اخذ اقامت گرجستان
اقامت دائم

اخذ اقامت دائم در گرجستان.

نحوه اخذ اقامت دائم گرجستان.

مهر ۱۳, ۱۳۹۷
اخذ اقامت گرجستان

اخذ اقامت دائم گرجستان به معنی این است که شخص می تواند برای همیشه در کشور گرجستان باقی بماند و در آن جا زندگی و کار کند. اقامت دائم با شهروندی کشور گرجستان دو قضیه متفاوت است و نباید اشتباه گرفته شود.

نحوه اخذ اقامت دائم گرجستان یکی از مهم ترین سوالات خارجیان و به خصوص ایرانیانی است که می خواهند به این کشور مهاجرت بکنند. در اقامت دائم فرد می تواند در کشور گرجستان کار و تحصیل کند ولی هرگز شهروند آن کشور محسوب نمی شود. کسانی که اقامت دائم گرجستان را دریافت می کنند نمی توانند رای بدهند و حتی در زمینه برخی امورات بانکی من جمله گرفتن وام بانکی با مشکل روبرو می شوند. فردی که توانسته اقامت دائم گرجستان را دریافت کند می تواند کارت اقامت دائم را نیز به همراه داشته باشد ولی در مورد شهروند گرجستانی، علاوه بر دریافت کارت اقامت، پاسپورت گرجستان نیز به او تعلق می گیرد و بدین ترتیب این چنین فردی شهروند گرجستانی محسوب شده و از کلیه مزایای دولت گرجستان می تواند بهره مند شود که می توان به اخذ وام های بانکی با شرایط ساده و حق رای، و … اشاره کرد.

براساس قوانین و مقررات کشور گرجستان، فقط افرادی می توانند اقامت دائم این کشور را بدست بیاورند که شرایط ذیل را دارا باشند، بدین ترتیب نحوه اخذ اقامت دائم گرجستان در پروسه ساده تری واقع خواهد شد

اخذ اقامت دائم گرجستان

شرایط اخذ اقامت دائم گرجستان

  1. ازدواج با شهروند گرجستانی، باعث خواهد شد تا بتواند از کلیه مزایای دولت گرجستان بهره مند شود. خانم هایی که با مردان گرجی ازدواج می کنند، خیلی راحت تر می توانند اقامت دائم گرجستان را بدست بیاورند ولی در مورد مردانی که با زنان گرجی ازدواج می کنند شرایط به مراتب سخت تر است.
  2. در صورتی که فردی خارجی به مدت ۶ سال در خاک کشور گرجستان زندگی کند بنابراین می تواند بعد از این مدت می تواند کارت اقامت دائم گرجستان را دریافت کند.
  3. دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در گرجستان : دولت گرجستان به سرمایه گذارانی که بتوانند ۳۰۰ لار (واحد پول کشور گرجستان) در این کشور سرمایه گذاری کند، کارت اقامت دائم را اعطا می کند.

وکلای رسمی بهتر می توانند امورات شما را در زمینه نحوه اخذ اقامت دائم در گرجستان به انجام برسانند، شما اگر به غیر از این راه، راه و روش دیگری را انتخاب کنید به طور یقین موفقیت آمیز نخواهد بود.

شما می توانید با پرداخت مالیات بیشتر به دولت گرجستان، اقامت دائم را خیلی راحت تر کسب کنید. دولت گرجستان یکی از بهترین شرایط را برای ارائه اقامت دائم انتخاب کرده است و پرداخت مالیات از طرف مردم بهترین روش برای اقامت دائم از طرف دولت گرجستان است، پرداخت مالیات بهترین روش برای دریافت جلب رضایت دولت گرجستان است. شما می توانید با پرداخت مالیات مورد نظر خیلی راحت اقامت دائم گرجستان را بدست بیاورید، و بعد از آن تجارت خود را در این کشور راه اندازی کنید. تعدادی از افراد با این روش توانسته اند که اقامت دائم گرجستان را خیلی راحت بدست بیاورند.

تله ای برای نحوه اخذ اقامت دائم گرجستان

توجه داشته باشید که برخی افراد عادی و حتی برخی از وکلای گرجی مدعی هستند که کارهای اداری شما را خیلی سریع تر به انجام خواهند رساند، آن ها در ابتدا، بیعانه ای از شما دریافت می کنند و در آخر به شما اعلام می کنند که کارهای اداری دچار مشکل شده است. البته آنها هیچ رسیدی مبنی بر دریافت پول هم به شما نمی دهند.

هرگز در تله این افراد نیفتید بخاطر این که کارهای اداری شما هرگز انجام نخواهد شد و فقط مبالغی است که بدون نتیجه، هزینه می کنید. در کل می توانیم بگوییم که اخذ اقامت دائم گرجستان می تواند در پرتوی وکلای کارگشته پروسه سریع تر و آسان تری را بپیماید.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاه ها بسته شده اند.

تماس با پل جورجیا