میزان رضایت مهاجرین گرجستان

بررسی میزان رضایت مهاجرین گرجستان [سال 2018].

میزان رضایت مهاجرین گرجستان.

آذر ۲۴, ۱۳۹۷
میزان رضایت مهاجرین گرجستان

در مهاجرت به هر کشوری، عده ای ناراضی وجود دارد و عده ای خشنود از یافتن مکانی بهتر برای زندگی. گرجستان نیز از جمله کشور های است که در چند سال اخیر شاهد سیل عظیمی از مهاجران بوده است. اما چه چیزی باعث میزان رضایت مهاجرین گرجستان شده است؟

در جواب این سوال ابتدا باید شرایط آنچه را که سبب مهاجرت یک فرد به کشوری مانند گرجستان می شود را مورد بررسی قرار دهیم. یک شخص به دلایل گوناگونی به گرجستان سفر می کند. دلایلی از جمله:

  1. تحصیل در گرجستان
  2. ثبت شرکت
  3. سرمایه گذاری
  4. کار
  5. زندگی در گرجستان

به هر دلیلی که به این کشور زیبا سفر می کنید، باید دلایل قانع کننده برای انتخاب خود داشته باشید.

میزان رضایت مهاجرین گرجستان که از طریق کار به این کشور سفر می کنند

میزان رضایت مهاجرین گرجستان

درست است که یافتن کار در این کشور نیاز به مهارت بالا دارد، اما در صورت داشتن این چنین مهارتی در شما، می توان اطمینان حاصل کنید که می توانید از این طریق به درآمدی ۲ الی۳ هزار دلاری در ماه برسید. همچنین می توانید در چندین شرکت به صورت همزمان کار کرده و بر دارای خود بیفزایید. مالیات ها در این کشور کم بوده و در کل هزینه زندگی در این کشور نسبت به سایر کشور های اروپایی بسیار ناچیز است. در واقع آنچه که باعث می شود یک شخص برای کار به گرجستان بیایید، داشتن درآمد سطح بالا در این کشور می باشد.

میزان رضایت مهاجرین گرجستان از طریق سرمایه گذاری

مسلما سرمایه گذاری در کشور های مانند استرالیا و یا اروپا، نیازمند سرمایه کلان می باشد. در صورتی که حداقل میزان سرمایه برای شروع کار در گرجستان در حدود ۴۰ هزار دلار است. همچنین مالیات بر درآمد بسیار ناچیز، وام هایی که دولت به این سرمایه گذاران می دهد، داشتن بازار های اروپای، وجود قوانین سختگیرانه در برابر متخلفین، از جمله عوامل جذابیت سرمایه گذاری در این کشور است.

بیشتر بخوانید : بررسی حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

چرا میزان میزان رضایت مهاجرین گرجستان از طریق ویزای دانشجویی در گرجستان بالاست؟

تحصیل در گرجستان

گرجستان از جمله کشور های نیمه آسیایی است، که دارای دانشگاه های معتبر جهانی می باشد. اکثر مردم این کشور تحصیلات آکادمیک داشته و دارای اساتید برجسته جهانی هستند. دانشگاهای تفلیس از جمله مطرح ترین دانشگاه های فنی مهندسی و پزشکی در سراسر دنیا محسوب می شود. همچنین خدمات رایگان و نیمه رایگان تسهیلات اعطایی دولت به دانشجویان، سبب راحت تر شدن زندگی آنان در این کشور می شود. علاوه بر موارد فوق، وجود قوانین آسان برای دریافت بورسیه از سوی دانشگاه های این کشور، یکی از عوامل میزان رضایت مهاجرین گرجستان از طریق تحصیل می باشد.

بیشتر بخوانید: هزینه تحصیل در گرجستان

چرا خانواده ها برای زندگی خود گرجستان را ترجیح می دهند؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد، که چرا در میان این همه کشور اروپایی و آمریکایی، باید گرجستان را برای زندگی انتخاب کرد؟ جواب این سوال در سطح رفاهی جامعه و امنیت بالای این کشور برای زندگی است. علاوه بر این موارد، داشتن هزینه پایین زندگی و دریافت اقامت برای تمام اعضای خانواده، فقط در ازای خرید یک خانه، از جمله دلایل بالا بودن میزان رضایت مهاجرین گرجستان است.

 

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شانزده =

تماس با پل جورجیا