هزینه آپارتمان سازی در گرجستان
هزینه

آپارتمان سازی در گرجستان.

شرایط قوانین و هزینه آپارتمان سازی و ساختمان سازی در گرجستان.

مهر ۲۷, ۱۳۹۷
هزینه آپارتمان سازی در گرجستان

شرایط، قوانین و هزینه آپارتمان سازی و ساختمان سازی در گرجستان، یکی از مباحث مهم در زمینه سرمایه گذاری در صنعت ساختمان در این کشور است و باید بدان توجه بسیار زیادی کرد. براستی شرایط ساختمان سازی در گرجستان چگونه است؟ آیا می توان امیدوار بود که سرمایه گذاری در ساخت و ساز در گرجستان ، سرمایه گذاری مناسب و بی ضرری است؟

شرایط، قوانین و هزینه آپارتمان سازی و ساختمان سازی در گرجستان و عوامل موثر بر سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری مناسب در زمینه ساختمان سازی لازم است که به موارد زیر توجه داشته باشیم:

  1. متخصص و مجرب در زمینه ساخت و ساز

شرایط، قوانین و هزینه آپارتمان سازی و ساختمان سازی در کشور گرجستان نسبت به سایر کشورها متفاوت است و شرایط خاصی دارد به همین دلیل لازم است که قبل از همه چیز، در کشور گرجستان در زمینه ساختمان سازی تجربه بدست بیاورید و بعد از آن شروع به ساخت و ساز کنید.

اگر در این زمینه نیز صاحب تجربه نیستید بهتر است که با یک کارشناس مجرب مشورت نمایید.

  1. اندوخته مالی بسیار قوی و زیاد

در زمینه ساخت و ساز باید سرمایه لازم را داشته باشید و هرگز به این فکر نباشید که با پیش فروش واحدهای ساخته شده، بتوانید کارها و امورات خود را پیش ببرید به طور یقین در جایی از کار دچار مشکل مالی و اقتصادی خواهید شد.

بهتر است که با سرمایه خوب و مناسب وارد عمل شوید و هرگز به این فکر نباشید که با پیش فروش واحدها، کارهای اجرایی خود را به پیش ببرید.

توجه داشته باشید که آیا مردم گرجی می توانند به کسی که در زمینه ساختمان سازی در گرجستان سرمایه گذاری کرده ولی سرمایه چندان مناسبی ندارد اعتماد کنند و واحدهای ساخته شده را خریداری کنند؟

وجود سرمایه لازم و کافی ، پیش شرط موفقیت در زمینه ساختمان سازی و آپارتمان سازی در گرجستان است.

  1. دقت لازم در انتخاب نیروهای پیمانکاری

در کشور گرجستان، نیروهای پیمانکاری که احساس مسئولیت داشته باشند خیلی کم است و همین دلیل باعث شده تا پیمانکار بعضی مواقع با مشکلات متعددی روبرو شود و نتواند پروژه را سر موعد مقرر تحویل دهد.

به همین دلیل بهتر است که هر نوع قراردادی را با کارگرها یا با کارفرمایان در محضر اسناد رسمی امضا کنید تا بتوانید نسبت به مشکلات احتمالی پاسخگو باشید.

شرایط، قوانین و هزینه های آپارتمان سازی و ساختمان سازی در گرجستان و سود و ساخت در گرجستان

براستی سود ساخت و ساز در کشور گرجستان چقدر است؟ آیا این سود در مقایسه با سایر کشورهای منطقه خیلی زیاد است؟

براساس برآوردی مشخص شده که سود ساختمان سازی در کشور گرجستان در مقایسه با ایران و سایر کشورهای منطقه بسیار زیاد است.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک باعث شده تا سود و ساختمان سازی در کشور گرجستان رو به رشد باشد و سود قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران کند.

شرایط، قوانین و هزینه آپارتمان سازی و ساختمان سازی در گرجستان و کشورهای صاحب نام آپارتمان سازی در گرجستان

به همین دلیل بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری تمایل به سرمایه گذاری در کشور گرجستان را دارند و در حال حاضر بسیاری از شرکت های بین المللی از کشورهای ایران، ترکیه، آلمان‌،ایتالیا و آمریکا در کشور گرجستان، ساختمان ها و آپارتمان های بسیار باکیفیتی را ساخته اند که در مقایسه با گذشته مشخص می شود که صنعت ساخت و ساز و آپارتمان سازی رو به رشد است و سود سرشاری را نصیب سرمایه گذاران می کند.

شرایط، قوانین و هزینه آپارتمان سازی و ساختمان سازی در گرجستان و قیمت مصالح ساختمانی

ساختمان های ایرانی در مقام مقایسه با سایر کشورها ، بسیار باکیفیت است. حداقل سود ساخت و ساز در کشور گرجستان ۴۰ درصد و حداکثر ۱۵۰ درصد است.

قیمت مصالح، قیمت زمین و میزان تخصص و تجربه تیم پیمانکاری مهم ترین عوامل موثر در میزان سود و ساخت در کشور گرجستان است.

شمایی که کارفرما هستید باید در انتخاب تیم پیمانکاری خود دقت فراوانی داشته باشید. برخی از شرکت های ساختمانی دوست دارند که بر کیفیت کار خود بیفزایند به همین منظور از بهترین و باکیفیت ترین مصالح ساختمانی استفاده می کنند و در مقابل برخی دیگر برعکس عمل کرده و از کیفیت ساختمان می کاهند تا هر چه زودتر به سودی که عمر چندانی ندارد برسند.

شرایط، قوانین و هزینه آپارتمان سازی در گرجستان و کشورهای سرمایه گذار

کسانی که در کار ساخت و ساز و آپارتمان سازی هستند به طور یقین متوجه کارهای بی کیفیت خواهند شد. مصالح ساختمانی در کشور گرجستان از درجه یک یا سه رتبه بندی می شوند و تمامی مصالح ساختمانی درجه یک از کشورهای ترکیه ، روسیه، ایتالیا و ایران به کشور گرجستان وارد می شود.

مصالح ساختمانی ایران نسبت به مصالح ساختمانی دیگر کشورها، کیفیت بالایی دارد و به لحاظ قیمت هم مناسب است. البته مصالح ساختمانی درجه سه و درجه چهار ایرانی هم در بین مصالح وارد می شود و براحتی می توان آن ها را تشخیص داد.

برآورد هزینه ساختمان سازی در گرجستان، به عوامل مختلفی مانند، میزان سرمایه اولیه، محل قرارگیری پروژه و حجم کار دارد. ولی حداقل هزینه ساختمان سازی در کشور گرجستان از ۲۰۰ هزار دلار آمریکا شروع می شود.

نویسنده

PolGeorgia.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =

تماس با پل جورجیا