان انقضای کارت اقامت گرجستان در خاک گرجستان باقی بمانید. شما با اخذ اقامت گرجستان می توانید بدون هیچ مشکلی در خاک گرجستان باقی بمانید. تردد بیش از حد به خاک گرجستان مشکلات خاص خود را دارد.

مزایای کارت اقامت گرجستان

بیشتر بخوانید : چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کارت اقامت دائم گرجستان هستید مطلبی که در این خصوص در بلاگ داریم را از دست ندهید.

مزایای کارت اقامت گرجستان و افتتاح حساب بانکی

  • اتباع برخی کشورها می توانند بدون هیچ مشکلی در خاک گرجستان حساب بانکی افتتاح کنند.

شما با داشتن کارت اقامت گرجستان می توانید براحتی در خاک گرجستان حساب های بانکی خود را افتتاح کنید. پاسپورت ایرانی برای افتتاح حساب بانکی کفایت نمی کند. شهروندان افغانستان و سوریه می توانند با این قانون حساب بانکی برای خود افتتاح کنند. داشتن کارت اقامت گرجستان برای کلیه شهروندان کشورهای مورد تحریم غرب لازم و ضروری است.

  • می توانید پس از ۶ سال، اقامت دائم گرجستان را دریافت کنید.

تمدید شش ساله کارت اقامت گرجستان در نهایت باعث خواهد شد تا بتوانید از مزیت شهروند گرجستان بهره مند شوید. قوانین و شرایط اقامت گرجستان و مهاجرت گرجستان همیشه در حال تغییر است. دانشجویان نمی توانند با تمدید ویزای تحصیلی اقامت دائم گرجستان را دریافت کنند.

در صورتی که کارت اقامت گرجستان را به مدت ۶ سال تمدید کنید در نهایت می توانید به شهروند گرجی تبدیل شوید. حتما ۴۰ روز مانده به مدت انقضای کارت، کارت اقامت گرجستان را تمدید کنید و اگر این کار را نکنید مدت اقامت های قبلی شما از بین می رود و باید دوباره از اول شروع کنید.

مزایای کارت اقامت گرجستان و بهره مندی از خدمات درمانی و پزشکی

  • می توانید با کارت اقامت گرجستان از خدمات درمانی و پزشکی استفاده کنید.

هر مهاجری باید از بیمه درمانی و پزشکی داخل گرجستان استفاده کند، هزینه های درمان در داخل کشور گرجستان بسیار بالاست و بنابراین لازم است که با کارت اقامت گرجستان بتوانید تا حدی از هزینه های درمانی خود بکاهید.

اتباع خارجی می توانند با کارت اقامت گرجستان از کلیه خدمات درمانی استفاده کنند. اگرچه شما می توانید با پاسپورت از خدمات درمانی استفاده کنید ولی کارت اقامت دائم گرجستان باعث خواهد شد تا مقداری از هزینه های گرجستان شما کاسته شود و این پنجمین مزیت کارت اقامت گرجستان است.

نویسنده

PolGeorgia.

۲ دیدگاه.

علی سعیدی
۲۹ دی ۱۳۹۷ در ۸:۴۷ ق.ظ

سلام من کارت اقامت یکساله ای که دریافت کردم منقضی شده، برای تمدید باید چه کاری انجام بدم
الان ایران هستم میتونم بیام گرجستان ؟ مشکلی پیش نمیاد برام

PolGeorgia
۲۹ دی ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۴ ق.ظ

با همکاران در واحد اخذ اقامت در تماس باشید تا راهنمایی لازم به شما صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 14 =

تماس با پل جورجیا