مشکلات مهاجرت به گرجستان

مشکلات مهاجرت به گرجستان.

مشکلات مهاجرت به گرجستان.

مهر ۲۱, ۱۳۹۷
مشکلات مهاجرت به گرجستان

مشکلات مهاجرت به گرجستان ، فقط به اخذ ویزا و طی مسیر طولانی هوایی یا زمینی ختم نمی شود. هرکسی بنا به دلایلی دوست دارد که مهاجرت کند، برخی به دلیل ناعادلانه بودن شرایط زندگی در کشور مبداء و برخی دیگر برای پیشرفت و نائل شدن به آینده ای روشن قدم در راه مهاجرت می گذارند. ولی مهاجرت به هر دلیلی که به انجام برسد باعث خواهد شد تا زندگی فرد برای همیشه دگرگون شود و صد البته تصمیم هایی فرد می تواند در موفقیت یا عدم موفقیت او تاثیرگذار باشد. اما شرکت های مهاجرتی جهت تسهیل امور اشخاص تاسیس شده اند.

مشکلات مهاجرت به گرجستان و یافت خانه ای برای زندگی

پیدا کردن خانه ای مناسب در گرجستان سخت ترین مرحله مهاجرت به گرجستان است. شما باید در ابتدا خانه ای مناسب را جهت اجاره در گرجستان پیدا کنید. اجاره خانه ها با توجه به مناطقی که واقع شده اند مشخص و تعیین می شود. شما می توانید متناسب با تعداد نفرات خود، خانه ای را یا در داخل شهر یا در خارج از شهر اجاره کنید و البته مبالغ اجاره نیز چندان گران و سرسام آور نیست.

زندگی در گرجستان بسیار لذت بخش است و بسیاری از مهاجرین به این امر اذعان کرده اند. مراقبت های بهداشتی و نظام آموزشی گرجستان خیلی خوب است بنابراین قبل از مهاجرت به گرجستان بهتر است در ایران با یک مشاور در زمینه زندگی در گرجستان مشورت کنید.

مشکلات مهاجرت به گرجستان و یافت خانه ای برای زندگی

مشکلات مهاجرت به گرجستان و خدمات درمانی و بهداشتی

امور خدمات درمانی گرجستان در بالاترین استاندارد قرار دارد ولی با این حال، شما به سختی می توانید به یک پزشک مجرب و متخصص دسترسی داشته باشید. دو شهر باتومی و تفلیس دارای بیشترین امکانات هستند. اینرا بدانید در صورت مهاجرت به گرجستان خدمات درمانی هرگز به مهاجرین به صورت رایگان ارائه نمی شود. شرکت هایی خدمات درمانی وجود دارند که به افراد ساکن در گرجستان، انواع خدمات درمانی را ارائه می کنند.

مشکلات مهاجرت به گرجستان و تحصیل در گرجستان

تحصیل در گرجستان مهم ترین مشکل مهاجرین به گرجستان است و بنابراین یافتن مدرسه ای مناسب، برای تحصیل فرزندان، مهم ترین مشکل والدین به حساب می آید. مدارس دولتی از سن ۶ تا ۱۴ سالگی دانش آموزان را ثبت نام می کنند. دانشجویان می توانند پس از فارغ التحصیلی می توانند در  دانشگاه های اروپا و آمریکا تحصیلات خود را ادامه دهند.

مشکلات مهاجرت به گرجستان و شروع کسب و کار در گرجستان

مهاجرینی که به کشور گرجستان وارد می شوند، لازم نیست در این کشور کار کنند ولی با این وجود دانشجویان می توانند در کشاورزی و معدن مشغول به کار شوند و میزان واردات کشور گرجستان بسیار بالاست. آموزش زبان انگلیسی بهترین کسب و کار در کشور گرجستان است، بسیاری از مشاغل خارجی در خارج از شهر تفلیس فعالیت می کنند. مهاجران به سختی می توانند شغلی را فراخور حال خود در کشور گرجستان بیابند. شما می توانید با یک ویزای بلندمدت در کشور گرجستان، کسب و کار خود را راه اندازی کرده و درآمد کسب کنید. روزنامه نگاران و کارکنان آزاد با ویزای گردشگری معمولی وارد کشور گرجستان می شوند.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا