سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های عمرانی

هلدینگ پل جورجیا با سابقه ی درخشان و تجربه ی کافی در امور عمرانی آماده ی همکاری و مشارکت در ساخت پروژه های گوناگون می باشد.
خدمات پل جورجیا در زمینه ی ساخت و ساز به شرح زیر است :
مشارکت، سرمایه گذاری و انجام کلیه ی امور مربوط به مجوز ها و مراحل قانونی
شناسایی بهترین نقاط در قلب تفلیس
طراحی و دیزاین داخلی و خارجی مناسب با متد های روز دنیا و امکان تهیه ی بهترین مصالح ساختمانی با نازل ترین قیمت
اجرا توسط بهترین گروه های عملیات اجرایی ساختمان در گرجستان از black frame, white frame و green frame
و نیز تعمیرات و بازسازی ساختمان جهت تغییر دیزاین داخلی و دکوراسیون ملک های قدیمی بر اساس طراحی مدرن

جهت مشاوره و همکاری با ما در تماس باشید :

 

۹۹۵-۵۵۵-۳۸۴-۳۸۴+
۹۹۵-۵۷۷-۴۸۳-۴۸۳+

یکی از فعالیت های اصلی گروه “پل چورجیا” در زمینه احداث ساختمان های مسکونی، تجاری، ویلا، آپارتمان و ساخت انواع ملک با کیفیت فوق العاده بالا از لحاظ ایمنی و کاربری با توجه به موقعیت ساختمان در گرجستان می باشد.
هلدینگ بین المللی پل جورجیا  در خصوص طراحی و اجرای پروژه‌های مسکونی، اداری و تجاری در قالب مشارکت در ساخت اعلام آمادگی می‌نماید.

دغدغه این مجموعه نه تنها برآوردن انتظارات و رضایت مندی شرکا در سطح بالاست، بلکه حفظ حسن شهرت و نام تجاری نکته ی مهمی ست که بعنوان تضمین کیفیت خدمات عرضه شده ارائه می‌دهد

پل جورجیا طبق تجارب موفقی که تا کنون در زمینه ساخت پروژه های عمرانی در تفلیس داشته تلاش نموده که همواره عرضه کننده راه حل‌های جامع  برای اجرای بدون نقص پروژه‌های خود و ارائه کننده خدمات مدیریت پروژه برای هر کار مشارکتی با شرکای خویش باشد.

این گروه در پروژه‌های خود برای طراحی و ارائه با کیفیت‌ترین طرح‌های اجرایی  مظایق با متد های روز اهمیت فراوان قایل شده و با توجه یه سابقه ی واردات مصالح ساختماتی  امکان استفاده از بهترین و جدیدترین مصالح  با نازل ترین قیمت را داراست .

طبق برنامه‌ریزی‌های میان مدت و بلند مدت، این گروه امیدوار است که با یاری خدا در آینده‌ای نزدیک تبدیل به برند برتر و مرجع و الگوی بازار در ارائه خدمات ساخت و ساز در خاک گرجستان شود.

بازسازی در ساختمان به مجموعه عملیات ساختمانی که در جهت بهبود عملکرد و زیبایی و به وجود آوردن شرایط مناسب‌تر برای زندگی و استفاده ساکنین و استفاده‌کنندگان و یا فروش انجام می‌شود، می‌گویند.

  • حذف، اضافه یا تغییر ابعاد یا محل فضاها

ابتدا فضاهای مورد نیاز زندگی خود را بررسی کنید، تعداد و نوع اتاق‌ها، سرویس‌های بهداشتی، انباری و … . می‌توانید تعداد اتاق‌های خواب را بر اساس تعداد اعضای خانواده کم یا زیاد کنید یا کاربری اتاقی را تغییر دهید و برای مثال آن را به اتاق کار یا مطالعه تبدیل کنید. فضایی را به انباری اختصاص دهید. محل و اندازه سرویس‌های بهداشتی را بر اساس نیاز و تغییرات حاصل از جابجایی سایر اتاق‌ها و فضاها تغییر دهید

  • تغییر جلوه فضا‌ها بر اساس کاربری

با استفاده از رنگ، کاغذ‌دیواری، دیوارپوش و کف‌سازی مناسب با پارکت، سرامیک، موکت و همچنین نورپردازی مناسب به فضاهای خانه خود جلوه صمیمی یا لوکس متناسب با کابری آن می دهیم.

همچنین با نورپردازی حساب شده بر اساس نیازتان می‌توانیم علاوه بر دادن جلوه مورد نظرتان به فضا در مصرف انرژی برق هم صرفه جویی نماییم.

  • تعویض یا تغییر محل عناصر تاسیساتی

عناصر تاسیساتی همچون کلید و پریز برق، شیرآلات، کولر و آبگرمکن آب به دلیل استفاده مداوم بسیار سریع مستهلک می‌شوند و در صورتی که سازنده منزل شما از نوع مرغوبی استفاده نکرده باشد باید بدانید که در استفاده از آن‌ها دچار مشکل خواهید شد

  • عایق‌بندی

تمامی عواملی که در بالا ذکر شد راحتی عملکرد و زیبایی را برای محل زندگی شما به ارمغان خواهند آورد. اما عامل مهم دیگری هم هست که به دلیل دیده نشدن فیزیکی تاثیرش بسیار نادیده گرفته می‌شود و آن چیزی نیست جز عایق‌بندی.

استفاده از  عایق صوتی ,حرارتی آن آرامش آرمانی مورد انتظار را به شما هدیه می‌دهد. وقتی که در تابستان به خنکای خانه و در زمستان به گرمای منزل فکر می‌کنید و یا در شب‌ها سکوت منزلتان شما را از هیاهوی دنیای بیرون دور می‌کند. این همان انتظار نهایی همه از خانه است

  • چیدمانو دیزاین

و در نهایت ما مطابق با بهترین متد های روز دنیا دکوراسیون خانه ی شما را خواهیم چید.

مشارکت در ساخت و ساز

پل جورجیا اماده ی سرمایه گذاری و مشارکت در کلیه ی پروژه های آپارتمانی و ویلایی

تماس با پل جورجیا